Skocz do zawartości
IGNORED

żegnaj Hi-Fi, witaj muzyko


graaf

Rekomendowane odpowiedzi

a co do samego projektu to naprawdę się zgrzałem, żeby to zrobić, ale w tym miescu w czasoprzestrzeni w którym żyjemy nie widzę szans na sukces. Dużo racji ma Krystian - takie kolumny trzeba mieć gdzie wstawić, ale to nie jest cała prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos, będziemy sie zakładać, czy wexmiemy do roboty apropos paczek ?:)

 

Może moi koledzy, którzy przepraszali Argosa na PW za moje zachowanie zdecydują sie coś napisac w wątku ?

Bardzo chętnie poczytam o tym jak widzą moje kontakty z vectorem, bo słyszałem ze na PW mają sporo do powiedzenia na ten temat ?

Śmiało.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a co do samego projektu to naprawdę się zgrzałem, żeby to zrobić, ale w tym miescu w czasoprzestrzeni w którym żyjemy nie widzę szans na sukces. Dużo racji ma Krystian - takie kolumny trzeba mieć gdzie wstawić, ale to nie jest cała prawda."

 

argos fullrange z 25cm głosnikiem jest pewnie równie cieżko ustawne jak np. 3way z 25cm wooferem....jeżeli by zrobić ten głośnik np 15cm to juz powinno być OK. Ostatnio miałem w domu 13 cm Supravoxa...ale na Supravoxa akurat sie nie upieram. Sprawa jest jak najbardziej na poważnie i jak najbardziej do zrobienia.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster, 22 Gru 2007, 14:35

 

>Argos, będziemy sie zakładać, czy wexmiemy do roboty apropos paczek ?:)

>

>Może moi koledzy, którzy przepraszali Argosa na PW za moje zachowanie zdecydują sie coś napisac w

>wątku ?

>Bardzo chętnie poczytam o tym jak widzą moje kontakty z vectorem, bo słyszałem ze na PW mają sporo

>do powiedzenia na ten temat ?

>Śmiało.

>

>Pozdrawiam

 

To co pisze Argos jest jest po prostu zalosne!!!

Moje kontakty z Lancasterem sprowadzaja sie do tego ze obaj lubimy sluchac muzyki i obaj mamy to samo hobby - dazenie do znalezienia najlepszych rozwiazan sluzacych muzyce. Faktem jest ze mamy podobne poglady i dosc czesto z roznymi innymi osobami zreszta, sluchamy Rehdeko i innych wynalazkow. I o to wlasnie chodzi. Dlatego tez mozemy zabierac glos i pisac o rzeczach, ktore inni widzieli tylko na obrazku!

Nie sa mi znane zadne inne kontakty a jesli ktos pisze inaczej to po prostu pisze kompletne bzdury!!!

Nie mam zamiaru nic wiecej pisac na ten temat bo taki poziom dyskusji po prostu mi uraga. Poza tym to nie Argosa ani nikogo innego biznes czy ja z Lancasterem chodze na wodke czy tez gram w pilke albo slucham sprzetu. Jak bedziemy chcieli to mozemy razem isc nawet na panienki! Tfu - na taki poziom dyskusji...:(((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vector, lancaster... Wasze układy tak na prawdę W OGÓLE MNIE NIE INTERESUJĄ, mówię tylko o tym co do mnie dotarło na PW. A dotarło DUUUUUŻOOO i patrząc po waszych nerwowych reakcjach ZUPEŁNIE NIE DZIWIĘ SIĘ LUDZIOM, ŻE CHCĄ POZOSTAĆ ANONIMOWI i ja im ową anonimowość zapewniam.

 

 

Po co w takim razie to mówię? żebyście troszkę przemyśleli i nie tak radykalnie formułowali swoje wnioski. Z takim formułowaniem nie zgadzają się nawet osoby którym podobają się kolumny Rehdeko i to jest istota sprawy, a nie to kto co powiedział, dlatego raczej nie zalecam robienia polowania na czarownice w waszym towarzystwie.

 

Lancaster - nie zupełnie jest tak z tymi ustawieniami, w przypadku typowego 3-way prolemy są troszke innego rodzaju. Pomysł z małym fullrange jest interesujący, ale w tym momencie polecimy troszke po dynamice, to już nie będzie miało wiele z cechami Rehdeko wspólnego, co więcej, może być to rtozwiązanie jeaszcze bardziej kontrowersyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a_men, fajny...do tego jak na taką 1-kę bardzo efektywny...podejrzewam ze te katalogowe 95dB to nie przechwałki...jeszcze do tego wytrzymała ta maluda...podłaczona w odgrodzie z 15calowym wooferem ez zwrotnicy - dawała radę !:)

...i do tego o dziwo ładnie sie zgrywała z wooferem....lekko więcej góry bym dodał i jak dla mnie super...dxwiek był gęstszy od porównywanego równolegle panelu z grencone, choć więcej jaskrawosci na górze jak dla mnie y nie zawaziło....Takie Rehdeko grały co tu dużo mówić i pełniej i z lepiej zmaterializowanymi blachami...od obu...ale przesrzeń z odgrody za to jest wyśmienita...moze nawet lepsza ?:)

...albo raczej bardziej widowiskowa...zrszta jak masz odgrodę to pewnie wiesz o czym pisze.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos, co do zestawu...moje priorytety....hmmm w skrócie ? Moze zaatakujemy temat nowego Seasa w obudowie zamkniętej ?:)

....masz doświadczenie z tego typu obudowami, głośnik na bank wzbudzi zainteresowanie...a reszte sie dogra tak by była muzyka. Wchodzisz ?:)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster - wchodzę. Głosniki są, więc nie będzie żadnych bezsensownych kosztów po obu ze stron, jak nie będzie miało to potencjału rynkowego to w najgorszym razie będziesz miał kolumny. Moim zdaniem rynkowego sukcesu nie będzie, ale przynajmniej nikt nic nie ryzykuje poza ewentualnie straconym czasem, ale zawsze będzie to jakies nowe doswiadczenie, wiec widzę tutaj potencjalnie same korzyści.

 

vector - dla twojej wiadomości - nie powiedziałem żadnych konkretów na temat tego czego się dowiedziałem na wasz temat, masz moje słowo że nikomu nie powiem. Nie dociekam też czy to prawda czy nie, nie zwykłem wtykać nosa w nieswoje sprawy. Dlaczego wypaliłem taki tekst lancasterowi to niech ci wyjasni, bo wyłożyłem mu szczegółowo na PW - też uważam że z tego watku powinny zniknąć osobiste wycieczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos, a ja wychodzę. Sorki ale tyle razy mnie prosiłeś na PW zebysmy sie ignorowali, ze postanowiłem dać Ci ten Świątecznonoworoczny prezent.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argos,

 

>vector - dla twojej wiadomości - nie powiedziałem żadnych konkretów na temat tego czego się

>dowiedziałem na wasz temat, masz moje słowo że nikomu nie powiem. Nie dociekam też czy to prawda czy

>nie, nie zwykłem wtykać nosa w nieswoje sprawy. Dlaczego wypaliłem taki tekst lancasterowi to niech

>ci wyjasni, bo wyłożyłem mu szczegółowo na PW - też uważam że z tego watku powinny zniknąć osobiste

>wycieczki.

 

Nie wiem czego sie "dowiedziales"......??? A czego w ogole moglbys sie "dowiedziec."...??? Mamy z Lancasteremj akies tajemnice......ha...ha...ha...????

To mnie po prostu smieszy.......!!!!

Nie wiem co kto ci pisze - ja to olewam. Dla mnie koniec tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Lancaster

 

Właśnie o takich dwudrożnych odgrodach myślałem. Wysokich można dodać montując stożek fazowy, a cena 120 Euro za sztukę jest do przełknięcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał o sukcesie finansowym zwiazanym z nowym głośnikeiem Sesa, i widze ze sie nie mylił, łosie juz są hihi

ps.

oczywiście jak to zagra to też zamawiam pare

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a_men....zobacz jeszcze te:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...poczytaj jeszcze opnie na diy audio.

 

....czaje sie na tego 6,5cala+stożek fazowy...ćwiczony na Tesli...to jest dobry pomysł w przypadku fullrange uważam.

 

Pozdawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

>Nie wiem czego sie "dowiedziales"......??? A czego w ogole moglbys sie "dowiedziec."...??? Mamy

>z Lancasteremj akies tajemnice......ha...ha...ha...????

>To mnie po prostu smieszy.......!!!!

>Nie wiem co kto ci pisze - ja to olewam. Dla mnie koniec tematu.

 

 

1. Nie zakładam że to prawda

2. Jeśli nieprawda to robisz słusznie, że olewasz.

3. Ja publicznie nie będę sprzedawał nesprawdzonych informacji, dla mei również koniec tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos,

 

Ja tak przeglądam ten wątek i czytam, że te obietnice o R, to ju ż w niepamięć idą. Ja bym jednak wolał, żeby obietnicą na Nowy Rok było: "zrobię kolumny tak dobre, jak R". Niestety, na powiedzenie "niczego nie obiecałem i dotrzymałęm słowa" jest już za późno. Obietnice padły!

 

I nie mów, że na dobrze grające kolumny nie ma popytu. Za dziesiątki tysięcy być może jest mały, ale nie na względnie tanie i bardzo dobre. Tym bardziej, że podobne do R konstrukcje nie są wrażliwe na ustawienie - wzorem studyjnych paczek, tu nie ma miejsca na niuanse ustawieniowe. Ma grać zgodnie z potencjałem w każdym położeniu! Czy to nie wymarzone rozwiązanie do ciasnych mieszkań polskich audiofilów?

 

Odnoszę wrażenie, że coraz częściej odwracasz kota ogonem. Skoro już tyle wiesz teoretycznie, to może warto tego nie zmarnować? Polecam Ci jeszcze jedno postanowienie na Nowy Rok... "posłucham Rehdeko" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głaz,

daj spokój, zaraz rozpocznie się dyskusja co to znaczy dobre. i dla kogo. i w jakim pomieszczeniu. i z jaką muzyką. i .....

 

Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, Wesołego Alleluja, Radosnego 22 Lipca, ......

 

(A my, sekciarze: "Chwalmy Pana"!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głaz - odezwał się ten, który nigdy z niczego się nie wycofał! Pierwszy chciałeś kupować takie kolumny, ale się rozmysliłeś w momencie kiedy zaproponowałem żeby się spotkać i omówić jak sprawa ma konkretnie wygladać. Miałeś oczywiscie do tego święte prawo, ale jesteś w związku z tym ostatnią osobą, która może robić mi wyrzuty. Sorry, ale nie będę robił czegoś, co po pierwsze nikomu się nie przyda i pozostawia nawet wątpliwosci co do możliwości sprzedaży prototypowego egzemplarza po kosztach (bo czegoś takiego trzymać u siebie nie zamierzam), tym bardziej że nie zgłosił się NIKT chętny żeby pomóc w "układaniu" tego dźwięku, pewnie więc jeszcze musiałbym sie z tym tłuc po kraju i porównywać, co oznacza kolejne koszty i stracony czas. I tak liczyłem się z tym, ze pewnie kilka głosników się zniszczy w trakcie eksperymentów, że być może jedna para obudów nie wystarczy, może trzeba będzie je zaprojektować inaczej, kupić nowy materiał, dociąć, poskładać, i nie zakładałem, ze ktoś mi to zwróci, ale początkowo myślałem że chociaż prototyp da się pogonić po cenie materiału i częsci i nie będę musiał ponosić żadnych dalszych kosztów. Nie próbujcie mi wchodzić teraz na ambicję, bo nikt nie chce nawet kupic biletu do bydzi, żeby taki projekt mógł powstać i żeby można było sobie go skopiować za 1500-2000 PLN, to ja się pytam do cholery kto w takim razie będzie skłonny zapłacić za to 2500- 3000?? Ty głaz? Tak? A kto mi zaręczy ze się nie wycofasz skoro już raz to zrobiłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos, zmuszony jestem na forum Cię poprosić, abyś nie mówił nieprawdy (odnoszę się do kilku maili na PW). Odmówiłeś wykonania kolumny wg mojej koncepcji, a zaproponowałeś swoją. Zaproponowałeś też, żebym przyjechał do Bydgoszczy i posłuchał Twoich kolumn jako punkt startowy. Ja uznałem to za niepotrzebne. A potem czytając na forum, że zabierasz się za kolumny podobne do R nawet bez ich posłuchania napisałem na PW, iż dystansuję się od tego projektu. Z uwagi na to, że w takich okolicznościach nie spodziewam się powstania niczego dobrego, a co więcej to zakrawa na farsę. No bo jak można zrobiś coś podobnie dobrego, nie poznając najpierw punku odniesienia? Więc nie mów, że się z czegoś konkretnego wycofałem. Nadal obstaję, że jak Twoje dzieło zagra dobrze (i spełni przedstawione przeze mnie wymogi estetyczne), to je kupię. I zapewniam, że chętnie przyjadę posłuchać tego, co powstanie (wygląd nieważny, bo wdrożysz swoją koncepcję) ale już w fazie gotowej - a nie na pogaduchy o niczym. Proszę bez koloryzowania faktów.

