Skocz do zawartości
IGNORED

i gra muzyka


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może przejdź na fejsa , tam powinienes znaleźć uznanie wśród Tobie podobnych "oryginałów"

człowiek nie jest samotna wyspą i potrzebuje kogos kto go rozumie

jak widac na forum nie trafiasz z treścią

ale może lubisz samotne zmaganie się z własnymi fobiami ... to juz inna rzeczywistość ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

może przejdź na fejsa , tam powinienes znaleźć uznanie wśród Tobie podobnych "oryginałów"

człowiek nie jest samotna wyspą i potrzebuje kogos kto go rozumie

jak widac na forum nie trafiasz z treścią

ale może lubisz samotne zmaganie się z własnymi fobiami ... to juz inna rzeczywistość ?

teraz bądź z siebie zadowolona

wstaw sobie buźkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, kazik-t napisał:

wstaw sobie buźkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Ty tu sam piszesz do siebie?
Nie wiedziałem, że tak można. ?

jeden ze sposobów ukrycia mówienia do siebie samego  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2019 o 20:15, kazik-t napisał:

miały być cycki ...

No - miały...

Trzy dni nie jem z niepokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Amerykańska firma MSCHF zaprezentowała buty sportowe Jesus Shoes („Buty Jezusa”), które mają w podeszwach wodę święconą – poinformowała gazeta „The Washington Post”.

Jesus Shoes powstały na podstawie modelu Nike Air Max 97. Do podeszwy wlano wodę święconą z rzeki Jordan, a sznurówki ozdobiono krucyfiksem.

Daniel Grinberg, dyrektor działu sprzedaży MSCHF powiedział, że wodę z Jordanu przywiózł jego przyjaciel, wcześniej poświecił ją w kościele. Firma chciała w ten sposób wyśmiać kulturę współpracy. – Ciekawiło nas, jak będzie wyglądać collab w Jezusem Chrystusem? Ponieważ sam jestem Żydem, to wiem tylko tyle, że chodził po wodzie – powiedział Grinberg.

Przed wystawieniem Jesus Shoes na sprzedaż wysłano sześć par do sprawdzenia blogerom YouTube, a także raperowi A $ AP Rocky. Następnie we wtorek 8 października o godzinie 11:00 na stronie sklepu detalicznego StockX pojawiło się ogłoszenie sprzedaży. Cena to trzy tysiące dolarów za parę.

W sumie wyprodukowano 24 pary, które zostały sprzedane w ciągu kilku minut. MSCHF planuje wprowadzać na rynek partie Jesus Shoes o godzinie 11:00 co drugi i czwarty wtorek miesiąca.

image.thumb.png.36e01b01ff5b4170ff614aca63587539.png

https://pl.sputniknews.com/swiat/2019101011172888-buty-sportowe-z-woda-swiecona-w-podeszwie-hitem-usa-sputnik/

Brooklyn-based creative label MSCHF has tapped INRI (Iesus Nazaraeus Rex Iudaeorum) to produce a customized Nike Air Max 97 that evokes the miracle of Jesus walking on water in Matthew 14:25.

The pair have been filled with 60cc of water that was originally sourced from the River Jordan and then blessed, meaning wearers are able to, theoretically, walk on Holy Water. MSCHF continues its biblical references with a nod to The Vatican, who is known for their intricate jewels and traditional red shoes. As a result, the customized pair features red insoles that have been scented with Frankenscence in reference to this, and include a steel crucifix on the shoelaces, Matthew 14:25 inscription on the toe box, and an all-round muted water-themed colorway with red accents.

Rounding off this Godly pair is a shoebox that features a seal that is modified from the official Papal Seal, and an angel on the box that is excerpted from Albrecht Durer’s 1514 engraving Melencolia I.

The pair sold out within a minute on October 8, and can now be bought on the StockX marketplace with prices starting at $2,499 USD — with some pairs demanding a price that’s double, or even nearly eight times more expensive than its original $1,425 USD retail price.

