Skocz do zawartości
IGNORED

 YAMAHA A-S701 pod Polk audio RTi A3


Roboo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei moje Piano 670d użytkuje w sypialni moja Mama. Nie wymieniam go w opisie swoich systemów, choć z kolumnami jakie obecnie ma (jasne bowers 686 s2) to zestaw za ponad 3 tyś złotych. Chodzi o poważna różnicę w dźwięku z przesiadki po Piano i meritum sprowadza się do tego, że w kwocie jaka trzeba zapłacić za As701 lepiej kupić używany wzmacniacz. Natomiast jak ma się ciśnienie na sprzęt nowy to znacząca różnica jest dopiero na poziomie AS1100 ewentualnie innych marek na podobnym poziomie. Piano... W pomieszczeniach do ok 16m2 to bardzo dobry system, łatwy w doborze kolumn, o faktycznie neutralnej "nie yamahowej" barwie. Można się zrzymac, że udaje coś czym nie jest, ale sądzę że dla przeciętnego Kowalskiego to prawdziwy sensowny wstęp do hifi. Meritum tematu było czy warto to zmienić na nie, nie warto. Chyba, że w tej kwocie wzmacniacz używany albo nowy duuuzo droższy. As7o1 to tzw. Poprawa samopoczucia. Ale oczywiście wybór każdego jest sprawa indywidualna.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2020 o 23:42, Q21 napisał:

Oczywiście warto, praktycznie każdy klasyczny wzmacniacz będzie dźwiękowo lepszy, niż amplituner od PianoCraft. Ale jeśli już zmieniasz wzmacniacz i wydajesz pieniądze, warto dobrać taki model, który w pełni wykorzysta potencjał Twoich kolumn.

Yamaha moim zdaniem nie będzie najlepszą opcją, warto poszukać wzmacniacza o bardziej dociążonej, plastycznej i łagodniejszej charakterystyce. Jeśli lubisz szybki, energiczny i dynamiczny dźwięk i słuchasz raczej szybsze gatunki muzyczne, na pewno bardzo dobrze sprawdzi się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Bardziej spokojne, zrównoważone i uniwersalne brzmienie - najlepszą opcją będzie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Natomiast w przypadku trochę wyższego budżetu spójrz koniecznie na 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

To tylko kilka ciekawych propozycji, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W podobnym budżecie u nas masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać, porównać. Oczywiście dla forumowicza atrakcyjna oferta cenowa.

Elac Carina BS243.4 podmienić 

 

W dniu 20.06.2020 o 23:42, Q21 napisał:

Oczywiście warto, praktycznie każdy klasyczny wzmacniacz będzie dźwiękowo lepszy, niż amplituner od PianoCraft. Ale jeśli już zmieniasz wzmacniacz i wydajesz pieniądze, warto dobrać taki model, który w pełni wykorzysta potencjał Twoich kolumn.

Yamaha moim zdaniem nie będzie najlepszą opcją, warto poszukać wzmacniacza o bardziej dociążonej, plastycznej i łagodniejszej charakterystyce. Jeśli lubisz szybki, energiczny i dynamiczny dźwięk i słuchasz raczej szybsze gatunki muzyczne, na pewno bardzo dobrze sprawdzi się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Bardziej spokojne, zrównoważone i uniwersalne brzmienie - najlepszą opcją będzie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Natomiast w przypadku trochę wyższego budżetu spójrz koniecznie na 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

To tylko kilka ciekawych propozycji, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W podobnym budżecie u nas masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać, porównać. Oczywiście dla forumowicza atrakcyjna oferta cenowa.

A gdyby te  Polk audio RTi A3 podmienić na elac carina bs243.4 oczywiście pod ten wzmacniacz co wcześniej pisałem czyli Wzmacniacz YAMAHA A-S701 z góry dziękuję za odpowiedź

W dniu 22.06.2020 o 21:56, artur 1984 waw napisał:

Jeżeli chcesz odczuć REALNA różnicę to warto kupić sprzęt 3x droższy niż piano... to bardzo dobry system. Nie słuchaj naganiaczy. Ja po Piano... przeszedłem przez ampli 803d a potem AS 1100. Jeżeli naprawdę chcesz usłyszeć realny przeskok w jakości i mocy dozbieraj kasy, myśl przyszłościowo, kup wzmacniacz nie pokroju as701 (niekoniecznie ten ale chodzi o klase) a wyższy. Inaczej będą niuanse jak jesteś nieosluchany i stwierdzisz że zabawa była nie warta zachodu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

