Skocz do zawartości
IGNORED

Zmacniacz stereo do kolumn Monitor audio silver 10


Krzys82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam zmacniacza do kolumn Monitor Audio Silver 10 zastanawiam sie nad Roksan Caspian M2 Integrated . Zazwyczaj slucham muzyki treance.Z gory dziekuje za Wasze opinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad Roksan Caspian M2 Integrated

wedlug mnie będzie za łagodnie,do trance to jakiś rotel,lyngdorf,krell,hegel,wyższe modele yamahy,denona,sony,musi być moc,najlepiej to jakąś końcówkę mocy i preamp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Caspian jest za grzeczny, za spokojny. Spójrz na Hegel H90, może Cambridge Audio CXA80 lub 851A, z tańszych konstrukcji NAD C356 lub najnowszy C368. Świetnie może się także sprawdzić Cyrus One i Audiolab 8300A.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotel 1592 powinien ładnie popędzić te paczki. https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-ra-1592.html

Ewentualnie mocny cyfrowy NAD C388, który świetnie kontroluje bas https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/c388.html czy Peachtree NOVA 150 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nova150.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Q21 podpowiedziało słusznie. sam słucham TRANCE i wiem, ze ten Roksan będzie zbyt subtelny. Ja rozważyłbym również wyższe konstrukcje od CYRUS'a ( w końcu ma grać z brytyjskimi kolumnami). Tu zdecydowanie skupiłbym się na CYRUS 8DAC - cenowo przystępniejszy niż wspomniany ROKSAN, a i opcje rozbudowy nieco większe. Pozostaje kwestia estetyki, ale tu Cyrus wygląda zdecydowanie bardziej "ELEKTRONICZNIE" do tego typu muzy :) a za cenę tego roksana możesz doposazyć CYRUSA 8dac w moduł zasilający, który jeszcze bardziej "podkręci" szybkość w muzyce elektronicznej a niskie tony będą pompowane jakby przez dodatkowe "serce". rozważ takie rozwiązanie przy ewentualnych odsłuchach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten by dajnie zagrał z MA Silver10:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MA Silver10, bardzo fajnie gra z Denonem. Miałem pma-1510ae i i jest ok ale nie bardzo dobrze bo jak na moje ucho delikatnie za mało mocy ma, Do godz 12 ładnie volume liniowo idzie w górę, od samego poczatku masz kontrolę nad głośnoscią, ale już po 12 to już nie poczujesz różnicy. Zaleta pma1500/1510/1520ae to że mogą w kd jako końcówka mocy pracować. Jeśli masz czas i ochotę to szukaj pma2000/2010/2020ae to już są pożądane "klocki" i mocy nie zabraknie.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.