In case you missed it, take a look at this year’s best sneaker’s on foot at atmos con Vol. 7.

MSCHF x INRI Nike Air Max 97 “Jesus Shoes”

Release Date

October 08, 2019 - 12:00 am EST (TBC)

Price

1425 USD

Where To Buy

 

NikeNike Air Max 97

Join Our Discussions on Discord

The HYPEBEAST Discord Server is a community where conversations on cultural topics can be taken further.

918 Users Online

You may also like

Nike Salutes the Nintendo 64 With Referential Air Max 97

Nike's Air Max 97 "Green Glow" Channels 'The Matrix'

Nike Wraps the Air Max 97 in Vintage Newspaper

Nike Updates Its Air Max 97 With Lucid Tie-Dye Accents

Nike's Air Max 97 Receives Reflective "Bred" Colorway

Nike Honors the Air Foamposite One With the Air Max 97 "Game Royal"

https://hypebeast.com/2019/10/mschf-inri-air-max-97-walk-on-water-custom-info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

końcowy fragment relacji osoby uczestniczącej w sierpniowej pielgrzymce gdzieś tam...

"No i tak doszliśmy do tego sanktuarium w Trzebnicy, była piękna pogoda, mnóstwo ludzi, harcerzy, młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, a prócz tego trzech biskupów, w tym metropolita wrocławski. Pielgrzymka zakończyła się mszą świętą, a przed rozdaniem komunii św. któryś z księży celebransów oświadczył do mikrofonu, że komunikanty bezglutenowe będą rozdawane po lewej stronie ołtarza. 

Mam ponad już 40 lat, tyle lat chodzę do koscioła, wiele w życiu widziałam  doświadczyłam, ale czegoś takiego to jeszcze nie. Uświadomiłam sobie, że wypadłam poza nawias, że coś mnie ominęło, nie zauważyłam zupełnie, gdzie my jesteśmy. Myślałąm, że jestem na bieżąco, bo widzę i słucham, że spory toczą się wokół święcenia kobiet, ekumenizmu i komunii dla rozwiedzionych, ale zupełnie zbagatelizowałam fakt, że komunia już dzieli się na glutenową i bezglutenową. Poczułam się jakby mnie ktoś zaszedł od tyłu i strzelił w tył czaszki jakimś wazonem, albo tym kielichem ze stołu - ołtarza.

Może przesadzam, ale dla mnie komunia św. nie jest jedzeniem. Nawet w czasach swojego pogaństwa i bezbożnictwa nigdy nie przyszło mi do głowy analizować, czy mały biały płatek może siąść na żołądku. To nie ta kategoria, nie ten świat, na litość. 

Dla mnie to korporacyjne działanie managementu z kościelnego HRu, które w swoich gabinetach wyściełanych pluszowymi dywanami zastanawia się jak przyciągnąć młodych. Jeśli kościół okaże się korporacją, to tacy jak ja wylądują na aucie, ale wątpię czy także w poczuciu moralnego zwycięstwa. "

Edytowane przez kazik-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

"Przykro mi potwierdzić wnioski, które można wyciągnąć z poniższego felietonu, ale nie mam wyjścia.

Rodacy nawet, gdy pomyślą, to nie chce im się wprowadzać we własne życie logicznych konsekwencji.

Zadowalają się machnięciem ręki "jakoś to będzie..." 

Fakt, ale później szukają odpowiedzialnych za to"jakoś".

I jakże często są to jacyś "inni".

""" Dariusz Nejman 23 godz. · Na pewno pamiętacie słowa Premiera Morawieckiego, który przekonywał , że Polska do kogoś należy. Jak mawia stare porzekadło PO CZYNACH ICH POZNACIE. Dzięki ustawom o zmianie ustawy Kodeks drogowy i Kodeks wykroczeń dowiedzieliśmy się , że właścicielem kraju nad Wisłą są Stany Zjednoczone Ameryki.Zapytacie w jaki sposób te zmiany prawa ujawniły właściciela Polski.