I najlepiej, jak nie będziemy odnosili się do siebie wzajemnie, tylko do doświadczeń z odtwarzaniem muzyki z wysoką wiernością. Tyle ode mnie - głaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, albo mnie zrozumiałeś od dupy strony, albo celowo teraz mieszasz.

 

1. Kolumny miały być robione według twojej koncepcji, rzucałem jedynie różne propozycje. Chciałeś mieć dźwięk dynamiczny, ale bardziej wypełniony niż mają Rehdeko, stąd właśnie przewijały się koncepcje, żeby zrobić kolumę wielogłosnikową, była to jednak tylko jedna ze wstępnych propozycji i w ogóle nie wiem na jakiej podstawie ją od razu odrzuciłeś. Skoro wiesz lepiej jak skonstruować takie kolumny to po co ci była moja pomoc?

 

2. Przyjechać miałeś, żeby na przykładzie konkretnych kolumn omówić cele, czym miałaby się różnic scena, czym miałaby się róznić dynamika, jakie mają być barwy. To ja miałem robić te kolumny i to ja wiem co jest mi potrzebne do prawidłowego wykonania zadania. Widocznie znasz się lepiej na konstruowaniu kolumn, skoro stwierdziłeś że spotkanie nie będzie potrzebne, a zamiast tego wystarczą mi mętne wskazówki "że Krawczyk ma brzmieć jak by stał 3 metry od słuchacza" przekazane przez net. Ale skoro wiesz lepiej to czemu sam sobie nie zrobisz?

 

3. Od początku była mowa, że robiąc kolumny podobne do R. zacznę od posłuchania, przeczytaj sobie wątek w zakładce DIY, pisałem o słuchaniu oryginału ze 20 razy, niemożliwe że tego nie przeczytałeś.

 

4. Wycofałeś się ze swojego projektu ZANIM jeszcze na zakładce DIY pojawił się temat dotyczący tego projektu.

 

5. Twierdzisz, ze wycofałeś się bo zakrawało to wszystko na farsę - ja też tak sądzę - w tej chwili to wszystko zakrawa na farsę więc się wycofuję. Ty masz prawo a ja nie? Nigdzie nie przysięgałem, że sfinalizuję ten projekt.

 

6. Jak chcesz posłuchać gotowych kolumn i je kupić to idź do sklepu, są tam ich dziesiątki. Miałeś bardzo konkretnie sprecyzowane wymagania, a żeby im sprostać potrzebowałem konsultacji.

