Skocz do zawartości
IGNORED

Moja Prośba do Zalogowanych.


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

6.costam też używałem. Jak dla mnie to najbardziej irytująca przeglądarka świata. A mimo to jej używam i w domu i w pracy. Uzależniłem się od 30 stron w jednym oknie po prostu.. Dobrej przeglądarki jak dla mnie niestety nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.11 jest OK ale poczta mi nie odpowiadała,wszystkie konta są w jednym koncie, np w jednym oknie poczta przychodząca a jak masz kilka kont i prowadzisz ożywioną korespondencję to się robi młyn...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh poczty nigdy nie używałem. Polecam BATa, używałeś? Nie jest może najpiękniejszy (w tym microsoftu nikt nie pobije) ale bardzo funkcjonalny. Konta są rozdzielone "z założenia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam: używałem linuxa swego czasu nawet sporo i raczej nie pobije MS w tej dziedzinie. Zresztą mówimy o systemach dla ludzi (tzn. mas a nie wybrańców/fanatyków) a tutaj linux odpada. Macintoshe to inna bajka, są zresztą bardziej dla ludzi niż windows.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, zaczeliśmy od wpisów o logowaniu, przeszliśmy do przeglądarek i różnego typu wyższej szkoły gotowania na gazie z informatyki ;) tak trzymać... jeszcze Pan redaktor dopisze cosik o swoim zwierzaku i będzie cacy ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

DOBRA TO TERAZ PEŁNA PREZENTACJA. JESTEM TU RACZEJ ŻADKO I CZĘŚCIEJ CZYTAM NIŻ COŚ PISZĘ NO ALE INTERNET W DOMU TO NIE TANIA ZABAWKA. MAM 21 LAT, MIESZKAM W JELENIEJ GÓRZE, A SŁUCHAM GŁÓWNIE ROCKA, ACID JAZZU, NO MOŻE CZASEM KLIMATY PINK FLOYD. SPRZĘT JAKI MAM TO WZMAK CREEK 4330, CD TECHNIXXX SLPG 390 (BO NA DROŻSZY SIANA ZABRAKŁO), A NA KOLUMIENKI TO JESZCZE ZBIERAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.