Odpowiadam, po ŚLEPYM I BEZMYŚLNYM PRZENOSZENIU ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH obowiązujących za Oceanem. 

To oczywiste że kolonizując kolonizator będzie wdrażał taki system, taki porządek, w którym ma już doświadczenie, który zna i wie jak w nim się poruszać. Problemem dla USA są oczywiście Polacy, ich wielowiekowe przywiązanie do wolności, do swobód, do krytyki władzy i jej poczynań. USA chcą złamać Polakom kręgosłupy, chwycić polski naród i nim potrząsnąć. Nie budzi wątpliwości , że Stany Zjednoczone Ameryki chętniej sięgną po instrumenty z epoki stalinowskiej, z okresu junty wojska i milicji, sprawdzone mechanizmy komunistycznej bezpieki, niż z epoki "Solidarności". Tamte brutalne metody okazały się skuteczne, więc nie ma powodu by proch wymyślać.Napisałem na ten temat dwa posty, ale warto rzecz jeszcze pogłębić, albowiem rzadko się zdarza, by właściciel kraju popełnił tak głupi błąd. Zazwyczaj siła kolonizująca inne państwo jest głęboko ukryta, stara się wtopić w otoczenie, w kulturę, w tym kulturę prawną.Jak już wiecie od 07.11.2019 roku wchodzą nowe przepisy o kontroli drogowej. Podczas tej kontroli będziecie musieli się mieć mocno na baczności, bo policja uzyskała prawo do surowego karania Polaków za to że źle im patrzy z oczu, że coś się kontrolującemu nie spodoba. Będzie mnóstwo prowokacji, przemocy i kar, na które liczy "dobra zmiana", bo mandaty będą po 500 zł. Boję się że nie obejdzie się bez ofiar, że aby zastraszyć społeczeństwo ktoś straci życie , bo podniesie rękę lub wykona taki a nie inny ruch ciała.Teraz o tym dlaczego te rozwiązania są ŚLEPE I BEZMYŚLNE. Na pewno wielu z Was pamięta mnóstwo filmów z USA, gdzie podczas kontroli drogowej nie wolno się ruszać i odrywać rąk od kierownicy, gdzie trzeba zgody policjanta na każdy ruch palca i włosa. Z jakiego powodu w USA wprowadzono takie drakońskie prawo ? Ano z tego, że tam powszechne jest prawo do broni, a co za tym idzie uzasadniona może być obawa, że ktoś zamiast po dowód rejestracyjny i prawo jazdy sięgnie po broń. Polska to kraj totalnie zdemilitaryzowany. W USA na 100 mieszkańców przypada 101,5 sztuk broni, w Polsce mamy trzeci od końca wynik w Europie - 1,3 sztuk broni na 100 mieszkańców. Mniej ma tylko Litwa i Bułgaria ( 0,7 ).W takiej sytuacji argumenty policji, że dokonane zmiany mają stworzyć bezpieczeństwo funkcjonariuszom podczas kontroli są cynicznym kłamstwem. Co gorsza w ten sam sposób uzasadniają te represyjne przepisy rząd i partyjniactwo z PIS. Jeżeli ktoś szuka dowodów na to że prawym i sprawiedliwym marzy się ostra jazda z Polakami to już dowód znalazł. Mało tego macie namacalny dowód, że PIS Was bezczelnie okłamuje.To jednak nie pierwszy przypadek. Pisałem bodaj dwa, albo trzy lata temu, na mojej osi czasu, o tym jak perfidnie oszukano Polaków. Podawałem wówczas, że to nie ustawa na druku 1066 jest zagrożeniem dla Polski , ale ustawa z 31 marca 2016 o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium ( Dz.U. nr 738 z 31.05.2016 ) autorstwa PIS, mocą której "dobra zmiana" zezwoliła wojskom USA i Izraela na swobodne przemieszczanie się po Polsce poza obszarami poligonów i miejsc szkoleń i ćwiczeń. Lakonicznie brzmiący art.3A pkt 5 tej ustawy zezwolił wojskom USA i Izraela na strzelanie do Polaków, do polskich cywili !! Zostaliście totalnie zmanipulowani przez internet i media, wciśnięto Wam ustawę 1066, tymczasem zagrożenie przemycono bokiem,po cichu, do polskiego prawa.Kolejny dowód ? Proszę bardzo. Napisałem w internecie, na mojej osi czasu 100 postów, a może i 300, że TVN i TVN 24 to stacje amerykańskie. Niesamowite, nawet ci którzy mieszkają w USA byli tak zmanipulowani, że uwierzyli że TVN i TVN24 to stacje amerykańskie.(chyba Autor miał na myśli,że polskie-Z.J)). Wystarczyło wejść na strony poświęcone spółkom giełdowym w USA, przy minimalnej znajomości angielskiego znaleźć informacje o tym, że Scripps Networks to korporacja amerykańska, która sprzedała Travel Channel Rosjanom, a TVN i TVN 24 innej korporacji amerykańskiej Discovery Communications, która do dziś jest właścicielem stacji.Macie jak na dłoni, najpierw przejęcie mediów, potem władzy, następnie stopniowe przejmowanie kolejnych strategicznych struktur, wojska, służb, prokuratury, urzędów, spółek skarbu państwa, trybunałów. Trwa walka o sądy i korporacje zawodowe. Teraz następuje etap wdrażania rozwiązań prawnych kształtujących system. Nie trzeba chyba dużej wyobraźni, by dostrzec , że za chwilę zacznie się wysysanie z Polski gigantycznych kapitałów pod pretekstem sprzedaży broni, różnych dziwnych inwestycji, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego zaplanowana w szczerym polu. Do tego te 330 mld USD.Dziwicie się ze Polskę rozebrali tyle razy ? Ostatnio zauważyłem szokująca prawdę, że Polska była mocarstwem dopóki o pozycji sile decydowała siła fizyczna. Od momentu kiedy zachód zdobył przewagę intelektualną i od kiedy to wiedza stała się źródłem siły i pozycji nasz kraj zaczął staczać się po równi pochyłej. To jest odwieczny problem Polaków, ignorancja wiedzy. Po raz kolejny na naszych oczach siodłają Polskę Stany Zjednoczone Ameryki, a co robią Polacy ? Jak to co głosują za zniewoleniem ! Nic się nie zmieniło od XVII wieku, Polska nadal głupota stoi....."""

