Skocz do zawartości
IGNORED

Marcin Masecki obraża Chopina


marantzons

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że się wtrancam. Ale tematem dyskusji są osobowości i wiedza dyskutantów a może nawet ich brak. Więc mam pytanko do szanownych oponentów. Który z Was to Masecki, a który Szopen? Bo ja się, kuziawka, gubiem.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrancam. Ale tematem dyskusji są osobowości i wiedza dyskutantów a może nawet ich brak. Więc mam pytanko do szanownych oponentów. Który z Was to Masecki, a który Szopen? Bo ja się, kuziawka, gubiem.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

Jak nie wiesz to nie przejmuj się za bardzo , lepiej posłuchaj jak gra Marcin Masecki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Na You Tube znalazłem taki komentarz do jednego z nagrań Marcina Maseckiego:

 

GreatRelaxingMusic4 miesiące temu

smieja sie z ciebie na audiostereo.pl , daj im jakis dobry komentarz na forum AS i zamknij buzie tym glupim audiofilom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszedłem tu i co czytam - 92 posty, z których ok. 88 jest o Maryni, a może w 5-ciu jest coś o Maseckim, przy czym nie zauważyłem, żeby ktoś śmiał się z niego. Tytułu wątku nikt nie zrozumiał, może lepiej byłoby, gdyby jego autor umieścił słowo "obraża" w cudzysłowie albo dał na końcu uśmieszek, bo poczucie humoru w narodzie zanikło.

Ciekaw jestem czy ktoś z dyskutantów (oczywiście z tych, którzy wiedzą kto to jest Masecki) był chociaż na jednym jego koncercie?

Na całe szczęście Masecki nie odpowiedział na wezwanie, o którym mowa na wstępie, bo wtedy dopiero byłaby wojna!

 

... no i jaki jest dżez w Polsce, to każdy widzi.

 

Zapewniam Cię, że jazz w Polsce jest obecnie dużo lepszy niż Ci się wydaje, tylko, żeby o tym wiedzieć, trzeba tutaj chodzić na koncerty albo przynajmniej kupować polskie płyty, a ponadto niezbyt kierować się uznanymi od lat nazwiskami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że jazz w Polsce jest obecnie dużo lepszy niż Ci się wydaje, tylko, żeby o tym wiedzieć, trzeba tutaj chodzić na koncerty albo przynajmniej kupować polskie płyty, a ponadto niezbyt kierować się uznanymi od lat nazwiskami.

 

Witoldzie , bardzo trafny wpis zwłaszcza dla kogoś kto nie ma bladego pojęcia o polskim jazzie. Polscy pianiści jazzowi są w ścisłej czołówce światowej.

Moim absolutnym faworytem jest Marcin Wasilewski którego płyty sprzedają się dużo lepiej niż na przykład K.Jarretta który już niestety ma niewiele

do powiedzenia , nie mówiąc o komponowaniu własnych utworów . Tutaj Marcin Wasilewski nie daje najmniejszych szans starszemu koledze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.