Jump to content
IGNORED

Struss


Guest yurek

Recommended Posts

A te niby stare kolumny to nie są przypadkiem Westminstery Tannoya...? Tak się pytam, bo widziałem kiedyś na Audio Show i faktycznie wyglądają jak stare klamoty z czasów III Rzeszy. A z tymi Rolling Stonesami to i tak jest nieźle, bo taki red. Kisiel to by puścił soundtrack z "Czterech Pancernych" i dosłuchał się tam jakiejś nowej przestrzeni, he he. Pozdrawiam maniaków.

Link to comment
Share on other sites

Guest hienka-podrobka

(Konto usunięte)

Pytalem sie o to Marka (patrz swietna recenzja Dead Can Dance:) ) i mowi ze to nie byly Tannoye, ale nie mial czasu sie przyjrzec, wiec wszystko mozliwe:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Napisałem maila z prośbą o schemat do Q i otrzymałem odpowiedź: "Odnośnie schematu; nie są stosowane na świecie praktyki wysyłania dokumentacji użytkownikom produktów co popieram i przyjmuje stanowisko podobne. Odstępstwa od zasady są możliwe jedynie przy braku zagwarantowanego serwisu."

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś producenci mieli piękny zwyczaj załączać do swych wyrobów schematy ideowe. I nie mam tu na myśli wyłącznie firm takich jak Unitra. Schemat dostałem np z magnetowidem Sharp, telewizorem RFT. Z dużymi firmami nie ma problemu - pełne serwisówki można nabyć w wyspecjalizowanych firmach, producenci też chętnie służą pomocą. Natomiast w przypadku firm takich jak Struss pozostaje liczyć na życzliwość konstruktora, a z tą jest jak jest. Owszem, Pan Hrynkiewicz służy radą i pomocą, jednak w bardzo ograniczonym zakresie. Zawsze popierałem polskie firmy, lecz chyba już dłużej nie będę. Wolę sprawdzone marki, takie jak np Phonar, która to firma zezwala na modyfikacje sprzętu (wymiana okablowania wewnętrznego) we własnym zakresie bez utraty gwarancji.

Moim zdaniem firmy takie jak Struss Amplifiers umrą śmiercią naturalną jeśli nie zmienią podejścia do klienta.

A może jestem niesprawiedliwy? Jeśli ktoś ma pozytywne wspomnienia z kontaktów z firmą z Pruszkowa - niech się nimi podzieli, bo jak na razie przeważają same negatywy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.