Jump to content
IGNORED

No to kurde mam problem teraz - kolumny

KwasCoNiePamietaHasla

Recommended Posts

Dzisiaj juz sie umowilem na zakup kolumn JBL LX2004, i pojechalem kupic do nich wzmaczniacz do mediamarktu a tam zoabczylem kolumny na wyprzedaży za pol ceny elac 105 II. Elac jest tańszy od tych JBL o 500zł wiec nie wiem teraz co zrobić. Czy kupić te elac i zaoszczedzona kase dolozyc do wzmaczniacza. A ze wzmaczniczy to widzialem tylko jedne ponizej 1000zl - Denon PM-a 495. Ja biore plytke i jade do MM poslucghac tych elac ale teraz jest masa ludzi w MM więc bedzie ciężko. A wy miedzy czasie coś poradcie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kup, to co dla Ciebie ładniej gra, jeśli i jedne i drugie mieszczą się w Twoim pułapie cenowym. W MM to jest d..a a nie słuchanie, więc podjedź gdzieś do jakiegoś sklepu i tam je odsłuchaj.

Hidden Content

no to dokonałem zakupu nie wiem czy dobrego bo nawet jeszcze ich nie podłaczyłem bo nie mam jeszcze wzmaczniacza. A kupiłem Elac 105 II za 1100zł w MM. No i tutaj moje pytanie jaki wzmaczniacz i dvd ( do słuchania audio i mp3 ) do ceny za całość 1300zł. (wiem ze w MM nie ma wzmaczniacza tanszego niz 999zł ( denon pma 495 ) no wlasnie ten ewentualnie bym mogl kupić co o nim myślicie ) A może jest coś takiego połączonego ( dvd z dobrym wzmaczniaczem zeby w miare graly te moje głośniki).

Hidden Content

tego Denona sobie daruj, bo nędzny, jak musi być nowy to kup Yamahę AX396, trochę droższa ale warto, bo to nie zakup na dwa tygodnie. A może rabat uzyskasz? A w ogóle to rozejrzyj się za używką. DVD raczej nowe.

Hidden Content

Na allegro gość nie daleko mnie (więc mozliwy jest odbior osobisty, a tylko taki wchodzi w gre) sprzedaje ktoś YAMAHA AX - 596 używany ale nie wiem na jakiej cenie licytacja się skączy, narazie nikt nie licytuje i jest 800zł. Warto go kupić bo coś czytałem na forum że ma za dużo mocy czy coś. Czy do moich elaców bedzie dobry ?

Hidden Content

Dobry piecyk. Za 800 warto. Troszkę (minimalnie) szorstki w porównaniu do Marantza PM7000, ale naprawdę minimalnie, i troszkę inaczej buduje scenę stereo na akustycznych kawałkach, ale też całkiem dobrze. Podatny również na tuning, choć może nie tak bardzo jak Marantz.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.