Skocz do zawartości
IGNORED

Muzyka klasyczna


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.11.2021 o 23:45, atmeg napisał:

Wchodza tu ludzie co zarzucają Mi że nie daje muzy klasycznej a sami dają jakie mety tu .

Bardzo gratuluje im znawstwa muzyki.jest super.

 

ja myśle że znależli sobie miejsce gdzie jakieś śmieci mogą wyrzucać muzyczne .No sorki ale trzymajcie jakiś poziom i kichy tu nie wstawiajcie w moim temacie ,idzccie gdzie indziej swoje przedstawiać .

Jakiś poziom muzyczny minimalny trzymajcie .

🤣 Bo jebnę ze śmiechu. Gościu wstawia włoskie disco, a nawet nie umie poprawnie zapisać nazwę Tangerine Dream.

Kabaret. Cały czas wierzę, że robisz sobie żarty, ale to chyba jednak nie są żarty. 

W dniu 5.11.2021 o 22:04, psklae napisał:

z całym szacunkiem, ale wszystko poza Tangerine Dream to wtórna nuda

Dobre. Szczególnie w kontekście Neu! i Fausta. Z ciekawości, jakiej muzyki słuchasz?

W dniu 6.11.2021 o 00:21, atmeg napisał:

zakładaĆ swoje tematy i patrzeć jak niewielu chce was słuchać .

Rzeczywiście, masz rację, Twoich zacnych utworów każdy chce słuchać 🤣 Szczególnie disco italo, panie Mariano Italiano 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi777: szybko napisałem i na podstawie tych superkrótkich zajawek, które wrzuciłeś, bo nie znam tych ludzików (poza TG); niczego nie cofam; pewnie po dłuższym słuchaniu coś bym znalazł, pytanie tylko, jak długie byłoby to słuchanie, zanim nie odstrzeliłbym tego i owego delikwenta 😉

muzyki słucham różnej, nie wykluczam niczego, choć świadomie zdecydowanie omijam pewne rejony i kicz w dowolnym gatunku 😉

(nie czepiaj się atmega o TG - każdy ma jakieś wady, a nieznajomość języków nie jest nawet wadą, u no)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, psklae napisał:

szybko napisałem i na podstawie tych superkrótkich zajawek, które wrzuciłeś, bo nie znam tych ludzików (poza TG);

Nie, żeby coś, ale nie sądzisz, że trochę dziwnie to wygląda? To jest krautrockowa klasyka, a Neu! i Faust to mega wpływowe zespoły. Zresztą, nawet taki Kraan brzmi naprawdę nowocześnie na swój rocznik. Jeszcze zespołu Can brakuje, a drugiej takiej płyty jak Hosianna Mantra po prostu nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucę uchem - óil si

czemu dziwnie wygląda? ja bym się nie dziwił, gdybym usłyszał, że Ornette Coleman to jakiś porąb jest, po wysłuchaniu paru zajawek 😉 (podejrzewam, że 99% ludzi nie zmieni w tym przypadku zdania nawet - albo tym bardziej - po dłuższym słuchaniu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, psklae napisał:

ja bym się nie dziwił, gdybym usłyszał, że Ornette Coleman to jakiś porąb jest

Jak ktoś czegoś nie rozumie, i nie chce zrozumieć, to wcale mnie to nie dziwi. Kiedyś free jazz był dla mnie niezbyt słuchalny, później, po zapoznaniu się z trudniejszymi odmianami jazzu, w tym free, nie mam problemu z Colemanem.

Nie jest to mój ulubiony podgatunek jazzu, raczej spiritual, lub bardziej awangardowy post-bop, post-bob zmieszany z avant jazzem/free jazzem, ale lubię od czasu do czasu sobie zapuścić coś "frytowego".

12 minut temu, psklae napisał:

czemu dziwnie wygląda?

Oceniłeś coś na podstawie bardzo krótkich fragmentów, coś, co jest Ci totalnie obce - prócz TD, no, kurde, nie wygląda to dziwnie? Żebyś jeszcze napisał coś w stylu - nie moja bajka, ale napisałeś wtórne nudy. Jak wtórne, to wypadałoby to jakoś sensownie uzasadnić. Ja nie mówię, że wszystkie polecajki, które wkleiłem to jakieś mega oryginalne granie, którego nie było wcześniej, ale bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, powinienem był napisać tak, jak mówisz, a jeszcze lepiej by było, gdybym w ogóle nic nie powiedział

(no i to "TG" zamiast "TD" LOL , ale TG bardziej pasuje jakoś i samo się narzuca, też jakoś)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, psklae napisał:

a jeszcze lepiej by było, gdybym w ogóle nic nie powiedział

Nie, lepiej - sensowniej, by było, gdybyś napisał własne zdanie po "nieco" dłuższym przesłuchaniu.

