Skocz do zawartości
IGNORED

Klub AVM Germany (Audio Video Manufactur)


HipertrofiaAbsolutu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zapraszam wszystkich do wymieniania się spostrzeżeniami na temat sprzętu tego producenta.

Marka dosyć słabo rozpowszechniona u nas w kraju, ale chyba ktoś z forumowiczów słucha muzyki na tych klockach?

 

Ja jestem posiadaczem integry AVM EVOLUTION A1 Chrome i jestem bardzo zadowolony. Wzmacniacz gra analogowo, duża scena i szczegolowość.

Z chęcią przetestowalbym tuner T1, T2 i player CD2

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?

post-64270-0-43664800-1478960942_thumb.jpg

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Mam preamp AVM Evoluton V2. Jestem bardzo zadowolony. W pełni zbalansowany, regulacja drabinką, możliwość podłączenia pod procesor kina domowego. Wady zgdne z nazwą -Manufaktura. Regulacja glośności nieprecyzyjna z pilota. Kiepskie kąty widzenia tegoż. Przydźwięk sieci (od kiedy musi biedak łącyć zbalansowany przetwornik z niezbalansowaną końcówką), pilot paskudny. Zalety: precyzyjne, pełne detali i wybrzmień brzmienie bez agresji, dobry bas, dobra przestrzeń, podłączenie do kina domowego, daje się zaprogramować na pilocie Harmony, wejścia zarówno zbalansowane jak i liniowe, bardzo dobra relacja ceny do jakości, niezłe wykonanie, neutralny, typowy dla niemieckiego audio lat 2005-2010 wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale cóż....

Witam wszystkich,

Interesuje mnie Wasza opinia na temat końcówek mocy AVM Evolution M2 (chyba jeszcze w nazwie jest "NG" tj. Next Generation).  Dwa niezbyt duże, niepozorne klocki .  Może ktoś ma, może tylko słyszał jak grają? Każda opinia jest dla mnie cenna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Ja mam odtwarzacz AVM MP 5.2. Gra u mnie głównie jako źródło CD, bo dźwięk z serwisów streamingowych jest delikatnie mówiąc taki sobie (nie ma to jak stara dobra płyta).

Odtwarzacz wykorzystuje dodatkowo lampowy stopień liniowy. Lampy są w pełni zabalansowane - są dwa niezależne zasilacze.

Możliwość ustawienia próbkowania do 192hz i filtr sharp/smooth. Słucham na tym ostatnim.

Dźwięk - zbliżony do tego co oferuje Esoteric K-03. Nie tak dobry, ale jest blisko, a kosztuje ułamek tego.

Świetne urządzenie jak dla mnie za tą cenę - dodatkowo z układem PureCD od Teaca.

Ma oczywiście też możliwość odtwarzania plików wysokiej gęstości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.