Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki bezprzewodowe 300zl nauszne na codzień


Hinczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam słuchawek do 300zl bezprzewodowych nausznych na wyjście do miasta/komunikacji miejskiej etc.

W tej cenie bardziej stawiam na wygląd niz "audiofilska"jakość dźwięku bo kwota raczej sporo ogranicza.

Z wyglądu podobają mi się sluchawki od audio-techniki takie ath m50 ale wiadomo sporo droższe.

Zależy mi na czymś w rodzaju "płaskiej" konstrukcji, tak jak jest w przypadku ww. słuchawek o ile można to tak nazwać 

Tj. Żeby sama słuchawka byla raczej ciut większa i "płaska" a nie mala i "szeroka"

 

Możecie coś fajnego polecić?

Z góry dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
23 minuty temu, Hinczyk napisał:

Tj. Żeby sama słuchawka byla raczej ciut większa i "płaska" a nie mala i "szeroka"

 

Niestety każde trzeba przymierzyć i chwilę nawet pochodzić aby wyczuć czy są wygodne. 

No i kwota 300 zł ciężki temat jeżeli szukamy czegoś nowego i fajnego. 

Polecam przeglądanie tematów w tym dziale bo ostatnio dość sporo takowych.

A najlepiej to przejście się do supermarketu czy też jakiegoś sklepu w którym można przymierzyć dotknąć i pomacać. 

A jeżeli wtedy cena będzie za duża to szukać tego samego modelu w internecie. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, Hinczyk napisał:

Cześć, szukam słuchawek do 300zl bezprzewodowych nausznych na wyjście do miasta/komunikacji miejskiej etc.

W tej cenie bardziej stawiam na wygląd niz "audiofilska"jakość dźwięku bo kwota raczej sporo ogranicza.

Z wyglądu podobają mi się sluchawki od audio-techniki takie ath m50 ale wiadomo sporo droższe.

Zależy mi na czymś w rodzaju "płaskiej" konstrukcji, tak jak jest w przypadku ww. słuchawek o ile można to tak nazwać 

Tj. Żeby sama słuchawka byla raczej ciut większa i "płaska" a nie mala i "szeroka"

 

Możecie coś fajnego polecić?

Z góry dzięki

A douszne nie nadadzą się ? Aktualnie używam FiiO FH1s i jestem zadowolony przy założeniu że słucha się z tidala lub dobrego źródła. Wiele jest gumek i typów przez co nawet na drażliwe ucho udało mi się coś dobrać. Nie spadają i są wygodne. Cena to 270 zł zależy gdzie się kupi.

 

Miłego i powodzenia w szukaniu. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Espectro napisał:

A douszne nie nadadzą się ? Aktualnie używam FiiO FH1s i jestem zadowolony przy założeniu że słucha się z tidala lub dobrego źródła. Wiele jest gumek i typów przez co nawet na drażliwe ucho udało mi się coś dobrać. Nie spadają i są wygodne. Cena to 270 zł zależy gdzie się kupi.

 

Miłego i powodzenia w szukaniu. 

 

Dokanalowe zawsze miałem i ostatni zakup tj xiaomi mi ture do biegania okazały się straszna lipa + mam dość jakiegokolwiek kabla. Dlatego tym razem stawiam na bezprzewodowe i nauszne.

Jak znajdę coś ciekawego będę pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak

poczytałem, poszukałem itd. na  ten moment mam na oku kilka modeli są to:

Audio Technica ath-anc500BT (były oglądane w sklepie, szczerze wrażenie słabe, w dotyku sam plastik, były rozładowane 😞 )

Audio Technica ath-sr30BT (nie wiem)

KOSS Porta Pro (wyglądają nieco sportowo, ale mają fajne opinie i wyglądają na wygodne, boje się że przy słuchaniu muzyki dosyć głośno każdy obok też będzie ją słyszał a tego bym nie chciał)

Bluedio TM ( polecane z audifanatyka)

Sennheiser HD 350BT (gdzieś mi się przewinęły, fajne opinie, dość spore a raczej wolałbym coś mniejszego)

Marshall Major II / III BT (widziałem u znajomego, małe, fajnie grają, dobrze tłumią dźwięk, siedziałem obok i nie słyszałem co w danym momencie kumpel słuchał)

Marshall Monitor I BT  nieco poza budżet, naprawdę fajnie wyglądają, fajne opinie, ANC, ponoć ciut niewygodne i tak jak w przypadku modelu wyżej w ciul podróbek w necie, także jakbym się na nie zdecydował potrzebował bym pomocy w odróżnieniu 😉 oczywiście raczej coś z OLXa)

Na ten moment powiedzmy budżet 400zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL Tune 700BT - żona ma i to gra naprawdę dobrze. Sam czasami słucham a mam całkiem niezły sprzęt więc i punkt odniesienia. Cena niska a jakość dźwięku naprawdę dobra. Trochę kolorują ale w taki sposób że słucha się ich mega przyjemnie. Polecam. Grają lepiej niż moje stare Sennki RS170.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Funnykris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko znacie jakąś legit stronę z używanym sprzętem audio na sprzedaż? Aktualnie jestem mega nastawiony na Bose qc35 II ale nowe to +/- 1k zł na taki wydatek nie jestem gotów, ale może coś fajnego się trafi fajnego z drugiej ręki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.