Jump to content
IGNORED

Ebay się pogrąża!!!

Guest discomaniac71

Recommended Posts

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

W ten sposob z allegro konkurowac sie nie da. Nie wiem czy zauwazyliscie ale pojawila sie kategoria Audio w rubryce Wszystko Inne a podkategoria do audio jest Video:):):) Co wiecej pominieto tak marginalny element rynku jak otwarzacze CD. Nie mowiac o tym ze Wieże pisze sie przez "ż" a nie "rz". Pozdrawiam.

Ten nasz Ebay w ogóle bardzo amatorsko wygląda, może z biegiem czasu poprawią wszystkie niedociągnięcia. Zresztą osobiście, to wolę allegro, jest bardziej przejżyste i fachowo zrobione. A z tą "wierzą", to przegięli.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

=> zyzio ales Ty spostrzegawczy.

rzeczywiscie jak na razie ebay.pl to jedna wielka kicha, do piet nie dorasta Allegro. za malo kategorii i podkategorii i zeby cos znalezsc to sie trzeba sporo naszukac. na dodatek nie racza wyslac danych osobowych do osob, ktore zawarly ze soba transakcje. jak na razie Allegro gora!!!

Hidden Content

• 1 month later...

Mam nadzieje, ze ta reklama ebay.pl jaka pojawiła sie na forum nie jest zalezna od ilości kliknięć w banner. Wszyscy wiemy jaki poziom prezentuje ten serwis... wiec kto mialby klikac?

Jeśli jednak wynagrodzenie jest na innych zasadach, to biorąc pod uwage materialne korzysci dla admima, który pół zycia przy forum spedza mozna scierpieć ten banner.... :)

Hidden Content

A tak swoją drogą zauważyliście że na allegro strasznie się pogorszyła wyszukiwarka? Chodzi mi o wyszukiwanie zakończonych aukcji. Kiedyś można było odnaleźć aukcję sprzed prawie roku, a teraz parę tygodni i jest kasowana.... To trochę niewygodne jak się chce znaleźć w jakiej cenie dany sprzęt chodzi....

Hidden Content

Ja z kolei zauważyłem że coraz częściej sprzedający pisze w aukcji "bez ceny minimalnej" że dał ogłoszenie również w innych mediach, a co za tym idzie pisze również że zastrzega sobie zakończenie aukcji przed czasem z tego powodu. Pewnie teraz ludzie będą wystawiać te same przedmioty w tym samym czasie na allegro i na ebay'u ,a pod koniec zostawią aukcje z lepszą ceną , potem sprzedawca napisze już tylko ścieme że przedmiot uległ uszkodzeniu itp.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.