http://zbigniew1108.neon24.pl/post/151207,kto-jest-wlascicielem-iii-rp-odpowiedz-pozornie-prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

"A ja p...lę miłość LGBT

 

Na wszystkich Marszach Równości i innych eventach tych struktur pojawiają się twierdzenia o miłości kierowanej do reszty społeczeństwa.

Skoro bowiem LGBT kieruje się tolerancją i przyjaznym traktowaniem innych, a już szczególnie w ramach swoich grup zainteresowań - to stara się przekazać, że takie same uczucia kieruje do pozostałej części społeczeństwa. Zatem wszelkie przejawy niechęci wobec nich są traktowane  jako wyrazy nieuzasadnionej nienawiści i frustracji.

A ja jestem normalnym facetem. Z zasady - podobają mi się PANIE  (chociaż nie wszystkie). Dlatego każde skierowane w moją stronę przejawy "miłości" ze strony kogokolwiek o orientacji LGBT traktuję z obrzydzeniem - jako obrazę dla mnie osobiście i mojego poczucia relacji płciowych.

Po prostu - każdy taki przypadek traktuję jako obrażającą poczucie godności propozycję. Tak samo widzę to w odniesieniu do publicznego manifestowania swej nienormalności.

Jeśli ktoś ma takie skłonności - niech je realizuje w swoim gronie znajomych; publicznie może to być potraktowane jako przejaw agresji seksualnej, która może być potraktowana stosownymi środkami z użyciem siły włącznie.

Po prostu sobie nie życzę takich "zalotów".

 

Mam nadzieję, że takie stanowisko jest zrozumiałe."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.