Skocz do zawartości
Trwa aktualizacja silnika forum! Czytaj więcej.. ×
rgierz

Głośnik Bluetooth do niedużego pokoju do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym kupić głośnik bluetooth - po przemyśleniach duży zestaw stereo odpada ze względu na brak miejsca na poprawne rozstawienie głośników, dodatkowo zależy mi na przenośności audio między mieszkaniami i podoba mi się że wszystko będzie w "jednej kompaktowej skrzynce" :)
Zależy mi na jak najbardziej "audiofilskim" głośniku, oczywiście na tyle ile to możliwe w takiej konstrukcji. Budżet do 1200zł. Wystarczy mi sam bluetooth ale jeżeli obecność innych metod komunikacji ma pozytywnie wpłynąć na jakość dźwięku to jak najbardziej fajnie żeby były ;) Bateria zbędna, głośnik i tak będzie używany stacjonarnie. Raczej nie mam zamiaru denerwować sąsiadów więc głośnik ma grać dobrze(pełnym dźwiękiem) na niskich/ maksymalnie średnich głośnościach.
Upatrzyłem sobie takie konstrukcje:
-Riva Arena - plus za głośniki dookoła i podobno dobry efekt stereo - zachwalany przez ludzi z Mp3Store jako lepszy niż dwa poniższe
-Audio Pro T5 - dobra jakość wykonania - najmniej info do znalezienia ale wyróżniony przez WhatHifi
-Marshall Stanmore - tutaj już więcej pozytywnych opinii na polskich stronach

Co polecacie? Szczególnie interesuje mnie w tym momencie Riva ze względu na ciekawą konstrukcje. Edytowane przez rgierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli potrzebujesz czegoś o cieplejszym dźwięku i niebanalnym wyglądzie a nie potrzebujesz nim nagłaśniać imprezy to wpadnij posłuchać YAMAHA LSX-170.
[url="https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-bezprzewodowe/yamaha-lsx-170-relit.html"]https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-bezprzewodowe/yamaha-lsx-170-relit.html[/url]
Powinien byś dostępny we wszystkich salonach naszej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi