Skocz do zawartości
IGNORED

Kupiłem JVC RS400.. Miałem Epsona TW7100 i teraz tak myślę czy dobrze zrobiłem?


Pewex1988PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z powyższych  względów zakup  projektora laserowego na dzień dzisiejszy to trochę jak  zakup auta elektrycznego z tym, że w przypadku aut dają 7 lat na utrzymanie gwarantowanego poziomu pojemności baterii. Jak bateria zdegraduje się bardziej to raczą dokonać wymiany modułów w ramach gwarancji. W przypadku proja sytuacja jest znacznie gorsza. Masz 2 lata gwarancji a potem plać np. połowę wartości proja za wymianę lub naprawę lasera. Ja wiem, że kino domowe to zabawa kosztowna, lecz bez przesady. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, grisza napisał:

Z powyższych  względów zakup  projektora laserowego na dzień dzisiejszy to trochę jak  zakup auta elektrycznego z tym, że w przypadku aut dają 7 lat na utrzymanie gwarantowanego poziomu pojemności baterii.

Kompletnie się z tym nie zgadzam. Jak ktoś chce używać projektora jako TV, to może i ma to jakieś znaczenie. Ogromna większość z nas używa ich do oglądania filmów góra kilka razy w tygodniu, więc policz sobie ile lat potrzebujesz żeby do tej wymiany lasera doprowadzić. Oglądając 10 godz./tydzień (u mnie gdzieś tyle będzie) w rok robisz ok. 500 godz., więc na 20K godz. potrzebujesz 40 lat! Jak to jest mało to ja nie nie wiem o czym tu piszemy. Wymienię projektor kilka razy zanim doprowadzę do zużycia jego lasera. Dlatego chyba mało kogo obchodzi ile to kosztuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo mieć inne zdanie. Chciałem tylko podkreślić problem prawdopodobnie wysokich kosztów wymiany lub naprawy lasera. Nie jest do końca uczciwe sprzedawanie topowego produktu przez JVC w korespondencji z brakiem rzetelnej odpowiedzi na proste pytanie "ile będzie mnie kosztowała wymiana lasera ?" Niestety taka jest sytuacja na dzień dzisiejszy i pytanie o koszty zadaje sobie wielu użytkowników projektorów lampowych, którzy myślą o przesiadce na laser. Ja bynajmniej nie zaryzykowałbym zakupu proja za np. 50 tysięcy przy konieczności wpakowania w naprawę lasera np w 4 roku od zakupu kwoty np. 10 czy 15 tysięcy a może więcej. Dzięki z góry za taką frajdę z użytkowania lasera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez grisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, qbakos napisał:

Oglądając 10 godz./tydzień (u mnie gdzieś tyle będzie) w rok robisz ok. 500 godz., więc na 20K godz. potrzebujesz 40 lat! 

Cholera za 40lat,to pewnie ja prędzej dokonam żywota aniżeli ten projektor 😆

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, grisza napisał:

Niestety taka jest sytuacja na dzień dzisiejszy i pytanie o koszty zadaje sobie wielu użytkowników projektorów lampowych, którzy myślą o przesiadce na laser.

