Skocz do zawartości
IGNORED

Radiomagnetofon z CD od HCM za 79 zł


Kristoffer

Rekomendowane odpowiedzi

W Domarze jest w promocji odtwarzacz HCM z magnetofonem i CD i radiem. Byłem na strone Domaru, ale tam nie ma nigdzie aktualizacji, szukałem w necie po google, allegro i nic nie znalazłem. Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć zdjęcie w przybliżeniu. Co dokładnie oferuje ten odtwarzacz i czy opłaca go się kupić? Nie podano nawet nazwy modelu tyle wiem że jest promocja.

 

Jak coś znajdziecie proszę o linka

 

Lub może jak ktoś kupił to proszę o wypowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc po duwagę że wszystko jest we wspólnej obudowie, czyli znika problem okablowania, no ewentualnie mógłbyś z czasem założyć gniazdo IEC i porządną sieciówkę. Natomiast kupno interkonektów czy głośnikowych już cię nie dotyczy - tam są maksymalnie krótkie połączenia których nie będziesz psuł kablami. Jak chwilę poczytasz forum to zobaczysz ile tu wydają ludzie na same kable - straszne pieniądze zostaną Ci w kieszeni.

 

Reasumując - świetny interes.

LOL^2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma na stronie bo chłopkai z Forum jak zobaczyli, że promocja to poslki wykupili wszystkie. Ja też bym kupił, a po paru browarach w napadzie furii rozwaliłbym to cudo z grającą w środku płytą "Iś trooje" siekierką i młotkiem i wten sposób osiagnął wyżyny audiofilizmu!!

No nie mogę ja wiem że dzisiaj upał 31 stC, w słońcu 45 stC ale nawet w Mozambiku takich tekstów nie piszą...

Kolego, nie polecam, chybaż e potrzebny jest Ci ten sprzęt na jakiś happening albo performance w Zachęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejcie sie smiejcie...

Myslicie, ze w Mozambiku jest fabryka o nazwie HCM, produkujaca drivy do tych jamnikow ? Tam jest drive z jakiejs porzadnej fabryki, bo miejscowi hodowcy koz nie potrafiliby tego zlozyc. Moze nawet taki sam naped tkwi w jakims Krellu, tyle, ze poswiecony kropidlem przez wielebnego redaktora to juz calkiem co innego, prawda ?

Naiwni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.