Jump to content
IGNORED

wkładka do fonica 464

annawroc

Recommended Posts

Niedroga, czyli za ile? Jak ponizej 100zł, to oddam za 85zł Ortofona Super OM10 sporadycznie używanego przez ok. 3 miesiące. Jak więcej niż 100, to oddam Clearaudio Aurum Claassics Wood za 220zł. Jest praktycznie nowy, kupiony jako default zgramofonem Clearaudio i po tygodniu zastąpiony Dynavectorem.

zdecydowanie do 100.tylko czy ona nie bedzie za ciezka?trzeba by ewentualnie jaks przeciwwage dokupic,ale ja nie mam zielonego pojecia o tym.da sie w ogole dobrac wagowo wkladke czy zawsze trzeba kombinowac z przeciwwaga?oryginalnie byla chyba 102 a zapasowa 101 juz byla za ciezka.jak bede w domu to sprawdze dokladnie,bo moglo mi sie pomieszac z numerkami

To jest lekka wkładka, na tyle lekka że dodają do niej ciężarek który się "instaluje" (w specjalnym wgłębieniu) wtedy, gdy wkładka ma być zamontowana w ramieniu o nieco większej masie. Kolega ma podobną w jakiejś Fonice z prostym ramieniem i nie ma problemu. Mam do niej pudełko i instrukcję montażu i obsługi.

Interkonekt radzę z Procaba, Beldena, lub nawet Alpharda (ten jest w dodatku śliczny). OM10 Super gra znacznie lepiej niż wszelkie wkładki dostępne zwykle na Allegro poniżej 100zł. Niemniej jak wymieniłem ją na wkładkę MC (za ponad 100, ale euro) to różnica rzecz jasna była znacząca.

Ortofona OM5e to wraz z headshellem Technicsa (o ile dobrze pamiętam) dałem kiedys osiekowi do prób w jego Danielku - teraz ma on zapiętego Goldringa Elektrę, a ten headshell pewnie gdześ się u niego pęta - wkładkę możesz sobie wziąć. Do 100zł i tak nic znacząco lepszego nie kupisz.

Pozdro

OMB5E to niby niższy model, ale nie gra znaczaco gorzej od OM10Super. A stosunek cena/jakość masz w tym wypadku poza wszelką konkurencją. Niemniej kabelek sobie wymień na tego Alpharda. U mnie nie wypadł znacząco gorzej od Eagle Cable MC90, raczej zagrał inaczej niż gorzej.

No tak - jesteś pod A i "się samo zadzwoniło". Maila odebrałem ale że siedziałem akurat na targach więc nie było za bardzo warunkow aby się rozpisywać. Super, że się temat chatki klaruje - odezwę się na początku lipca bo na razie urlopik mnie czeka. Pozdrawiam oboje i psinkę:)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.