Uzasadnienie i argumenty to nie są dziwne rzeczy, to powinien być standard w takich dyskusjach. Równie dobrze jakiś anonimowy random z neta może napisać, że Miles Davis nagrywał słabą muzykę. O czym to świadczy? O ignorancji tego kogoś, o niczym więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosowska z Kazikiem napisali "Zoil" i, choć tekst dotyczy konkretnego przypadku, nie chcę, by opisywał również mnie - wrócę do zachowywania opinii dla opiniującego, ergo - mnie

btw, posłuchałem już "nieco" więcej; poczytałem też

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Adi777 napisał:

Nie, lepiej - sensowniej, by było, gdybyś napisał własne zdanie po "nieco" dłuższym przesłuchaniu.

Uzasadnienie i argumenty to nie są dziwne rzeczy, to powinien być standard w takich dyskusjach. Równie dobrze jakiś anonimowy random z neta może napisać, że Miles Davis nagrywał słabą muzykę. O czym to świadczy? O ignorancji tego kogoś, o niczym więcej.

problem z Tobą jest taki że nie zapodajesz muzyki .Boisz sie zapodać muzyke .natomiast dobrze widzisz Siebie w atakach na innych .No to atakuj dalej ,twoja wola .To robić potrafi każdy agresywny człowiek .

Adi777 ,zgadnij co robiłem dziś przez kilka godzin ? W ramach mojej pracy .No ,skoro tak o mnie piszesz ? 

No zgaduj ..... nie bój sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, atmeg napisał:

Adi777 ,zgadnij co robiłem dziś przez kilka godzin ? W ramach mojej pracy .No ,skoro tak o mnie piszesz ? 

No zgaduj ..... nie bój sie.

Hmm, sądząc po tym, co piszesz, i jak piszesz, to obstawiam jakiegoś zwyrola, ewentualnie psychopatę, który dodatkowo nienawidzi Niemców, i wszystkiego, co z nimi związane. Absolutnie nie wiem, co robisz, i nawet nie chcę wiedzieć 🤣

W dniu 5.11.2021 o 23:45, atmeg napisał:

ja myśle że znależli sobie miejsce gdzie jakieś śmieci mogą wyrzucać muzyczne .No sorki ale trzymajcie jakiś poziom i kichy tu nie wstawiajcie w moim temacie ,idzccie gdzie indziej swoje przedstawiać .

Jakiś poziom muzyczny minimalny trzymajcie .

albo zakłada swoje tematy i zobaczycie ile to wytrzyma przy waszych znajomościach muzyki ,sami sie przekonacie a nie śmieci mi tu walić .

A że kilka osób nie kuma muzy to nie mój problem i kurde nie moja rola ich dokształcać .

Minimalny poziom to powinieneś trzymać Ty, zarówno osobisty, jak i utwory, które tu wklejasz. Jedno i drugie jest do poprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adi777 napisał:

Hmm, sądząc po tym, co piszesz, i jak piszesz, to obstawiam jakiegoś zwyrola, ewentualnie psychopatę, który dodatkowo nienawidzi Niemców, i wszystkiego, co z nimi związane. Absolutnie nie wiem, co robisz, i nawet nie chcę wiedzieć 🤣

I masz u mnie małego plusa że napisałeś co myślisz o mnie choć nie odpowiedziałeś na zapytanie .Więc tkwij nadal w tych swoich wyobrażeniach .....

 

Psychopata ,zwyrodrol który dodatkowo nienawidzi Niemców .W sumie od osoby która kocha Niemców to pozytywna ocena mojej osoby.Jak najbardziej przyjmuje .

Ale ciekawe co na takie teksty zareagują Admini ? 🙂 przemilczą to oczywiste bo Przyjaciel Niemców może tak wyzywać innych 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, atmeg napisał:

od osoby która kocha Niemców

🤣 Napisz jeszcze, że jesteś katolikiem 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego byłoby gdybym napisał że Niemcy to zbrodniarze ,gdybym napisał ale nie pisze  ale to nie Niemcy tylko Faszyści zapewne z Polski 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ci Niemcy musieli Ci zajść za skórę 😄 Chyba, że pewnego dnia zaszli Cię od tyłu, i stąd ten uraz? 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adi777 napisał:

🤣 Napisz jeszcze, że jesteś katolikiem 😄

Kościół wciągasz w te swoje wojenki?

aj zachciało mi sie jak lodów waniliowych, jak ogórka kiszonego kobiecie w ciąży ,zachciało mi sie ,taki jestem ,tego ....a że jakieś typy tego nie rozumieją ....niech tkwią tam gdzie siedzą.W swoich czarnych dupach .

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adi777 napisał:

@Up No sorry, ale trzymaj jakiś poziom i kichy tu nie wstawiaj w swoim temacie.

Od kiedy mój nienawistniku dbasz o Mnie ? sam zapodaj tu dobrą muze a o mnie sie nie martw ,ale dzieki za zwrot w twojej postawie 🙂 Fajne to jest .

A Ja muze daje najlepszą .Zawsze................................

