Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilska Majówka 2018


goliatpl

Rekomendowane odpowiedzi

Buchardt s300mkII napędzane Haiku Audio Selene i HA Jowita z cedekiem Roksan Caspian (chyba) pojechały spektakularnie.

 

Na materiale muzycznym, który trochę nie osłuchany mam - Cortez, tudzież Morphine.

Spóźniłem się, bo dopiero ok 13.40 dotarłem do bram a na salę jakoś dopiero po pół godzinie.

 

Aha spektakularnie ale środkiem pasma jakby.

Stałem z boku przy ścianie z fotką Cohena i przebasowienia nie czułem a góra też jakby mniej mi zaistniała w przekazie.

Może któryś z kanapowiczy podłogowych lepiej to określi.

 

W górnej sali było trochę rozmów, co rozpraszało. Poza tym konstruktorowi Haiku też zależało na zapoznaniu publiki ze wzmacniaczami i zarówno p. Krzak jak i pan z kucykiem prowadzili lekcję - prelekcję.

Tak to (cokolwiek z boku) odczułem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję,że za rok spotkamy się na Kwietniówce,bo Majówka w czerwcu nieco roztapia uczestników tej świetnej imprezy.Jeszcze raz wielkie ukłony dla organizatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem Ciekaw o brzmienie Buchardt s300mkII na waszym spotkaniu z inna ekektroniką niz na AShow. Czy Q21 udało się osiągnąć takie jak na Audio Show które co roku robi na mnie wielkie wrazenie i za pewne na wielu z Was również?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem Ciekaw o brzmienie Buchardt s300mkII na waszym spotkaniu z inna ekektroniką niz na AShow. Czy Q21 udało się osiągnąć takie jak na Audio Show które co roku robi na mnie wielkie wrazenie i za pewne na wielu z Was również?

 

Na mnie Audio Show tez robi wielkie wrażenie ponieważ na wystawie bardzo mało systemów gra muzykę a większość niestety gra tylko i wyłącznie dźwięki / aczkolwiek ktoś może powiedzieć że muzyka też składa się z dźwięków / ... Serdecznie pozdrawiam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole jako ilustracja muzyczna służyło nagranie Boston - More than a feeling.

Najpierw w wersji PDM potem PCM.

Wrażenie ogólne było ciekawsze z tego drugiego bo źródłowy materiał niestety jak to powszechnie się stosuje jest zrobiony niedbale i modulacja impulsowo kodowa typowa dla dysków CD audio maskuje te wady -ogólnie jest lepiej niż dla danego formatu kodowania plików z modulacją gęstości impulsów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.