Skocz do zawartości
IGNORED

Sennheser 4.40 (sluchawki za 600zl noise cancelling)


jaromarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się za zakupu pierwszych lepszych słuchawek około 600zł(początkowo wybor padł na hd579 na postawie recenzji). Zestaw miał służyc do muzki każdego rodzaju + granie na playstation4 (słuchawki byłyby podpiete pod tv lub amplituner). W związku z tym że dużo podróżuje(długie trasy samolotem) ostatnio kolega wspomniał że zdecydował sie na bose qc35 z noise cancelation. Postawnowiłem że zainteresuje się tematem więc wybor padł na sennheser 4.40 pytanie czy rzeczywiście spełnią moje oczekiwania w trakcie lotu? W tej cenie znalazłem jeszcze Skullcandy crasher (99$).

No i teraz moje pytanie jak te słuchawki mają się do tradycyjnych? (przykładowo hd579) Nie miałem okazji słuchać żadnych sennheserów (jedynie skullcandy gdzie bas zdecydowanie jest dominujący a z tego co czytałem nie nadają sie do grania na ps4).

Jak słuchawki tego typu sprawdzą się w graniu na playstation? Czy zadziałają jeżeli podepnę je po bluetooth pod tv?

Czy możecie coś innego polecić w tej cenie z noise cancelation?.

Dzięki za opinie. (Dodam ze szukam czegoś na amazonie w usa)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał piotr. Model HD 4.40BT to świetne słuchawki Bluetooth o cieplejszym brzmieniu z żywiołowym basem ale nie posiadają technologi redukcji hałasu.

W porównaniu z Sennheiserami "domowymi" HD579 mamy mniejszą przestrzeń, dźwięk bardziej skupiony z mniejszą detalicznością.

Jeśli chcesz porównać brzmienie różnych słuchawek Sennheiser wpadnij na odsłuchy.

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/sennheiser-hd-4-40-bt.html

Co do redukcji hałasu to taką funkcjonalność ma model HD 4.50 BTNC

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/sennheiser-hd-4-50-btnc.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem podobny dylemat i... trochę inaczej zakończyłem przygodę z anc. Kupiłem słuchawki z dobrą pasywną redukcją hałasu. Bayerdynamik dt770 m. Ale do samolotu troche nie poręczne.

 

Bose qc 25 czy 35 grają i tłumią rewelacyjnie inne jakie słyszłem to mniejsze lub większe.. jednak rozczarowanie.

 

A może jednak lepiej wziąść poręczne dokanałowe Samsung Ma z anc - do samolotu poręczniejsze.

 

A do ps4 zwykłe bez anc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.