Jump to content
IGNORED

Rozjaśniające kable DIY

Guest discomaniac71

Recommended Posts

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Mam Klotza La Grange i to jeszcze nie to. Szukam kabelka ktory rozjasni nieco moj system. Yamaha CDX 1030 po drobnym upgrade i Marantz PM 75. Reszta w "o mnie". Pozdrawiam i czekam na wpisy.

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Ten watek jest adresowany takze do Krakusow - gdzie moge w naszym miescie kupic te kabelki? Pewnie Wadowicka 12. Bo na Rynku Gl tylko Klotz...

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Wlasnie o to mi chodzilo:):):) PM 75 jest ciut za miekki... Zorro orientujesz sie gdzie moge go kupic w Krakowie??? Dzieki serdeczne:):):)

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Zyzio Ty zdaje sie szukasz zaczepki:):):):) Dawno sie nie klocilismy co??? Nie przyjmuje rekawicy - dosc chamstwa na tym forum.

Otoz nie interesuja mnie szkoly brzmienia: stara nowa itp. INTERESUJE MNIE DZWIEK I TEN OCENIAM. Jak pewnie zauwazyles a moze nie - przymierzalem sie do zakupu przetwornika MF ale mi przeszlo po odsluchu A 5. W innym watku pisalem ze odpowiada mi brzmienie Ancient Audio Lector IV teraz jestem po odsluchu wersji Grand i wrazenie bylo piorunujace przynajmniej dla mnie. Znajomy ma Krella KAV 280 CD i gra to bardzo dobrze tak uwazam. Gdzie indziej chwalilem Rotela RCD 991 AE ktory na glowe bije obecne wynalazki firmy. Zauwaz ze wszystkie wyzej wymienione modele to produkcja z lat 1997 - 2005 a wiec niewiele ma wspolnego z tzw starym brzmieniem. Moja Yamaha CDX 1030 jest na 4 jednobitowych DAC'ach: produkcja 1995 Marantz PM 75 zostal wykonany 1996 przynajmniej moj egzemplarz wiec w domu tez nie mam wlasciwie starego brzmienia dodajac do tego HD 600 to zabytkow pozbylem sie definitywnie:):):). Ale do rzeczy: w swoich wpisach na tym forum probuje tylko zauwazyc ze niewazna jest data produkcji liczy sie jakosc brzmienia i jakosc wykonania a to ze niektore stare klocki graja przyzwoicie to juz nie moja wina. Tak sobie czasem mysle ze brak Ci chyba troszke osluchania i ograniczasz sie do wspolczesnych wynalazkow a Twoje poprzednie doswiadczenia to glownie Technics. Sprostuj jesli sie myle. Szanuje Twoje poglady i wiedze i wymagam szacunku od Ciebie. Obaj mamy prawo do wlasnego zdania.

A co do kabli: nic niczego nie muli - potrzebuje po prostu lekkiego rozjasnienia dzwieku: PM 75 ma swoje brzmienie jak kazdy sprzet mnie ono odpowiada i na razie nie zamieniam go na nic innego. Fakt ze na moim systemie pobil bardzo jasnego PMA 1560 tez powinien o czyms swiadczyc. Zagral tez lepiej jak Marantz PM 80 mkII - przynajmniej wg mnie.

PS A to ze nie wierze w tuningowanie plasterkowatych DVD typu Manta Szajsung i inne to tez moje prawo. Prawo do wlasnego zdnia.

PSII: A twoje zdanie szanuje tym bardziej ze slyszalem ze sprzecik chodzi Ci zupelnie zupelnie:):):)

Pozdrawiam Ciebie Zyzio i innych Forumowiczow takze.

Zdecydowanie IC na Schultz'u SL-4 lub SL-5 - jasny i dający bardzo dużo szczegółów. Cena ok. 15zł/mb. U mnie niestety z CA Azur okazał się zbyt jasny.

Szkoda żeś nie z Pyrlandii, bo chętnie pozamieniałbym się na LaGrange'a.....

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

I tak Cie lubie Zyzio:):):)

Wlasnie dostalem od Foniego kabelki Schultza i to bylo lekarstwo na moj system. Dzieki Foni - La Grange dostaniesz zaraz na poczatku tygodnia. Rzeczywiscie Schultz to inna klasa ale skoro byly za jasne to Tobie bedzie pasowal La Grange:):):) Otwarty dzwiek ale nie az tak jasny jak Schultz. Dzieki wszystkim za wpisy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.