A gdyby te  Polk audio RTi A3 podmienić na elac carina bs243.4 oczywiście pod ten wzmacniacz co wcześniej pisałem czyli Wzmacniacz YAMAHA A-S701 z góry dziękuję za odpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Roboo, widzę, że podoba Ci się ta Yamaha A-S701 i za wszelką cenę pragniesz aby ktoś na tym forum utwierdził Cię w przekonaniu, że to dobry sprzęt. Ale na tym forum Yamaha A-S701 jakoś nie cieszy się wielką estymą. Natomiast poleca się NAD-y z problemami z potencjometrami i generalnie kiepskim wykonaniem, o mulącym dźwięku nie wspominając. Albo inne "garażowe" wytwory z tzw. manufaktur, najczęściej angielskich. Poleca się również głośniki o nieakceptowalnym dla mnie paśmie przenoszenia od 55-65 Hz. Może właśnie dlatego NAD z podbitym wyższym basem jest tak popularny, żeby wydawało się, że te kolumny grają "pełnym pasmem"?

Odpowiem Ci więc jako posiadacz Yamahy A-S701, mający również możliwość słuchania Pianocrafta. A-S701 to na prawdę solidny wzmacniacz, tak to odpowiednie słowo, solidny. Nie jest wybitny, jest solidny i moim zdaniem niedoceniany i może przez to atrakcyjnie wyceniony. Nie od dziś wiadomo, że największą "bolączką" Yamahy jest jej nazwa. Ten sam sprzęt z "bardziej audiofilskim" znaczkiem byłby sprzedawany znacznie drożej/oceniany wyżej. Najważniejsze cechy - 130 Watów realnej, zmierzonej mocy i dobrze dociążony dźwięk w całym zakresie o na prawdę muzykalnym brzmieniu. Na forach Yamaha ma opinie "suchotnika" , a tym czasem w recenzjach można przeczytać, że dźwięk jest lekko ocieplony i ja się z tym zgadzam. Ale pamiętać należy, że gra cały system i wszystko ma wpływ na całokształt.

A oto moje wrażenia z różnymi kolumnami podłączonymi do tego wzmacniacza. Pierwsze były Monitor Audio BX2. Kupiłem je ze względu na cenę (wtedy na tyle mogłem sobie pozwolić) i na bas reflex z przodu, gdyż miały stać na komodzie. Jak to grało? Tak sobie, było trochę "sucho", a przedni bas reflex zamiast pomagać sprawił, że nie było właśnie tej "masy" w dźwięku. Monitory muszą mieć moim zdaniem jednak bas reflex z tyłu, gdyż dzięki temu cała tylna ściana pełni rolę pudła rezonansowego. Przy lekko głośniejszym słuchaniu te BX2 po prostu nie dawały rady, był hałas zamiast muzyki. W trybie Direct nie dało się ich słuchać i konieczna była korekcja barwy.

