Skocz do zawartości
IGNORED

Powrót Małysza


Frank
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oj jutro bedzie się działo!

Oby nie było tak jak to już w tym roku i na koniec zeszłego bywało, że w kwalifikacjach był dobry a potem .....

Ale skok w kwalifikacjach był wspaniały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papkin nie krakal i jest zloto:) SUPER!!! Teraz walka o 4 kule. No i oby dociagnal z forma do olimpiady, jakby bylo pieknie skonczyc kariere ze zlotem na olimpiadzie ...ech A co by bylo gdyby nie 2lata K(p)utina...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem oglądać konkursu to może ktoś wie jaki był kierunek wiatru? Bo według mojej teorii musiło wiać z tyłu lub wcale i wówczas Małysz jest nie do pobicia. Na dużej wiało pod narty a wówczas mocne odbicie Małysza nie jest aż takim atutem. Choć jak sam Mistrz mówił, że najważniejsza była wysoka szybkość na progu. Moze gospodarze trafili z szerokością toróe na rozbiegu?

A ja nie krakałem, bo odpuścił kwalifikacje. I dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się wyjasniło:

 

z wywiadu z Lepistoe

 

To był rewanżu za Okurayamę?

 

Tak. Wyrzucam sobie, że przed tamtym konkursem popełniliśmy błędy. Teraz wreszcie Adam miał dobrą szybkość na rozbiegu, miał z czego odlecieć.

 

To szybkość na progu była największą tajemnicą słabości Adama na dużej skoczni i jego siły na średniej?

 

Chyba tak. Inaczej przygotowaliśmy sprzęt. Już przed piątkowym treningiem posmarowaliśmy narty nowym specyfikiem, który dał nam przedstawiciel firmy, której smarów używamy.

 

I z tymi nowymi smarami Adam skakał w swojej własnej lidze?

 

Tak, na dużej skoczni był 0,4 km/h za Ammanem, a na średniej 0,3 z przodu.

 

Kto smarował narty Adamowi?

 

My.

 

Czyli?

 

Cały zespół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie 134pkt to Malysz lyka na ... Widziales co dzisiaj bylo???!!! Skakali w tych samych warunkach... Dwa mlode wilczki poza 30, Ammann 28, Malysz 4 po 1 serii, nie mam pytan ... A watpie zeby Jacobsen poradzil sobie na mamucie w Planicy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostala jeszcze norwegia (trondheim?) na ktorej Malysz swietnie sie czuje. A co do Planicy to moze Jacbsen i Szlirencałer nie maja wystarczajacego doswiadczenia, ale dla Adama to tez nie jest najlepszy obiekt...:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 zwyciestwo stalo sie faktem!!! Zostalo 60pkt czyli nic ... Co do Planicy, jak Malysz jest w formie to nie ma 'zlej' skoczni... Dziwi mnie ze wiecej bylo wpisow jak Malyszowi nie szlo ... Och ta polska mentalnosc ... Mamy 4krotnego MŚ ... cisza ... Walczy o 4 kr kule cisza ... Mamy najlepszego sportowca od lat cisza ... A myslalem ze to forum jest na poziomie coz mylilem sie ... Wiecej wpisow ma watek 'najfajniejsze zegarki...' No nie moge... Jak ktos ma jeszcze watpliwosci czy Maysz zdobedzie 4 kule to przyjmuje zaklady hehe Sa chętni???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może dziś marzenia staną się faktem. A jak już wskoczy na I miejsce to Jacobsen nie powienien się podnieść.

A co do ilości wpisów to mam malą teorię. Zainteresowanie Małyszem jest bardzo rozdmuchane przez TVP. Rozmawiając w pracy, wśród znajomych nie jest to juz ta euforia sprzed kilku lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Malysz odrobil 234pkt i dolozyl 20 w trzech konkursach, czyli 254 na 300 mozliwych! Pierwszy skok byl genialny. Papkin wg mnie malyszomania caly czas jest, wystarczy poptrzec na Zakopane tam jest zawsze kompleti i jaka atmosfera... A i za granica czesto jest wiecej Polakow niz miejscowych ... Chyba dzisiaj tak bylo:)

A i jeszcze jedno Hannawald jako jedyny wygral wszystkie 4 konkursy w turnieju 4 skoczni, a Malysz moze wygrac wszystkie 4 w turnieju nordyckim. (nie wiem czy ktos tego dokonal)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyladował w pi...! I cały misterny plan w pi...! A panowie w TVP pompują balon bez umiarkowania. Już mu dawali Kryształową Kulę! Powiało, ale sądzę, ze Małysz skoczył nie do końca skoncentrowany. Ale dzięki Bogu, bo mogło skończyć sie jak z Mazochem. Będzie ciekawiej w Planicy. Tam chyba Małysz jeszcze nie wygrał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli by byli sprawiedliwi to za dzisiejszy skok Adam powinien dostac gratis 100 pkt. Mysle ze dzisiejsze wybronienie sie Adama pokazalo kto jest i tak najlepszym skoczkiem na swiecie - Adam wielkie slowa uznania. Jestesmy z Toba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie było drugiej rundy. To by było już niesprawiedliwe. No i na pewno zaczęły by się upadki. Nie wszyscy zawodnicy mający takie kłopoty jak Małysz w miarę normalnie lądują.

Tepes (ale może też Lepistoe) mogli poczekać z 5 sekund i już by to inaczej wyglądało. Ale któż mógł przewidzieć.

Przed nim też kilku kompletnie spaliło. Ahonen mahał rękami, itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam tekst co na onecie plus filmik do zobaczenia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papkin, 18 Mar 2007, 15:11

 

>I wyladował w pi...! I cały misterny plan w pi...! A panowie w TVP pompują balon bez umiarkowania.

>Już mu dawali Kryształową Kulę! Powiało, ale sądzę, ze Małysz skoczył nie do końca skoncentrowany.

>Ale dzięki Bogu, bo mogło skończyć sie jak z Mazochem. Będzie ciekawiej w Planicy. Tam chyba Małysz

>jeszcze nie wygrał?

 

Specjalista od siedmiu boleści się znalazł.

Dostał facet wiatr pod nartę i tylko mistrzowski kunszt go uratował. Ja miałem podobny przypadek na paralotni kiedy nieopatrznie zrobiłem zwrot na skrajem lasu, bo mnie warunki skusiły.

Małysz jest w doskonałej formie i trzymam kciuki za faceta. Jedyna twarz po za kabaretami która trzyma mnie przy rządowej telewizji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.