Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  118 członków

Ayon Klub
IGNORED

Ayon Spirit III uszkodzona lampa


lew3107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze swoim wzmacniaczem, po 15 min grania przechodzi w stan awaryjny tj. odłącza dźwięk i napis "AYON" zaczyna migać , na tylnej części obudowy zaświeciła się dioda sygnalizująca chyba uszkodzenie lampy. Auto Bias nie działa. Zanim oddam do serwisu chcę się Was poradzić, czy wymiana lamp lub lampy pomoże ?. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 godziny temu, lew3107 napisał:

Mam problem ze swoim wzmacniaczem, po 15 min grania przechodzi w stan awaryjny tj. odłącza dźwięk i napis "AYON" zaczyna migać , na tylnej części obudowy zaświeciła się dioda sygnalizująca chyba uszkodzenie lampy. Auto Bias nie działa. Zanim oddam do serwisu chcę się Was poradzić, czy wymiana lamp lub lampy pomoże ?. 

 

Z tego co pamiętam to tam jest zabezpieczenie, które w przypadku zbyt mocno zużytej lampy "blokuje" możliwość używania wzmacniacza wprowadzając go w tryb awaryjny, by nie dopuścić  do uszkodzenia sprzętu. Nigdy nie widziałem jak działa to w praktyce, bo nie miałem tak zużytych lamp. Jeśłi lampy mają więcej niż 1-2 lat, sprzęt nie jest na gwarancji, to ja wolałbym kupić w ciemno drugi komplet lamp, zamiast wysyłać do serwisu i płacić za to. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.