Jump to content
IGNORED

wybór marantza

jakub

Recommended Posts

12 Kwi 2005, 12:48

Panowie!

Piszę te słowa znów licząc na zwykłą ludzką życzliwość....

Dzisiaj odebrałem Marantza PM 40. Pomimo tego, że cena spadła w dół, sytuacja jest ciężka; na razie się nie załamuję, pomyślałem, że spytam mądrzejszych.

Wzmacniacz był kupiony przede wszystkim w celu podpięcia gramofonu. Postawiłem na półce, wygląda pięknie, podpiąłem gramofon , głośniki, gra całkiem fajnie. Radość. Po chwili jeden głośnik przestaje grać. Wszystkie 4 prawe końcówki nie mają sygnału. Dramat. Sprawdzanie głośników. Dokręcam, odkręcam. Nagle gra. Radość. Po chwili przełączam na Aux i z powrotem na phone. Znowu jeden kanał nie gra. Cholera

, Co do głośników: mało poważne głośniczki od mini wieży firmy grundig, ale drewniane, ciężkie, to podobno dobrze. nie sprawiały problemu.

Gość od którego kupiłem ma 250 pozytywów, 0 negatywów. czy jestem pierwszym pechowym, czy vzegoś nie wiem? czy te głośniki kłócą sie ze wzmacniaczem? czy coś tam w środku się przegrzewa i wyłącza jeden kanał?

proszę o pomoc,

miało być fajnie , a jest tragedia...

dzięki ,

jakub

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli głośniki byłyby zbyt trudnym obciążeniem, to odłączałyby się oba kanały. Problem pewnie leży gdzie indziej, możliwe że podczas transportu ujawniły się zimne luty, o czym sprzedający mógł nie wiedzieć.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.