Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Dali 400


Adicek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!czy słuchał ktos kolumn dali 400?zastanawiam sie nad ich kupnem lecz niema nic na ich temat w necie.czy dali zagrały by się z z denonem pma 2000r? Muzyka prawie kazda,metal industrial,pop,hip hop,elektroniczna,prodigy,rammstein.salon 30m.proszę o informację osoby które znają te kolumny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali 450, a zarazem też 850 to oczywiście nie są jasne i detaliczne kolumny. Są za to bardzo muzykalne , grające ocielponym dosyć wyrafinowanym pełnym dźwiękiem. Metraż 30 m2 to taki gdzie mogą być zarówno 450 jak i 850. Zależy jak głośno muzyki będzie słuchał autor, ale też moim zdaniem 850 są lepsze dźwiękowo od tych mniejszych. Poza tym lepiej wypełnią pokój dźwiękiem. Ja osobiście w takim metrażu bym brał Dali 850. Tylko trzeba wiedzieć, że należy je odsunąć na min. 70 cm od ściany tylnej. Oczywiście miejsce musi być też po bokach. Dali 400 w tym przypdku bym totalnie odpuścił. Wzmacniacz dobrać zależnie od preferencji dźwiękowych. Jak ma być ciepło i przyjemnie to coś neutralnego, cieplejszego , jak ma być z większym kopem, energicznie to coś jasnego.

 

Ps. Właśnie doczytałem , że masz Denon'a Pma 2000r. - tutaj nie wiem jak zagra dokładnie takie zestawienie bo nie znam wzmacniacza. Ale dźwięk z tych kolumn opisałem powyżej, więc możesz sobie mniej więcej to "wyobrazić" znając sygnaturę dźwiękową swego wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę celował w 850.2000r gra według mnie raczej ostrzej niz cieplej.teraz mam starsze jbl L60,fajne kolumny bas schodzi nisko,tylko jak na moje ucho do metalu trochę z denkiem za ostro na wysokich tonach.widziałem jeszcze dali 18 mk2,wielkie kolumny tylko tez niewiem jakim charakterem grają.i jeszcze jedno czy 2000r wycisnie z 850,18 mk2 maximum,chodzi o jakość dźwięku,czy będzie poprostu grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.