Skocz do zawartości
IGNORED

Heavens Gate-ktoś słuchał?


muju

Rekomendowane odpowiedzi

HG słuchałem w bardzo wysokiej klasy systemie i nie rzucił mnie na kolana,temu też jestem ciekaw jak się spisze u Zydelka.

Natomiast obie firmy( NBS i HG) bardzo szybko wzbudzają zachwyt,ale niestety równie szybko ten zachwyt mija.

Z wielkim bólem i z jeszcze z większą stratą dokonuje się pózniej sprzedaży, miesiącami szukając nabywcy.

Następnym bardzo logicznym krokiem jest naturalnie zakup legendarnych kabli KONDO.

Niestety po roku(a może i wcześniej) historia się powtórzy !!

Jaki będzie w takim przypadku następny krok ?

No, to już każdy wie ---Transparent, MIT ew PAD i haha(nie mogę się powstrzymać od wybuchu śmiechu) lata świętego spokoju,niczym nie zakłóconego spokoju(!!!) i podziwu wszystkich znajomych z powodu przepięknego dzwięku płynącego z naszych głośników.

A można było od razu tak zrobić.

:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od PAD-a Venustas i Transparenta Ref XL, HG Ultra Silence jest lepszy. Do tamtych miałem pewne zastrzeżnia, do HG żadnych.Ten kabel można kupić za 3600 pln i jest to poziom cenowy MIT Magnum 1, którego niestety nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a pro pos cen - ciekawostka - na ebay.de te kabelki sprzedaje sam producent. A jak wynika chocby z tej aukcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zadowala sie poziomem 500-550 euro za IC Ultra Silence :)

 

Aktualnie toczy sie kolejna aukcja tegoz IC, warto i ja posledzic. Jej zakonczenie (na razie cena minimalna nie zostala osiagneta) da nam bardziej wiarygodne potwierdzenie ILE tak naprawde kosztuja te kable u producenta.

 

pzdr,

Puchatek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba producent, to jego pozotsałe aukcje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -kurna blada, te kable wyglądają tragicznie, nawet koszulki krzywo przyklejone, gdzie oni je robią ? ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie producent - tak np. pisze na aukcji anglojezycznej "Because we do not have a distributor in the U.S.

we are promoting our products using these pages of eBay."

 

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się może dobrze na technikaliach ale słuch mam dobry. Posłuchałem sobie HG - trzech interkonektów i dwóch sieciówek. Ogólnie interkonekty w moim systemie cechowała wyeksponowana góra z mocno wyczuwalną przebarwioną średnicą. Dźwięk męczący. Może w innym systemie byłoby ok. U mnie porażka. Najlepiej grał HG za 1 tys pln - nie pamiętam który z serii. Dwa następne droższe o wyglądzie budzącym respekt - kicha. Np. niepozorny Kondo KSL Vz przy nich to inna bajka i klasa.Co jeszcze zauważyłem - interkonekty HG grały najlepiej w komplecie z sieciówkami HG. Te drugie to już lepszy wytwór niż sygnałowe. Ładne czarne tło na którym wszystkie niuanse były prezentowane selektywnie z wysoką kulturą. Bas ładnie zaokrąglony i rytmiczny ale.... U mnie dało się odczuć jeden minus w stosunku do Veluma czy nawet Neela E14 Gold... Scena czy bardziej ogólnie nazywając stereofonia na AP Tempo 3i brzydko się skurczyła. Dźwięk nie był już tak przestrzenny jak to mają w swojej naturze Audio Physiki.Przez to wybrałem Veluma, który najbardziej polubiła wybredna Theta. A i HG testowałem też z Coplandem 289. Efekt ten sam. Podsumowując. Sieciówki godne rozważenia ale sygnałówki hmm chyba wolałbym coś innego. Nie wiem może w innym systemie te druciki zachowałyby się zupełnie inaczej ale u mnie tak to "grało".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem prawie wszystkie HS na różnych systemach ale nie będę mówił jak to grało bo to nie ma sensu. Jak je pochwale to mnie część ludzi zjedzie. Najlepiej pożyczyć i posłuchać samemu w swoim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.