Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z Eversolo DMP A6?


MarcK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, marcinmarcin napisał:

Najgorzej jak za wysoki poziom głośności powoduje przester na zbyt czułym wejściu wzmacniacza. (charakterystyczne wyostrzenie i wysuszenie dźwięku) Lepiej wtedy obniżyć na źródle, nawet jak to cyfrowa regulacja...

Ale wtedy mamy przedwzmacniacz cyfrowy który wpływa mi na sygnał, a ja chcę dostać na wzmacniaczu czysty sygnał na stałym poziomie wyjściowym i używać przedwzmacniacza w integrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mateolo2 napisał:

Ale wtedy mamy przedwzmacniacz cyfrowy który wpływa mi na sygnał, a ja chcę dostać na wzmacniaczu czysty sygnał na stałym poziomie wyjściowym i używać przedwzmacniacza w integrze

albo rybki, albo... 🙂 jak przesteruje, to dobrze też nie będzie... podstawa to zgranie czułości żrodła z wejściem,  albo przez zmiany klocków (czasem tylko tego właśnie brakuje) albo przez jakiś rodzaj regulacji (dlatego piszę że czasem nawet regulacja cyfrowa to mniejsze zło)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja cyfrowa im ciszej tym bardziej  spłaszcza dzwięk bez emocji i dynamiki ,dlatego jeśli mamy możliwość ściszania  dzwięku zwykłym analogowym potencjometrem lub jeszcze lepiej drabinką rezystorową to tą regulację powinno sie wyłączyć pozostawiając na maksimum głośności,a 2,2 v przy maksimum to nie jest za wysokie napięcie  ,regulacja cyfrowa jest dobra ale w telewizorze w ostateczności w kinie domowym gdzie byłby problem z potencjometrem 5- 6 kanałowym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kw202 napisał:

Ale słuchałeś ich prawda? 

Czy tylko technicznie? 

Gustarda słuchałem.

Opinia o A8 i porównanie z R26 jest tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mandek napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli pomiędzy A6, A6ME i A8 nie ma żadnej różnicy w dźwięku 😂 no i sprawa stała się jasna. Mam do sprzedania ME, ktoś chętny? I gdzie ten kolega co zwykłą wersję miał do spylenia? Pieniądze z różnicy wydam na winyle. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paszczak7005 napisał:

Za 6.5 to chyba używka.

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 

Nówka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bogdan53a napisał:

regulacja cyfrowa jest dobra ale w telewizorze

Część dac, zwłaszcza starych przesteruje i potrzebuje kilka dB minus 🙃

Dla jasności ‐ sam nie używam ale 2 dace wstecz tak robiłem i dźwięk byl 10x mniej płaski niż z przesterem cyfrowym na audiofilskim 0dB, bit perfect czy jak to zwał 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem elektronikiem z 30 letnim stażem i pierwszy raz słyszę od ciebie o dacu który to wprowadza przester, byc moze że masz wzmacniacz starego typu które to miały czułośc 0,5 volta i wtedy zgadzałoby sie to co piszesz a druga możliwość to ze używasz dac który to ma większe napięcie na wyjsciu niz ok 2 V np 4 v tak jak soul note sd300 ale on gra baardzo czysto wiem bo go mam , wydaje mi się że masz na myśli dac w ever solo dmp a6 a ten  dac  nie ma żadnego przesteru nawet czuję delikatny brak wypełnienia w porównaniu z 2 innymi dakami podpiętymi pod ever solo, nie wiem jaki masz wzmacniacz ale jesli on ma większą czułość niz 2 volty to jestem wstanie zrozumieć że ściszasz na ever solo ,każdy robi jak jemu się podoba i ja to szanuję bo to tobie ma się podobać a nie mi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie mam pytanie , posiadam od kilku dni eversolo dmp A6 master i często zdarza się że po odsłuchaniu 2 utworów na tidalu zacina się i koniec , nie reaguje z apki ani z wyświetlacza, muszę z gałki wyłączy. Miał ktoś tak? Jak to ogarnąć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to przeżywałem od pierwszego dnia przez ponad 2 miesiące już mam spokój bo podłączyłem internet kablem a router stoi 2,5 metra , natomiast telewizor ciągnie 8 metrów dale po wifi Netflix i nic się nie tnie z tego wnioskuję że ever solo coś ma nie do konca dopracowane po wifi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bogdan53a napisał:

to jestem wstanie zrozumieć że ściszasz na ever solo ,każdy robi jak jemu się podoba i ja to szanuję bo to tobie ma się podobać a nie mi

Nie mam Eversolo, kupilem po testach Volumio Primo. Miło że szanujesz, ja również szanuje twoją opinię. Kolega Mateolo pytał o regulacje głośności. 