Aby to udowodnić zapodaje ten kultowy numer .I co? 

 

===========================

Ja to nazwe zjawiskiem frawolcienia  rozdartego ręcznika ,typ che zaistnieć nie umiejąc zapodać muzy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, atmeg napisał:

A Ja muze daje najlepszą .Zawsze................................

🤣 Tak, właśnie widać powyżej. Jedyne sensowne utwory od Ciebie, to te klasyczne. Praktycznie cała reszta to dno, poza kilkoma wyjątkami, jak na przykład Hendrix. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu dziwnych ludzi tu myśli że muzyka wzajemnie walczy z sobą a nic takiego niema .

Muza jest jedna . To ludzie walczą z sobą o ....hujostwa jakieś .

 

2 minuty temu, Adi777 napisał:

🤣 Tak, właśnie widać powyżej. Jedyne sensowne utwory od Ciebie, to te klasyczne. Praktycznie cała reszta to dno, poza kilkoma wyjątkami, jak na przykład Hendrix. 

Napisze tobie tak . Nieznasz sie na muzyce .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, atmeg napisał:

Kościół wciągasz w te swoje wojenki?

Dlaczego toczysz wojenki z Niemcami? A z tym katolicyzmem prosta sprawa, po prostu chciałem sprawdzić, czy jesteś typowym, "kochającym" wszystkich katolikiem.

 

1 minutę temu, atmeg napisał:

Napisze tobie tak . Nieznasz sie na muzyce .

😢

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi777 może po wielu latach ,mnie może już tu nie być ,dojdziesz do tego czym jest muzyka .Może .

A pisząc że nieznasz sie na muzie niemam na myśli że jestes głuchy ,nie .....nieznasz szerszej strony muzyki jako ekpresji .

Ale spoko ,z czasem dojdziesz do tego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu numer nie z klasyki a klasyczny ....

 

3 minuty temu, Adi777 napisał:

Proszę, O Wielki Znawco Muzy, wyjaw mi tę wielką tajemnicę już teraz. Później może być już za późno. 

20 lat później...

Wiadomości - Zamach w Berlinie. Nie żyje 50 osób. Zamachowiec, niejaki atmeg, z krzykiem na ustach i obładowany materiałami wybuchowymi wbiegł w tłum ludzi na ulicy. Świadkowie donoszą, że słyszeli z jego ust słowa - Śmierć Niemcom! Śmierć nazistom! 🤣 

To tylko twoja wersja ,moja wersja wygląda tak ,bede sobie słuchał dobrej muzy przy piwie .To ty masz mysli o jakiś zamachach i radze tu adminom zwrócic na ciebie uwage .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, atmeg napisał:

To ty masz mysli o jakiś zamachach i radze tu adminom zwrócic na ciebie uwage .

🤣 A tak serio, za co nienawidzisz Niemców?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Adi777 napisał:

Proszę, O Wielki Znawco Muzy, wyjaw mi tę wielką tajemnicę już teraz. Później może być już za późno. 

20 lat później...

Wiadomości - Zamach w Berlinie. Nie żyje 50 osób. Zamachowiec, niejaki atmeg, z krzykiem na ustach i obładowany materiałami wybuchowymi wbiegł w tłum ludzi na ulicy. Świadkowie donoszą, że słyszeli z jego ust słowa - Śmierć Niemcom! Śmierć nazistom! 🤣 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Adi777 napisał:

Proszę, O Wielki Znawco Muzy, wyjaw mi tę wielką tajemnicę już teraz. Później może być już za późno. 

20 lat później...

Wiadomości - Zamach w Berlinie. Nie żyje 50 osób. Zamachowiec, niejaki atmeg, z krzykiem na ustach i obładowany materiałami wybuchowymi wbiegł w tłum ludzi na ulicy. Świadkowie donoszą, że słyszeli z jego ust słowa - Śmierć Niemcom! Śmierć nazistom! 🤣 

zstał ten wpis zgoszony jako drastycznie łamiący zasady komunikacji na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, atmeg napisał:

zstał ten wpis zgoszony jako drastycznie łamiący zasady komunikacji na forum.

Ojejku. Nie popłacz się 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie myśl że coś fajnego zrobieś .kiedyś pewien adi777 co gazował setki ludzi w komorach gazowych chwalił sie że uciekł ,nie został zastrzelony przez ruskich i amerykanów i ponoć żyje nadal /

i podobno pisze na tym forum ,można go rozpoznać po miłości do Niemców .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemców traktuję tak samo, jak inne narodowości, w przeciwieństwie do rasistów, jak powyżej. Dumny jesteś z bycia rasistą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Adi777 napisał:

Niemców traktuję tak samo, jak inne narodowości, w przeciwieństwie do rasistów, jak powyżej. Dumny jesteś z bycia rasistą?

Ja rasista 🙂 Bo Niemców nie lubie :)Pierwszy raz słysze o rasizmie wobec Niemców 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.