Jump to content
IGNORED

cayin ta-35


parmenides
 Share

Recommended Posts

Słuchałem dzisiaj tego wzmaka, który tak pozytywnie był opiewany w majowym HFIM i ..... i nic. Panowie - chyab trzeba szukać dalej:(

O wielę bardziej wolę wzmaka p. Markówa (prawie 2x tańsza, a moim zdaniem o wiele lepsza) chociaż Pacohontas POTWORNIE brzydki.

Dźwięk Cayin-a był zupełnie inny niż opisywany w teście - żadnych detali, zmatowiona góra (a według autora talerze miały pięknie wybrzmiewać...), ładna średnica, basu bardzo mało i na dodatek też jakiś taki przybity. Mark Egan, Marcus Miller, gary Peackock, Arild Andersen byli słyszani - i tyle. Bardzo ładna przestrzeń (chyba największa zaleta chińczyka) ale Pacohontas był tutaj też lepszy.

Cayin jest naprawdę pięknie wykonany. Jak ktoś poszukuje czegoś co ładnie wygląda i na dodatek się nie grzeje (wzmak nie pracuje w czystej klasie A) to niech sobie kupi. A jak ktoś słucha muzyki to niech się zastanowi czy ten dźwięk mu odpowiada. Mnie zdecydowanie nie.

O jednym tylko myślę - skąd recenzent wymyślił taką charakterystykę dźwięku w opisie???? Przecież to zupełnie inaczej brzmi... Chyba, że dźwięk był tak kiepski przez cd - też cayina - z wyjściem lampowym - może po prostu to źródło było kiepskie. Ale jakoś nie chce mi się już porównywać.

Link to comment
Share on other sites

reklama mnie zachęciła do posłuchania więc to raczej nie to. Poza tym szukam jakiejś taniej lampki do 5k i jestem pozytywnie nastawiony. Ale tego nie kupię. Zresztą sam posłuchaj - ja byłem w fotopubie na konstruktorskiej (u dystrybutora). Poza tym jest tam sympatyczna obsługa i raczej lubie to miejsce (no może poza hasałem z sąsiednich magazynów).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.