Sytuacja jest taka, że projektor jest dość nowy i nikt na razie nie myśli co będzie jak wypali się laser za X lat. Kupujesz laser, żeby właśnie o tym nie myśleć, a nie zawracać sobie tym głowę jak w przypadku lampy. Ile godz. możesz oglądać albo żeby nie zostawiać włączonego projektora jak idziesz sobie zrobić kolację, bo lampa się wypala. To są problemy projektorów lampowych... A tu jeszcze narzekają, że nie wiadomo jaki koszt i że pewnie będzie drogo. Nic nie będzie, bo proja 3 razy zdążysz wymienić na kolejny model i licznik znów będziesz miał na zero. A do oglądania po 12 godz. na dobę jednak polecam TV :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o proju za 50 kawałków i ryzyku prawdopodobnie wysokich kosztów w przypadku naprawy lasera po upływie gwarancji. Jak kolega chce co 4 lata zmieniać proja za 50 koła to nikt koledze nie broni. Jestem jednak pewien, że gdyby pojawiły się problemy z laserem po gwarancji a koszt naprawy byłby wysoki to każdy miałby wątpliwość czy laser to dobry wybór ?. Jak ktoś wcześniej napisał w przypadku lampy wymiana jest tania w stosunku do wartości proja.  Nawet instrukcja w przystępny dla każdego sposób mówi jak wymienić lampę lub moduł. Tym się różni laser, że takie JVC w instrukcji nawet nie wspomina o procedurze samodzielnej wymiany. To jedak zasadnicza różnica w stosunku do lampy, generująca zapewne spore koszty. Twierdzenie, że kupujesz laser ,żeby o tym nie myśleć jest  z założenia bardzo subiektywne. Jeden nie myśli a drugi myśli. Ja reprezentuję jedna grupę a kolega drugą. Każdy dokonuje samodzielnie wyboru. Gdy jednak producent unika odpowiedzi na pytanie ile to będzie kosztować jak się zepsuje to jest to istotny sygnał dla potencjalnego nabywcy. Podam własny przykład. 8 lat temu kupowałem hybrydę i uparłem się przed zakupem ,aby podano mi orientacyjne koszty wymiany kompletu baterii. Bateria to dla hybrydy "jeździć albo stać" coś jak laser czy lampa dla proja. Nie podpisałem umowy, dopóki nie otrzymałem odpowiedzi. Postawiłem na swoim i generalny importer uzyskał odpowiedź na piśmie na moje pytanie od producenta. Podjąłem decyzję o zakupie, biorąc pod uwagę przewidywane przyszłe koszty wymiany. Taka informacja nie była tematem tabu dla firmy samochodowej. Czemu jest to problem  dla JVC ?. Trochę za daleko odjechaliśmy od tematu, lecz myślę, że nasza dyskusja jest owocną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, grisza napisał:

Jak kolega chce co 4 lata zmieniać proja za 50 koła to nikt koledze nie broni.

Oj daleki jestem od tego. Prawie nigdy nie kupuję nowości, a przynajmniej bardzo rzadko. Po pierwsze to gdybym już koniecznie uparł się na takiego laserowego JVC, to kupiłbym używkę za 2-3 lata, z niskim przebiegiem i w "normalnej" cenie. Ceny nowych są dla mnie absurdalne.

2 godziny temu, grisza napisał:

Tym się różni laser, że takie JVC w instrukcji nawet nie wspomina o procedurze samodzielnej wymiany.

Bo lasera nie da się samodzielnie wymienić. To jest integralna część projektora i tym to się różni od lampy, którą każdy wymieni sam bez większego problemu. Nie wiem dlaczego JVC nie potrafi wycenić takiej wymiany, przyznaję jest to trochę mało profesjonalne. Ale być może tak jak pisałem, są to zbyt nowe modele i pewnie przez dobrych kilka lat nikt nie będzie tych laserów wymieniał. Pojawi się odpowiedni "cennik" jak ludzie zaczną się tym poważnie interesować.

Wiem jak sprawa wygląda u Epsona. Zamawiasz usługę serwisu pogwarancyjnego, odsyłasz projektor do producenta i tam wymieniają wszystko co trzeba, czyszczą, regulują. Jeśli laser jest zużyty to go wymieniają. Ogólnie po takim serwisie projektor wraca jak nowy. Dla przypomnienia laserowy Epson kosztował coś koło 30K, a nie 50K jak u JVC. Gdyby kogoś interesowało, koszt takiej usługi to ok. 300 funtów + koszty przesyłki. Czy to dużo? Moim zdaniem wyjątkowo mało, biorąc pod uwagę kompleksowość takiego serwisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 funtów + wysyłka to faktycznie nie jest zaporowa cena. Można powiedzieć do zaakceptowania. Skoro JVC w projekcji to taki "Mercedes" w branży samochodowej to pewnie będzie drożej.

