Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA - AS-1100 vs AS-2100 - porównanie inne niż wszystkie + Ankieta (nie słyszałeś - nie pisz)


mercandede

YAMAHA   

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Posiadam model

  2. 2. Jeżeli nie korzystałbym z XLR czRóżnice pomiędzy AS-1100 i AS-2100 są na tyle istotne żeby dopłacać ok 2.000 zł

  3. 3. Czy modele AS-1100, AS-2100, AS-3200, które są produkowane w Malezji są jakości:

    • bardzo dobra
    • dobra (standard)
    • średnio
      0
    • poniżej średniej
  4. 4. Wg. mnie charaktersystyka foniczna yamahy serii AS (od 1100 - 3000) to generalnie

    • kierunek ciepło
    • liniowo
    • kierunek chłodno
      0
  5. 5. Najczęściej na swoim wzmacniaczu słucham z:



Rekomendowane odpowiedzi

W sumie mój syn (23 miesiące) też jakoś jeszcze nie "wszedł" mi w szkodę :) Potrafi za to już włączyć sobie cd i włożyć płytę do odtwarzacza, potem włączyć wzmacniacz i nacisnąć play - serce rośnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK yamkę postawię na szafce. Zobaczymy... Do tej pory "w wolnej przestrzeni" stoi gramofon i CD a nawet płyty LP i jakoś nie przyciągają uwagi maluchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-S1100 grzeje się dość wyraźnie, raczej byłoby dla niego lepsze "otwarte" otoczenie. Szkło na froncie też nie ułatwi sprawy ale 17 cm z góry i otwarty, częściowo odkryty tył powinny dać radę, chyba, że mieszkasz na poddaszu :)

 

Mogę już stwierdzić ;) , że zamknięcie go w szafce nawet w otwartymi pleckami i 17 cm z góry nie byłoby dobrym pomysłem. Tak jak napisałeś, wzmak "grzeje się dość wyraźnie". Szkoda sprzętu...W ogóle jak widzę te wzmacniacze czy amplitunery KD u znajomych pozamykanych w ciasnych szafeczkach RTV z IKEI to kraje się serce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.