Co do samego przesteru cyfrowego nie jest to takie łatwe. Miałem dwa interfejsy clarett jako dac, oba świetne ‐ starszy na Akm ,nowszy plus na Cirrus. Starszy potrzebował kilku dB minus i nawet na sofcie widać było że muzyka przekracza czasem 0dB i wchodzi na czerwony zakres. Nowszy grał na 0 i nigdy podobnego efektu nie było.

Dźwiękowo słychać to bylo wlasnie jako lekkie wyostrzenie,wysuszenie dźwięku i utratę głębi i przestrzeni. Z perspektywy czasu myślę że wielu dacom pomogłoby takie obniżenie głośności cyfrowej.

Co do zbyt czułego wejścia ‐ Claretty miały dodatkowo analogowy volume. Możliwość dobrania czułości to piekna sprawa ‐ tak różnych charakterów grania  tego samego sprzętu aż ciężko byłoby podejrzewać... ale analogowe ściszenie nie likwidowało oczywiście cyfrowego przesteru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie głośności, w ever w ustawieniach jest jakaś regulacja dB ale nie ogarniam o co w tym chodzi. Mam ustawione sterowanie pokrętłem wyłączone a są chyba jakieś dwa ustawienia dB- czy ktoś może mi łopatą nakłaść do głowy o co chodzi, do czego to i na co wpływa? 

O to mi chodzi. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja volume digital działa tylko na zewnętrznego daca , natomiast analog volume tylko na wyjście analogowe w ever solo , w obu przypadkach jest to regulacja cyfrowa , należy nadmienić że one działają tylko po wyłączeniu - volume passthrough,  po nieznacznym ściszeniu  dzwięk cofa się delikatnie w tył przez co  jest  gładszy , co może śię niektórym bardziej podobać ,ja wolę ustawić volume  na maksimum wtedy scena jest bardziej do przodu, a gładkości dodaje mi już wzmac. lampowy  

Obie te regulacje ustalają maksymalny poziom głośności i zaczną ograniczać po pierwszym podkręceniu gałką volume w ever solo lub w  aplikacji telefonu, 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rozległe odpowiedzi 🙂 

Kolejny temat się pojawia. U kilku recenzentów oraz na forach zagranicznych przeczytałem, że (UWAGA) tidal z natywnej aplikacji eversolo gra lepiej od tidal connect. Czy ktoś to miał już okazję testować i potwierdzić? 
 

dodatkowe pytanie. Zazwyczaj u mnie leci muza całymi dniami. Mega mi się podoba ten wyświetlacz z okładka albumu itd. Natomiast zastanawiam się czy nie ustawić, żeby gasł po jakiejś określonej ilości czasu, żeby go nie zajechać. Ciekaw jestem jak bardzo jest trwały i czy szybko pojawia się problemy z wypaleniami czcionek, okładek itd. Jak Wy korzystacie? Tak, że jest cały czas włączony czy tryb screensaver z wyłączonym?  Chęcią bym ustawił tak, żeby był włączony ciągle, ale coś czuję, że po roku/dwóch użytkowania może być z nim słabo 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mateolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mateolo2 napisał:

Dzięki Panowie za rozległe odpowiedzi 🙂 

Kolejny temat się pojawia. U kilku recenzentów oraz na forach zagranicznych przeczytałem, że (UWAGA) tidal z natywnej aplikacji eversolo gra lepiej od tidal connect. Czy ktoś to miał już okazję testować i potwierdzić? 
 

dodatkowe pytanie. Zazwyczaj u mnie leci muza całymi dniami. Mega mi się podoba ten wyświetlacz z okładka albumu itd. Natomiast zastanawiam się czy nie ustawić, żeby gasł po jakiejś określonej ilości czasu, żeby go nie zajechać. Ciekaw jestem jak bardzo jest trwały i czy szybko pojawia się problemy z wypaleniami czcionek, okładek itd. Jak Wy korzystacie? Tak, że jest cały czas włączony czy tryb screensaver z wyłączonym?  Chęcią bym ustawił tak, żeby był włączony ciągle, ale coś czuję, że po roku/dwóch użytkowania może być z nim słabo 🙂 

Niby czemu? Nie rozumiem. To nie BMW e39 gdzie wypalały się wyświetlacze i brakowało kropeczek przy przebiegu 😜

mnie widzę potrzeby stresu zwłaszcza że po maks dwóch godzinach i tak włącza się zegar. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bogdan53a napisał:

Regulacja volume digital działa tylko na zewnętrznego daca , natomiast analog volume tylko na wyjście analogowe w ever solo , w obu przypadkach jest to regulacja cyfrowa , należy nadmienić że one działają tylko po wyłączeniu - volume passthrough,  po nieznacznym ściszeniu  dzwięk cofa się delikatnie w tył przez co  jest  gładszy , co może śię niektórym bardziej podobać ,ja wolę ustawić volume  na maksimum wtedy scena jest bardziej do przodu, a gładkości dodaje mi już wzmac. lampowy  

Obie te regulacje ustalają maksymalny poziom głośności i zaczną ograniczać po pierwszym podkręceniu gałką volume w ever solo lub w  aplikacji telefonu, 

Czyli przy moim obecnym ustawieniu nic nie wnosi to ustawienie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, linu666 napisał:

Niby czemu? Nie rozumiem. To nie BMW e39 gdzie wypalały się wyświetlacze i brakowało kropeczek przy przebiegu 😜

mnie widzę potrzeby stresu zwłaszcza że po maks dwóch godzinach i tak włącza się zegar. 

Tam nie ma amoleda, który się wypala, można ustawić wyłącznie ekranu po 5 min w opcjach 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mateolo2 napisał:

Dzięki Panowie za rozległe odpowiedzi 🙂 

Kolejny temat się pojawia. U kilku recenzentów oraz na forach zagranicznych przeczytałem, że (UWAGA) tidal z natywnej aplikacji eversolo gra lepiej od tidal connect. Czy ktoś to miał już okazję testować i potwierdzić? 
 

dodatkowe pytanie. Zazwyczaj u mnie leci muza całymi dniami. Mega mi się podoba ten wyświetlacz z okładka albumu itd. Natomiast zastanawiam się czy nie ustawić, żeby gasł po jakiejś określonej ilości czasu, żeby go nie zajechać. Ciekaw jestem jak bardzo jest trwały i czy szybko pojawia się problemy z wypaleniami czcionek, okładek itd. Jak Wy korzystacie? Tak, że jest cały czas włączony czy tryb screensaver z wyłączonym?  Chęcią bym ustawił tak, żeby był włączony ciągle, ale coś czuję, że po roku/dwóch użytkowania może być z nim słabo 🙂 

Jak bardzo jest trwały to się okaże za rok. Teraz nawet osoba która go "tyra" 20 godzin nie powie 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zauważyłem że tidal bezpośrednio z ever solo gra ciut  lepiej ,przez connect jest trochę mniejsza głębia , troszkę bardziej się zlewa ,ale nie wiem czy u każdego będzie to słychać bo trzeba się dobrze się wsłuchać ,ja to słyszę na wzmacniaczu lampowym i dużych głośnikach podłogowych , a co do wyświetlacza to ja mam ustawiony na 2 godz, i ok 30% podświetlenia , nie powinno się bez potrzeby ustawiać maksymalnego podświetlenia bo to skraca żywotność ,a dla przykładu : jeszcze nie słyszałem żeby znajomym się wyświetlacz w jakimś telefonie  wypalił ,po prostu nie świeć na maksymalnej mocy i będzie dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bogdan53a napisał:

Ja u siebie zauważyłem że tidal bezpośrednio z ever solo gra ciut  lepiej ,przez connect jest trochę mniejsza głębia , troszkę bardziej się zlewa ,ale nie wiem czy u każdego będzie to słychać bo trzeba się dobrze się wsłuchać ,ja to słyszę na wzmacniaczu lampowym i dużych głośnikach podłogowych , a co do wyświetlacza to ja mam ustawiony na 2 godz, i ok 30% podświetlenia , nie powinno się bez potrzeby ustawiać maksymalnego podświetlenia bo to skraca żywotność ,a dla przykładu : jeszcze nie słyszałem żeby znajomym się wyświetlacz w jakimś telefonie  wypalił ,po prostu nie świeć na maksymalnej mocy i będzie dobrze

Ja mam podświetlenie na 0% i mi to wystarcza, tzn jeszcze całkiem jasno świeci, wszystko widać w dzień i w nocy, u was przy 0% się zeruje i jest ciemny? może mam coś skopane... 😞 

Potwierdzam, że z A6 gra lepiej Tidal i u mnie. Czasem na szybko gram też z Connecta, jednak ta apka na A6 ma pewne braki, np brak dat wydań albumów, a lubię to wiedzieć wertując artystów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez yesther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, porównywał mize ktos tego ever z cxn v2 series 2, chodzi głównie o brzmienie, roznice. Mam dylemat i moze jakas odpowiedź pomoże. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cxn miałem kiedyś przez ponad rok, funkcjonalność była fajna nigdy się nie zacinał ale sprzedałem go bo w jego wewnętrznym dac są stare wolfsony wm8740 ,u mnie powodowało to rozjaśnienie górnej średnicy ,dla mnie ever solo nawet na wewnętrznym dac gra lepiej .

