Skocz do zawartości
IGNORED

Jak wyciągnąć historię programu z tel. z androidem ?


Shrek777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem może któryś z kolegów będzie potrafił mi pomóc.

 

Tel. Neva80 kupiony w Orange. Simlocka nie ma, ale jak każdy telefon kupiony w Orange ma zablokowane co tylko się da. Czyli root odpada.

 

Korzystałem z programu free translator ściągniętego z sklepu Google Play. Jest to taki podręczny translator tłumaczący z polskiego na anielski i odwrotnie, z polskiego na niemiecki i odwrotnie, itd. Kilka języków. Dla każdego języka ściąga się oddzielny programik (różniący się praktycznie tylko słownikiem).

 

Na takim programiku mam zapis blisko dwuletniej znajomości. ( w jego historii )

 

I teraz czego szukam, albo sposobu żeby jakoś (bez roota) wyeksportować historię tego programu. Albo może jakiegoś programu który ją pozwoli skopiować na PC.

Jestem sentymentalne zwierze i chciałbym sobie to zachować.

 

Niestety przeglądając zwykłym menadżerem plików nie widzę plików od tego programiku. Zakup wersji płatnej też mi nie daje opcji wyeksportowania pliku historii.

 

Owszem mogę linijkę po linijce przenosić na PC, ale przy blisko 8000 tysiącach linii jest szansa że wcześniej trafi mnie szlag.

 

Ma ktoś z Kolegów jakiś pomysł jak to ugryźć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.