Następne były Pylon Audio Sapphire 25. Tu również musiałem wspomagać się korekcją barwy (niskie na godz.2., wysokie na 1.) ale to była potęga dźwięku. Niskoschodzący, pięknie mruczący basik i szczegółowe wysokie przy dobrej średnicy. Ale po 1,5 roku, szczególnie przy głośniejszym słuchaniu, przestały mi się podobać, brakowało rozdzielczości, wszystko zlewało się w jeden hałas - tu dała znać o sobie klasa przetworników/głośników w kolumnach; o ile Seas na górze spisywał się dobrze to niestety Visaton na dole miał swoje ograniczenia. Tu dochodzimy do moich obecnych głośników czyli Xavian Neox 1. Te małe "podstawki" wymagają sporo prądu, żeby odpowiednio zagrały przy swoich 86. Db skuteczności. I Yamaha A-S701 tego prądu im dostarcza bardzo dobrze. Dzięki temu, że musimy bardziej obrócić potencjometr w prawo, wzmacniacz oddaje większą moc i to wpływa na fakt, że dźwięk jest pełniejszy i dobrze nasycony już od niskich poziomów głośności. To głośniki, na których słychać każdą korekcję tonów - i teraz dopiero przekonałem się, że ludzie piszący, że korekcja dźwięku wprowadza zniekształcenia mają rację. Ale żeby to usłyszeć trzeba wysokiej klasy głośników - teraz to wiem. Od momentu zakupu Xavianów słucham tylko w trybie Direct i dźwięk jest na prawdę bardzo dobry, nie ma mowy o "suchotniku",  a gitary mają taki "drive", ze ciarki przechodzą po skórze. Jako źródło mam Yamahę CD-S700. Jestem zwolennikiem posiadania całego "setu" jednej firmy, gdyż nie lubię "eklektyzmu sprzętowego". Poza tym uważam, że zestaw jednej firmy oprócz wizualnej spójności jest zgrany także pod względem elektrycznym (chociażby poziomy wejść i wyjść). Jak to się ma do Pianocrafta? Jak Smart do Mercedesa klasy C. Obydwa produkowane przez Mercedesa ale dla innej grupy docelowej. I szwagier, choć zakochany w swoim Pianocrafcie zna jego ograniczenia i potrafi docenić to co oferuje A-S701 z odpowiednimi głośnikami. Wspomnę jeszcze o tzw. "zasadach" kompletowania sprzętu audio. Jak zwykle są przynajmniej dwie szkoły: falenicka i otwocka. Jedna mówi, że wartość sprzętu audio to 50% głośniki i 50% elektronika - tak jest u mnie. Druga, że dopiero wzmacniacz warty 2 x więcej niż głośniki potrafi wykorzystać cały ich potencjał. Może tak być. Ale czy będzie 4 x lepszy niż Yamaha A-S701? Tyle ode mnie. Może mój dość długi wywód pomoże Ci w jakiś sposób.

Oczywiście ostateczna decyzja powinna być jak zwykle oparta na odsłuchach we własnym pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tutaj zajrzałem. Miałem RTi A1, aktualnie mam A3 (kilka sztuk, pozostałe sprzedaję -> patrz dział "ogłoszenia"), miałem 602D, 501 i 701 (Yamahy). Z piecy 701 jest zdecydowanie najlepsza (z tych które miałem), 501 najjaśniejsza z serii (choć 1100 i wyżej nie słuchałem, ale rozmawiałem z kilkoma osobami). 

 

Jeżeli ktoś pisze, że trzeba wydać 6? koła żeby było warto zapłacić za różnice w dżwięku między Pianocraftem  a czymś tam to rozwiązanie jest jedno, nie przejmowanie się jego opinią. Żyjemy w Polsce, tutaj zakup wzmacniacza za 6kzł (czyli za system +- 20kzł) jest niemalże elitarne, czyli co, do końca życia z Pianocraftem?

 

Panowie, odrobina trzeżwości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Yamahe 701, ale wylądowała u mnie w drugim systemie w biurze. Jest to wzmacniacz, który na prawdę może dawać przyjemność ze słuchania, szczególnie w niezbyt wymagającym repertuarze pod względem separacji dźwięków. Do muzyki elektronicznej, do naparzania, trance, house, dance, dubstep itd. jak znalazł. Dużo mocy, dobra dynamika,dosyć jasne brzmienie, obszerny bas. Niestety bas bardzo słabo kontrolowany, co się może objawić dudnieniem. W cenie 2300 za nowy i 1500 za używany to dobry wzmacniacz,ładny, super wykonany,ma dobry dac, można podłączyć telewizor. Ciężko mieć do niego uwagi, w tym przedziale cenowym to dobre urządzenie, ale nic poza tym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Mam Yamahe 701, ale wylądowała u mnie w drugim systemie w biurze. Jest to wzmacniacz, który na prawdę może dawać przyjemność ze słuchania, szczególnie w niezbyt wymagającym repertuarze pod względem separacji dźwięków. Do muzyki elektronicznej, do naparzania, trance, house, dance, dubstep itd. jak znalazł. Dużo mocy, dobra dynamika,dosyć jasne brzmienie, obszerny bas. Niestety bas bardzo słabo kontrolowany, co się może objawić dudnieniem. W cenie 2300 za nowy i 1500 za używany to dobry wzmacniacz,ładny, super wykonany,ma dobry dac, można podłączyć telewizor. Ciężko mieć do niego uwagi, w tym przedziale cenowym to dobre urządzenie, ale nic poza tym. 

Wiesz, tutaj na forum często poleca się w kwestii basu NADa 356 (czy wcześniej wspomnianego 326), na ich tle to Yamaha ma ten bas naprawdę dobrze kontrolowany... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, D4ncer napisał:

Wiesz, tutaj na forum często poleca się w kwestii basu NADa 356 (czy wcześniej wspomnianego 326), na ich tle to Yamaha ma ten bas naprawdę dobrze kontrolowany... ?