U mnie na 0% też świeci dałem tylko przykład że jak się ustawi choćby tylko na 50% to bedzie świecił długo bez awarii a i tak mocno to świeci nawet przy 30% 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bogdan53a napisał:

Tak ja to przeżywałem od pierwszego dnia przez ponad 2 miesiące już mam spokój bo podłączyłem internet kablem a router stoi 2,5 metra , natomiast telewizor ciągnie 8 metrów dale po wifi Netflix i nic się nie tnie z tego wnioskuję że ever solo coś ma nie do konca dopracowane po wifi 

Czyli po podłączeniu internetu kablem już nie ścina ? Ale co ma internet do zablokowania funkcji dotykowych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kabel i przeżyj to sam a zrozumiesz , ja miałem wifi na paśmie 5 mhz, ale 2,5 metra tylko odległości  być może że na 2,5mhz byłoby ok - nie sprawdzałem poszedłem na całość i słucham po kablu 

Przez wifi codziennie blokował się cały  ever na tidalu na dość długo ,teraz jest ok  a 2 telewizory przez wifi nie tną Netfliksa i to przy większym przesyle danych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi WiFi działa na razie bez uwag. Może antena coś nie łapie. W modelu przed wymianą też nic się nie działo. Z drugiej strony była dwa dni temu aktualizacja TIDAL więc to może mieć jakiś wpływ 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, bogdan53a napisał:

Cxn miałem kiedyś przez ponad rok, funkcjonalność była fajna nigdy się nie zacinał ale sprzedałem go bo w jego wewnętrznym dac są stare wolfsony wm8740 ,u mnie powodowało to rozjaśnienie górnej średnicy ,dla mnie ever solo nawet na wewnętrznym dac gra lepiej .

U mnie na 0% też świeci dałem tylko przykład że jak się ustawi choćby tylko na 50% to bedzie świecił długo bez awarii a i tak mocno to świeci nawet przy 30% 

Dzieki za odpowiedź, u mnie wlasnie sie przycina na deezer, jeszcze mam czas do końca tygodnia zeby zwrócić. U mnie jest taka matowość, na właśnie wyższej średnicy, ale tylko w utworach gdzie jest realizacja typu im głośniej tym lepiej czyli większość nowych nagrań. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi generalnie działało u mnie bez uwag. Tidal czy po sieci z UPnP bez problemu. Do tego wszystkiego transfery były aż nadto wystarczające. Moje zastrzeżenia było jedynie takie, że potencjał dysku M.2 udostępnianego z urządzenia po sieci był kompletnie nie wykorzystany. Po gigabitowym porcie do routera było trochę lepiej ale również widać, że coś tu mocno kuleje. Podejrzewam, że jakieś ograniczenie sprzętowe jednak duże jest. Ale może za bardzo się rozpędziłem i za dużo oczekuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sk-victor

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fader_audio napisał:

Dzieki za odpowiedź, u mnie wlasnie sie przycina na deezer, jeszcze mam czas do końca tygodnia zeby zwrócić. U mnie jest taka matowość, na właśnie wyższej średnicy, ale tylko w utworach gdzie jest realizacja typu im głośniej tym lepiej czyli większość nowych nagrań. 

Właśnie to jest problem nagrań, niektórych stacji radiowych też, są jakby za głośne i przesterowane. Zauwazam to np na JB Radio, stacja w jakości FLAC, ale jest tak podbita, że czasem występuje takie "smażenie" ledwo wyczuwalne ale jednak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sk-victor napisał:

że potencjał dysku M.2 udostępnianego z urządzenia po sieci był kompletnie nie wykorzystany.

I nie będzie, tak samo jak te magiczne wifi ax.

To jest włożone tylko po to by w broszurce reklamowej ładnie wyglądało.

Na końcu tej układanki jest procesor, który w tego typu urządzeniach to poziom maliny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sk-victor napisał:

WiFi generalnie działało u mnie bez uwag. Tidal czy po sieci z UPnP bez problemu. Do tego wszystkiego transfery były aż nadto wystarczające. Moje zastrzeżenia było jedynie takie, że potencjał dysku M.2 udostępnianego z urządzenia po sieci był kompletnie nie wykorzystany.

Ja też włożyłem dysk m2 do środka a i też słucham z mojego serwera - ale tidal gra jakby głośniej  bardziej dynamicznie przez to słucham tylko Tidala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.