Żeby nie było,że jestem przeciwnikiem lasera czy nowych rozwiązań. Po prostu nie lubię jak producent chowa głowę w piach i nie przekazuje odpowiedzi na proste pytanie. Przecież możemy sobie wyobrazić hipotetyczną sytuację, że projektor spada z wieszaka, uszkodzeniu ulega laser, producent nie uznaje oczywiście naprawy gwarancyjne bo z jakiej racji miałby to zrobić i musisz wybulic pełny koszt wymiany. Po prostu chce wiedzieć jaki to koszt przed zakupem. To tak dla jasności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2022 o 13:59, qbakos napisał:

Oj daleki jestem od tego. Prawie nigdy nie kupuję nowości, a przynajmniej bardzo rzadko. Po pierwsze to gdybym już koniecznie uparł się na takiego laserowego JVC, to kupiłbym używkę za 2-3 lata, z niskim przebiegiem i w "normalnej" cenie. Ceny nowych są dla mnie absurdalne.

Bo lasera nie da się samodzielnie wymienić. To jest integralna część projektora i tym to się różni od lampy, którą każdy wymieni sam bez większego problemu. Nie wiem dlaczego JVC nie potrafi wycenić takiej wymiany, przyznaję jest to trochę mało profesjonalne. Ale być może tak jak pisałem, są to zbyt nowe modele i pewnie przez dobrych kilka lat nikt nie będzie tych laserów wymieniał. Pojawi się odpowiedni "cennik" jak ludzie zaczną się tym poważnie interesować.

Wiem jak sprawa wygląda u Epsona. Zamawiasz usługę serwisu pogwarancyjnego, odsyłasz projektor do producenta i tam wymieniają wszystko co trzeba, czyszczą, regulują. Jeśli laser jest zużyty to go wymieniają. Ogólnie po takim serwisie projektor wraca jak nowy. Dla przypomnienia laserowy Epson kosztował coś koło 30K, a nie 50K jak u JVC. Gdyby kogoś interesowało, koszt takiej usługi to ok. 300 funtów + koszty przesyłki. Czy to dużo? Moim zdaniem wyjątkowo mało, biorąc pod uwagę kompleksowość takiego serwisu.

300 funtów za serwis z wymianą lasera na nowy??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, RobertG7 napisał:

300 funtów za serwis z wymianą lasera na nowy??

No tak to wychodzi. To się u nich nazywa fixed price repair service i taką mam stawkę na fakturze. Z tym, że nie była zgłaszana wymiana lasera, tylko awaria projektora - nie chciał się włączać. Wyglądało to na zacięcie się przysłony obiektywy, co jest częstym problemem w Epsonach. Okazało się że coś innego musiało paść, bo projektor przyszedł z 0 godz. na liczniku i świecił wyraźnie mocniej. Specjalnie go rozkręciłem, żeby to sprawdzić i cały ten układ wyglądał na nówkę. Wymienili też filtry, ogólnie sprzęt wyglądał jak nowy po tym serwisie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, qbakos napisał:

No tak to wychodzi. To się u nich nazywa fixed price repair service i taką mam stawkę na fakturze. Z tym, że nie była zgłaszana wymiana lasera, tylko awaria projektora - nie chciał się włączać. Wyglądało to na zacięcie się przysłony obiektywy, co jest częstym problemem w Epsonach. Okazało się że coś innego musiało paść, bo projektor przyszedł z 0 godz. na liczniku i świecił wyraźnie mocniej. Specjalnie go rozkręciłem, żeby to sprawdzić i cały ten układ wyglądał na nówkę. Wymienili też filtry, ogólnie sprzęt wyglądał jak nowy po tym serwisie.