Zawsze można przyrównać do czegoś gorszego pod tym względem. Tych nadów nie słyszałem, temat dotyczy A-S701 i do tego się odniosłem. W skali bezwzględnej to on nie jest dobrze kontrolowany, posłuchaj Primare, które mam obecnie, to zobaczysz co mam na myśli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, staropolanka2000 napisał:

Zawsze można przyrównać do czegoś gorszego pod tym względem. Tych nadów nie słyszałem, temat dotyczy A-S701 i do tego się odniosłem. W skali bezwzględnej to on nie jest dobrze kontrolowany, posłuchaj Primare, które mam obecnie, to zobaczysz co mam na myśli. 

W skali absolutnej niewątpliwie, ale w tym przedziale cenowym jest jednym z lepszych ?

 

Primare nigdy nie miałem okazji posłuchać, żadnego modelu. Mają jakieś firmowe brzmienie? Od którego modelu warto się nimi zainteresować? Dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, D4ncer napisał:

ale w tym przedziale cenowym

Tak jak wyżej napisałem, w swojej cenie spoko, szczególnie jak ktoś potrzebuje wzmacniacza do naparzania. 

 

16 minut temu, D4ncer napisał:

Mają jakieś firmowe brzmienie?

Ja mam I32, ale sluchalem też systemu dzielonego pre 60 i końcówki a32 u kolegi z forum. Neutralne, detaliczne, rozdzielcze granie, jak ktoś lubi kręcić gałkami od regulacji barwy, to nie polecam. ? Ale posłuchać zawsze warto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Franz-007 napisał:

Kolego Roboo, widzę, że podoba Ci się ta Yamaha A-S701 i za wszelką cenę pragniesz aby ktoś na tym forum utwierdził Cię w przekonaniu, że to dobry sprzęt. Ale na tym forum Yamaha A-S701 jakoś nie cieszy się wielką estymą. Natomiast poleca się NAD-y z problemami z potencjometrami i generalnie kiepskim wykonaniem, o mulącym dźwięku nie wspominając. Albo inne "garażowe" wytwory z tzw. manufaktur, najczęściej angielskich. Poleca się również głośniki o nieakceptowalnym dla mnie paśmie przenoszenia od 55-65 Hz. Może właśnie dlatego NAD z podbitym wyższym basem jest tak popularny, żeby wydawało się, że te kolumny grają "pełnym pasmem"?

Odpowiem Ci więc jako posiadacz Yamahy A-S701, mający również możliwość słuchania Pianocrafta. A-S701 to na prawdę solidny wzmacniacz,

wreszcie sensowny komentarz, nie od głuchego z pianocraftem brandzuljącego się as1100

13 godzin temu, D4ncer napisał:

Dobrze, że tutaj zajrzałem. Miałem RTi A1, aktualnie mam A3 (kilka sztuk, pozostałe sprzedaję -> patrz dział "ogłoszenia"), miałem 602D, 501 i 701 (Yamahy). Z piecy 701 jest zdecydowanie najlepsza (z tych które miałem), 501 najjaśniejsza z serii (choć 1100 i wyżej nie słuchałem, ale rozmawiałem z kilkoma osobami). 

 

Jeżeli ktoś pisze, że trzeba wydać 6? koła żeby było warto zapłacić za różnice w dżwięku między Pianocraftem  a czymś tam to rozwiązanie jest jedno, nie przejmowanie się jego opinią. Żyjemy w Polsce, tutaj zakup wzmacniacza za 6kzł (czyli za system +- 20kzł) jest niemalże elitarne, czyli co, do końca życia z Pianocraftem?

 

Panowie, odrobina trzeżwości ?

ale przeciez wyzej jeden znaffca pisał ze wydanie 2.4 tys za wzmak ktory gra jak jego wiezyczka z sypialni to bezsens, bo on nie slyszy roznicy.. to jak to jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mig30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, D4ncer napisał:

Dobrze, że tutaj zajrzałem. Miałem RTi A1, aktualnie mam A3 (kilka sztuk, pozostałe sprzedaję -> patrz dział "ogłoszenia"), miałem 602D, 501 i 701 (Yamahy). Z piecy 701 jest zdecydowanie najlepsza (z tych które miałem), 501 najjaśniejsza z serii (choć 1100 i wyżej nie słuchałem, ale rozmawiałem z kilkoma osobami). 

