Jump to content
Sign in to follow this  
margaryna85

Wymiana gniazd rca

Recommended Posts

Witam stałem się posiadaczem xiangsheng DA 05 A i jak na razie ze mną zostanie na dłużej tylko mam mały irytujący problem o którym zostałem uprzedzony żeby nie było.Mianowicie luźne 1 wejście rca gdzie wkładamy interkonekty. Interkonekt bardzo luźno siedzi. Chciałbym kupić parę nowych wejść i wymienić żeby były takie same tylko nie wiem które kupić . Prosił bym o radę a najlepiej link z allegro lub innego sklepu żebym mógł zamówić. Obecnie wszystko działa tylko u mnie musi być wszystko na tip top . Z góry dziękuje.

Myślę o kupnie tych https://allegro.pl/oferta/gniazdo-rca-cinch-24k-prolink-premium-trc-031-6251782212

będą ok ?

2 pytanie jak wymienić takie gniazda ? Nie chcę otwierać i zdzierać plomby .

Wystarczy odkręcić i wkręcić ? Trzeba coś lutować ? Na tej stronie jest zdjęcie środka .

https://pl.aliexpress.com/item/XiangSheng-DAC-88A-USB-SPDIF-Balanced-XLR-I-O-DAC-Double-PCM1794-Flagship-Level-Decoder-HIFI/32291833692.html

Z góry dziękuje za pomoc i sugestie.

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Music Hall a35.2->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

14 godzin temu, margaryna85 napisał:

2 pytanie jak wymienić takie gniazda ? Nie chcę otwierać i zdzierać plomby .

Wystarczy odkręcić i wkręcić ? Trzeba coś lutować ?

Nie wierzę, że to czytam w zakładce DIY. 😐

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

4 godziny temu, Tadeiro napisał:

Nie wierzę, że to czytam w zakładce DIY. 😐

Temat zamknięty sam doszedłem jak to zrobić. Chodziło mi bardziej wcześniej czy mozna bylo to zrobić bez ściągania blachy. 

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Music Hall a35.2->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.