Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy AV Receiver/amplituner do starego subwoofera Bose i glosnikow


explorer12gs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie calkowicie lamerskie jako ze nie mialem kina domowego i nie znam sie na tym.

 

Właśnie przeprowadziłem się do nowego mieszkania i dostalem w spadku nowy nigdy nie używany, ale dość stary zestaw glosnikow ACOUSTIMASS Bose 5 serii 3. (Pasywny subwoofer i satelity)

Nigdy nie miałem system kina domowego, więc pomyslalem ze czemu nie, że może łatwo moge dodac jakis odpowiedni amplituner AV 5.1 i to co jest potrzebne do tego systemu ACOUSTIMASS Bose. Okazalo sie ze nie tak latwo dla amatora okreslic który nowoczesny receiver/amplituner 5.1 AV z dostępnych na rynku będzie dobrze współpracować z tym starszym pasywnym subwooferem tak zebym nie wydal pieniedzy na receiver a na koniec i tak z jakiegos powodu technicznego 5.1 nie bedzie mi dzialac.

 

Nie szukam niczego nadzwyczajnego, po prostu czegos w miare dobrej jakosc do oglądania filmów (Netflix, itp), w zwyklym pokoju z roznymi meblami itd, zapewne tez bede chcial móc okazyjnie słuchać muzyki/radia mieć dostęp przez WiFi, Bluetooth itp, ale glownie potrzebuje do filmow a muzyka przy okazji.

 

Nie chcę wydawać dużo pieniędzy na AV Receiver, subwoofer, głośniki łącznie.

Idealnie byłoby, aby kupić teraz dobrej jakości 5.1 receiver/amplituner AV, który pozwoli mi skorzystać na razie tego starszego Bose pasywnego subwoofera i głośniczkow, a później za jakis czas dokupie pozadnej jakosci nowy subwoofer i głośniki jak bede mial lepsze warunki lokalowe zeby to mialo sens.

 

Moje pytania:

1) Czy warto wogole używać tego ACOUSTIMASS Bose 5 Seria 3 subwoofer i głośnikow (z uwzględnieniem mam je za darmo)? moze lepiej o nich zapomnieć, sprzedać je i kupić caly standardowy zestaw jakiejs dobrej firmy ?

 

2) Jeżeli zatrzymam na razie te glosniki Bose to jaki dobrej jakości 5.1 amplituner AV polecacie tak by wspolpracowal z nimi ? Moge wydac teraz z 3,4 lub 5 tys pln na ten cel, o ile to bedzie mialo jakies uzasadnienie sensowne w zwyklym pokoju.

 

Pozdrawiam

Exp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obslugą pasywnego suba to jest tylko taki wynalazek Yamaha HTR-2067. Zapodaj jakiś link do tego zestawu. Bo to Bose to pewnie jakieś zwydziwiane i moze sie nie dać podłączyć ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz normalne wejscia i wyjscia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podłączasz front z amplitunera do wejscia input w subie a z suba output podlaczasz pod satelitki.

Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.