 

J

 

Panowie, odrobina trzeżwości ?

a jak gra to R3 z as701 ? jakiej muzyki slichasz? mialem je kiedys z onkyo 8150 ale to byl za slaby ampli zeby cos zagrały- basu było zero 0

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mig30 napisał:

a jak gra to R3 z as701 ? jakiej muzyki slichasz? mialem je kiedys z onkyo 8150 ale to byl za slaby ampli zeby cos zagrały- basu było zero 0

Z rti a3  raczej już nic więcej nie wyciągniesz ŻADNYM wzmacniaczem. Piszę, bo mam rti a7 i miałem Onkyo TX 8150 i basu nie brakowało. Było bardzo dobrze w każdym zakresie pasma, jedynie co mi nie pasowało to zbyt słaby bas przy cichym nocnym plumkaniu. Problem rozwiązał NAD 375, pewnie dlatego, że do pewnego poziomu głośności pracuje w klasie A. W rti a3 głośnik średnioniskotonowy jest taki sam jak średniotonowy w a7, więc mocnego, niskiego basu nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, marian.ch napisał:

Z rti a3  raczej już nic więcej nie wyciągniesz ŻADNYM wzmacniaczem. Piszę, bo mam rti a7 i miałem Onkyo TX 8150 i basu nie brakowało. Było bardzo dobrze w każdym zakresie pasma, jedynie co mi nie pasowało to zbyt słaby bas przy cichym nocnym plumkaniu. Problem rozwiązał NAD 375, pewnie dlatego, że do pewnego poziomu głośności pracuje w klasie A. W rti a3 głośnik średnioniskotonowy jest taki sam jak średniotonowy w a7, więc mocnego, niskiego basu nie będzie.

Ja właśnie grałem RTI A3  i Yamaha AX 570 i był niski bas i to dużo ... Teraz aktualnie gram NADem i tego nieskiego basu nie ma, jest tylko wyższy bas... niestety.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale checa, posty normalnie jak z ulotki reklamowej...
Do Miga - jednak jakiś nie kumaty jesteś kompletnie. Meritum było, że nie trzeba kupować wzmacniacza za 6k, tylko tej klasy. Po prostu zamiast wydać (ile kosztuje nowa AS 701?) coś koło 2,5k za ten wzmacniacz lepiej kupić używany KLASY AS 1100. I tak, dalej utrzymuję ze dopiero ten poziom pozwala przeskoczyć na dużo wyższy poziom dźwięku. AS 701 to sprzęt budżetowy. Chyba, że mówimy o innych pieniądzach za ten wzmacniacz, np. używany, po obniżce itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artur 1984 waw napisał:

Ale checa, posty normalnie jak z ulotki reklamowej...
Do Miga - jednak jakiś nie kumaty jesteś kompletnie. Meritum było, że nie trzeba kupować wzmacniacza za 6k, tylko tej klasy. Po prostu zamiast wydać (ile kosztuje nowa AS 701?) coś koło 2,5k za ten wzmacniacz lepiej kupić używany KLASY AS 1100. I tak, dalej utrzymuję ze dopiero ten poziom pozwala przeskoczyć na dużo wyższy poziom dźwięku. AS 701 to sprzęt budżetowy. Chyba, że mówimy o innych pieniądzach za ten wzmacniacz, np. używany, po obniżce itp.

Pokaż nam niekumaty arturku oferty na " używany KLASY AS 1100" . widzę ze juz zmieniasz zdanie, i teraz nie piszesz o as1100, ale klasie. Chcę kupic uzywaną as1100, bo chcę polepszyc sobie wzgledem malego pianocrafcika, a ty twierdzisz ze nie ma sensu placic za budzetowe as701, bo roznice slychac dopiero na as1100. to pokaz nam oferty, zobaczymy ile trzeba wydać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis nr 5. Trzeba być naprawdę naiwnym by myśleć, że jak się dorzuci kilka słówek do 701 to się uzyska przedsionek hi-endu. Napisz lepiej jaki masz system, na czym słuchasz to pogadamy. A wzmacniaczy używanych klasy 1100 jest bardzo dużo. Autor Warka zadał bardzo konkretne pytanie, czy mając już Piano... warto kupować w domyśle nowa as701 za cenę regularną. Nie, nie warto.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Jak w ogóle ten temat może być w dziale hifi skoro to poziom entry.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.