Skocz do zawartości
IGNORED

konfiguracja kabli SCA


carlos med
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

U mnie wzmacniacz podłączony Kablem Pro 2 do podstawowej listwy z oferty p. Mateusza  i z listwy do wzmacniacza No2 Premium daje najlepszy efekt dźwiękowy jeśli chodzi o detale dźwięku, scenę, bas.

Podłączenie wzmacniacza kablem No 2 Pro lub Premium bez listwy prosto w sciane daje tez znaczną poprawę  w stosunku do kabla No name ale efekt nigdy nie jest tak dobry jak 2 kable z listwą pomiędzy nimi.

Macie podobne spostrzeżenia?

Teoretycznie ta listwa nie powinna chyba aż tak bardzo zmieniać dźwięku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sober616 napisał:

Pan Mateusz zaleca wpinanie wzmacniacza bezpośrednio do gniazdka. U mnie zdecydowanie zwiększa się rozmach i dynamika, względem wpięcia go tym samym kablem (No. 2 Premium) do listwy, która jest zasilana No. 2 Pro. 

U mnie jest dokładnie odwrotnie. Wzmak wpięty NO2 Premium do gniazdka w ścianie gra super , ale rozmach, przestrzeń , wybrzmienia gitar są o niebo lepsze gdy No 2 premium jest wpięty do listwy zasilanej NO2 Pro . 

Słyszycie różnice po wpięciu źródła CD w listwę vs gniazdko ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.