Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim Uniti Atom - problem


Maciej.x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam urządzenie Naim Uniti Atom do wczoraj wszystko dobrze działało, a dzisiaj po włączeniu dioda on/off mruga 4 razy później przestaje świecić i znowu mruga 4 razy.

Żaden z przycisków urządzenia nie działa i nic nie mogę zrobić, a jeśli chce wyłączyć urządzenie to muszę odłączyć je od prądu. Przedni panel pokazuje mi wszystkie ikony prawidłowo.

czy ktoś z was może więc co należy zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2023 o 16:39, Maciej.x napisał:

witam, mam urządzenie Naim Uniti Atom do wczoraj wszystko dobrze działało, a dzisiaj po włączeniu dioda on/off mruga 4 razy później przestaje świecić i znowu mruga 4 razy.

Żaden z przycisków urządzenia nie działa i nic nie mogę zrobić, a jeśli chce wyłączyć urządzenie to muszę odłączyć je od prądu. Przedni panel pokazuje mi wszystkie ikony prawidłowo.

czy ktoś z was może więc co należy zrobić?

Niestety wygląda na uszkodzenie jakiegoś modułu, zwykle urządzenia sygnalizują typowe awarie sekwencją sygnałów. Serwis najpewniej będzie wiedział.

Oczywiście możesz najpierw wypróbować sposób podany przez @MarkM przy czym, uściślę że najlepiej jest ten reset zrobić przez wyjęcie "na żywca" wtyczki z gniazdka w trakcie pracy urządzenia. Na pewno nie pomoże wyłączenie i włączenie pstryczkiem On/Off.

Powodzenia i daj znać, co to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie dzisiaj wróciło z serwisu,  dostałem tylko informacje, że zostało naprawione oprogramowanie.

Na szczęście udało się to zrobić z gwarancji i nic nie płaciłem, mam nadzieję, że więcej już się to nie wydarzy bo gwarancja za chwilę się już kończy.

Zapytam jeszcze może ktoś z was będzie wiedział, do tej pory jak np słuchałem muzyki z tidal to na wyświetlaczu pojawiała mi się kolorowa grafika, teraz nie wyświetla się już grafika a jedynie nazwa utworu. 

Pewnie to zostało zmienione wraz z nowym softem? może jest jakaś możliwość przywrócenia kolorowego ekranu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.