Skocz do zawartości
IGNORED

Rehdeko RK115-5s-jaka jest faktyczna cen


audiofill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam znajomego , który chce zakupic kolumny Rehdeko Rk 115-5s,których zreszta notabene nikt juz nie produkuje.Problem w tym iż, tak naprawdę nic nie wiadomo o ich cenie.Nigdzie nie można znaleśc jakiejś wiążącej informacji.Może ktoś z odwiedzajacych w/w forum bedzie wiedział coś więcej. Na koniec słuchałem tych kolumn z lampą 12w-bardzo spodobało mi się ich brzmienie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Audio Classic ,oni nimi handlowali kiedyś.Po symbolach nie pamiętam,ale wiem ze dwudrożne z jedną eliptyczną kopułką kosztowały chyba 16tys.Któryś wyższy model ,tylko nie pamietam który,czy 3 drożny czy 2 drożny z dwoma kopułkami kosztował 22tys. A ta najtańsza "pierdziawka" na jednym głośniku to chyba z 10tys.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji w niemieckim ebayu widziałem Rhedeko RK 125 ze stendami DOMO w cenie 3200 Euro wyjściowa, 3500 Euro "Kup Teraz". Przesyłka na terenie Niemiec 35 Euro. Numer aukcji 3856790887. Niestety nie znam cen produktów tej firmy więc nie wiem czy to dobra cena czy nie. Z tego co pamiętam to są wystawione kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również widziałem te Rk 125 za 3,5tys euro na ebay.Natomiast te RK 115-5s to jest prawdopodobnie pierwszy i najniższy model.Sprzedwaca twierdzi,że nowe kosztowały około 1,5tys funtów.Kolega dowiadywał sie od byłego dystrybutora ,że cena w szczycie tych kolumn była max 3,5tys marek i było to około 3, może 4 lata temu.Nie wiem co dalej mam o tym mysleć.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumn tych nigdy nie słyszałem ale w sieci jest parę recenzji 115-stek np:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak i wypowiedzi na listach dyskusyjnych np:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dalej w sieci znalazłem że test modelu 5s (RK 115-5 s) był w Suono 4/98 może ktoś zbiera włoską prasę i Ci pomoże ale w to wątpię bo okazuje się że skanu z polskiego Audio testu Castli nikt nie może zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 lat później...

aktualna cena jest 4000 zł

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozdrawiam!

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.