Ok, ale cena serwisu uwzględnia cenę części? (tzn laser)? A może to naprawa gwarancyjna i bezkosztowa? Bo jeżeli 300Ł za laser to taniej niż lampa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RobertG7 napisał:

A może to naprawa gwarancyjna i bezkosztowa?

Nie, projektor był po gwarancji. Żadnych dodatkowych kosztów nie poniosłem. Ale to też mógł być fart i drugi raz tak nie naprawią... ciężko mi powiedzieć. W każdym razie trzeba dzwonić na ich infolinię i zgłaszać usterkę. Epson ls10000 jest już długo na rynku, więc nie ma problemu że czegoś nie podadzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

wracam do tematu.. Epson 7100 vs JVC RS400..  JVC jest jak Ferrari wygrywa jeśli chodzi o jakość obrazu pod każdym względem.. Zacząłem używać MadVR do filmów 4K HDR.. Nie wiem czy mam dobrze ustawione ALe filmy na MadVR HDR wygląda lepiej na JVC niż na Epsonie.. Ostrość też się poprawiła ..
Ogólnie Jeśli ktoś ma ciemny pokój a szuka projektora powiedzmy do 6tys.. To mój wniosek jest taki że lepiej kupić coś używanego jak RS400 niż 3LCD czy DLP.. Nie chwale jeszcze samego projektora.. bo chciałbym zeby mi posłużył.. Ale na razie JVC to inna liga.. 7100 nie jest zły serio ma fajny obraz. Ale kurde ten staruszek RS400 jest bardziej UltraHD niż nowy 7100.. Panowie trzymajcie kciuki oby RS400 służył mi jak najdłużej 
spacer.png

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pewex1988PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Super że jesteś zadowolony☺️ Ja bym się zaopatrzył w zapasowa lampe bo jeszcze trochę i ich nie będzie. Ja tez muszę kupić do RS2000 choć na chwile obecna to mam już 1,5 tys godzin wiec jeszcze z raz tyle będę mógł zrobić i wymiana a sprzęt mam dwa lata dopiero😞 w takim tępie to za 6 lat będę musiał drugi raz pewnie wymienić😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Groot napisał:

Super że jesteś zadowolony☺️ Ja bym się zaopatrzył w zapasowa lampe bo jeszcze trochę i ich nie będzie. Ja tez muszę kupić do RS2000 choć na chwile obecna to mam już 1,5 tys godzin wiec jeszcze z raz tyle będę mógł zrobić i wymiana a sprzęt mam dwa lata dopiero😞 w takim tępie to za 6 lat będę musiał drugi raz pewnie wymienić😭

Dzięki za dobrą radę z tą lampą w marcu kupię faktycznie 

11 minut temu, Groot napisał:

Super że jesteś zadowolony☺️ Ja bym się zaopatrzył w zapasowa lampe bo jeszcze trochę i ich nie będzie. Ja tez muszę kupić do RS2000 choć na chwile obecna to mam już 1,5 tys godzin wiec jeszcze z raz tyle będę mógł zrobić i wymiana a sprzęt mam dwa lata dopiero😞 w takim tępie to za 6 lat będę musiał drugi raz pewnie wymienić😭

RS2000 kurczę.. musi być sztos. Widziałem raz na żywo N5 i ogólnie obraz petarda wiadomo.. Ale ta N5 chyba takiej czerni jak stare modele JVC np mój RS400 to n5 nie ma takiej czerni..  
RS2000 to inna liga.. Na OLX jest jeden za 22kafle na gwarancji 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No ja za swojego dałem ponad 30 kafli z rabatem -15%☺️ I nie zamierzam go wymieniać na jakieś lasery „ 🤮 „ musiałem wziąć kredyt by go kupić ale jest i się cieszę☺️ Za gotówkę nigdy by mnie nie było stać na niego. Rozumiem że ty odtwarzasz filmy z komputera używając MadVR? Ja niestety jadę na Xbox one S oglądając filmy z płyt, niestety za chwile to się skończy bo obecnie wypożyczalnia z której wypożyczam filmy ogłosiła wyprzedaż filmów😭 po nowych podwyżkach idą w długi. Wypożyczalnia mieści się w Krakowie na ul.Kalwaryjskiej 20

