Jump to content
IGNORED

RLS


zeneca

Recommended Posts

Czy w międzyczasie coś się zmieniło w materii dystrybucji i dostępności wyrobów RLS'a i czy w związku z tym ktoś mógłby mi podać adres salonu (-ów) odsłuchowego, gdzie mógłbym przetestować i ewentualnie nabyć następujące modele RLS'a: Triton, Nereida, Oberon ? Z drugiej strony szkoda, że producent tak ładnych wizualnie i ponoć równie dobrze brzmiących zestawów głośnikowych nie posiada swojej strony internetowej. Zresztą to nie zarzut tylko w stronę RLS'a ale i innych rodzimych producentów - Global - chyba padł ?, Minima Audio - stronka nie działa od dawna, Audiowave - strony brak, Trilogy - to samo, Einbacher - remonty na stronce, A&H - strony brak, GLD - nie wiadomo czy strony brak czy i sama firma coś jeszcze składa ? Zaiste dziwaczna metoda marketingu nie posiadać w dzisiejszych czasach swojej witryny w internecie...

Link to comment
Share on other sites

High-Vid produkujący A&H ma strone, tylko że niewiele tam (właściwie nic) o kolumnach. Zdaje się że to uboczna działalność firmy.

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pzdr.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

tez mnie dziwi ta amotorszczyzna. a jak juz global zrobil stronke to byla ona tak ochydna jak moja tesciowa (no prawie). nawet zdjec kolumn nie raczyli zamiescic. tylko jakies szkice. eh..

Link to comment
Share on other sites

Byłem właśnie na tej stronce HIGH-VIDu, ale z informacji o A&H wiadomo tylko, że Prezydent się nimi zachwycił a biskup poświęcił. Może to i dobre info, bo święcone jajka zawsze mi smakują lepiej ale co więcej ? Śmieszne.

Global od początku był jakiś dziwaczny, bo posłałem im 3 maile z zapytaniem gdzie można posłuchać ich wyrobów i nic nie odpowiedzieli. Widać mają zamówienia jak na Lamborghini Diablo - na najbliższe 3 lata, więc nie raczyli odpowiedzieć, albo zrobią to za 3 lata. Sądząc jednak po informacjach jakie krążyły na ich temat na forum, w prasie czy w kuluarach, to poróżniwszy się o pieniądze, chyba juz padli...

Ale wróćmy do meritum - czy ktoś wie gdzie posłuchać RLSów ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.