Lampe tez będę kupował ale okolice lata bo teraz jeszcze brakuje mi by ja zakupić a myśle nad wymiana Amplitunera jeszcze🤔 czas pokaże jeszcze jak będą wyglądały płace i koszta za pół roku. 
 

Pozdrawiam😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Groot napisał:

No ja za swojego dałem ponad 30 kafli z rabatem -15%☺️ I nie zamierzam go wymieniać na jakieś lasery „ 🤮 „ musiałem wziąć kredyt by go kupić ale jest i się cieszę☺️ Za gotówkę nigdy by mnie nie było stać na niego. Rozumiem że ty odtwarzasz filmy z komputera używając MadVR? Ja niestety jadę na Xbox one S oglądając filmy z płyt, niestety za chwile to się skończy bo obecnie wypożyczalnia z której wypożyczam filmy ogłosiła wyprzedaż filmów😭 po nowych podwyżkach idą w długi. Wypożyczalnia mieści się w Krakowie na ul.Kalwaryjskiej 20

Lampe tez będę kupował ale okolice lata bo teraz jeszcze brakuje mi by ja zakupić a myśle nad wymiana Amplitunera jeszcze🤔 czas pokaże jeszcze jak będą wyglądały płace i koszta za pół roku. 
 

Pozdrawiam😉

Szkoda że czasy wypożyczalni się kończą. Streaming zabija taki biznes. 
Tak korzystam z MadVR na PC w odtwarzaczu MPC-BE Dobija to dość mocno Kartę Ale jeszcze mój RTX2070 ogarnia to. 
Ogólnie MadVR to taki kombajn jest tam milion opcji i sam nie wiem czy dobrze je ustawiam. 
Wczoraj oglądałem Kingsman: Pierwsza misja.. śliczny film. 
Jest jedno ustawienie które fajnie poprawia ostrość ale nie powoduje cyfrowego narzutu w MadVR NGU Sharp się nazywa
Ogólnie nie wiem czy mam dobrze ustawione MadVR nie znam się 
Ale to są wyniki  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tu zwykły VLC bez MadVR

1252803156_madvrvlc.thumb.png.957f4600d7ec002f2f858385e1b30579.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Różnice widać gołym okiem choć zdjęcia przekłamują to tutaj ewidentną różnice widać☺️
 

Co do filmów, słyszałem ze ma wejść w Polsce HBO Max od marca i chyba się na niego skuszę. Ma być wspierany właśnie na Xbox one S, miałbym w tedy filmy 40 dni po premierze kinowej a nie tak jak na BD czekać po pół roku i jeszcze większość teraz nie wychodzi na BD😞 bo streaming króluje

Co do PC to ja takowego nie posiadam a specjalnie kupować to nie widzę sensu. Wystarczy mi dobry telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Groot napisał:

Różnice widać gołym okiem choć zdjęcia przekłamują to tutaj ewidentną różnice widać☺️
 

Co do filmów, słyszałem ze ma wejść w Polsce HBO Max od marca i chyba się na niego skuszę. Ma być wspierany właśnie na Xbox one S, miałbym w tedy filmy 40 dni po premierze kinowej a nie tak jak na BD czekać po pół roku i jeszcze większość teraz nie wychodzi na BD😞 bo streaming króluje

Co do PC to ja takowego nie posiadam a specjalnie kupować to nie widzę sensu. Wystarczy mi dobry telefon. 

To prawda oferta HBO wydaje się mega.. No i do HBO wejdzie w końcu 4K 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.