 

7. Myślisz, że jesteś pierwszym który mnoży problemy jeszcze przed startem? Przerabiałem już i takie przypadki i dobrze wiem czym to się kończy i jaka jest przyczyna ($$$$$$$$, a raczej brak $$$$$$), sorry, przestałeś być dla mnie wiarygodny i lepiej odpusć sobie rozliczanie mnie z danego słowa zwłaszcza ze:

 

8. Niczego nigdy nikomu nie obiecywałem, do niczego się nie zobowiązywałem, nikt mi na nic takiego nie dał zlecenia, nigdy nie ustalałem z nikim żadnych warunków realizacji tego zlecenia. Do projektu oficjalnie przyłączyła się jedna osoba, która zaoferowała jedną wizytę podczas której miałby zostać skonsultowany projekt, nie zaoferował się nikt z lampowym wzmacniaczem. Lancaster na pewno nie żałuje tego projektu, i pewnie teraz ma niezły ubaw, że nic z tego nie wyszło (o co nawet nie mam żalu, nawet chłopa rozumiem) a całej reszty ludzi po prostu nie ma, nie ma więc strony z którą mógłbym poczynić jakieś ustalenia więc nie ma nikogo, komu dałbym słowo i względem kogo mógłbym czuć się zobowiązany i nikt poza tobą nie płacze za tym projektem, a ty zresztą i tak założyłeś że to farsa i ze sie nie uda, co w zestawieniu z poprzednim wycofaniem się po napisaniu trzech maili kaze cię skreślić z listy ludzi, których w sensie handlowym można brać pod uwagę. Nie czuj się proszę urażony, to jest jak najbardziej rutynowe postępowanie. Nie dałem ci tego w żaden sposób odczuć, bo nikomu nie daję w takich sytuacjach do wiwatu, szanuję ludzkie wybory, ale po pierwsze miałem pewne prawo cię "odfajkować" a po drugie mam prawo też się z moich poprzednich deklaracji. Sorry, takie jest życie.

 

 

P.S. a jak uważasz że będzie popyt to rzucam taką samą propozycję jak Lancasterowi - skonstruuje ci kolumny pod twoje dyktando a ty trzep na tym kapuchę. Jak ci się uda to udowodnisz mi ze się myliłem i będziesz miał szmal, a jak nie to tylko pamiętaj, że ja za twoje długi nie odpowiadam ;-) Co do oceny popytu to znowu chyba wydaje ci się ze wiesz lepiej ode mnie jak działa polski rynek, no, ale może wiesz, ja w sumie powaznych badań nie prowadziłem opieram się tylko na tym co moje gały widziały i głupkowaty według was móżdżek wydedukował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian Majer, 23 Gru 2007, 00:30

 

>Argos Ja napewno kupię od ciebie kolumny za 2500- 3000zl które zagrają w moim pomieszczeniu jak

>Rehdeko u Jacka.

 

Nigdy nie obiecywałem że zagraja dokładnie jak Rehdeko, obiecywałem jedynie powtórzenie tych "nieosiągalnych" dla zwykłych głośników cech plus nacisk na barwę i rozdzielczość. Od początku powtarzam, ze przy tak niskim budzecie trzeba będzie isc na pewne kompromisy. Poza tym zajebisty warunek "w twoim pomieszczeniu jak Rehdeko u Jacka". mam zamiar naśladować cechy kolum a nie pomieszczeń, nie wiem jakie masz i nie odpowiadam za jego akustykę. Wbrew temu co wydumał głaz nie jest tak, ze studyjne kolumy są niewrazliwe na ustwienie. Nie ma takich kolumn. Mozna zrobić bas mało wrażliwym na ustawienie, ale scena zawsze będzie się zmieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mało precyzyjne określenie wymagań i idealny pretekst do wycofania się. No ale dobra, jesteś pierwszy. Czekam jeszcze na 29. No, może nie wymagajmy aż tyle na początek, jak będzie w sumie 25 chętnych to też będzie sens robić, w takim razie czekam jeszcze na 24 osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian Majer, 23 Gru 2007, 00:54

 

>Ok Argos jezeli bedą mi sprawiać taką przyjemność jak słuchanie muzyki na Rehdeko to też je wezmę.

 

Mnie jest również zupełnie wszystko jedno, Argos, jakiego typu zostaną użyte głośniki, czy jaka zostanie użyta technologia - NASA, czy ludów prymitywnych (możesz nawet do środka wsadzić prawdziwe instrumenty i wymyślić jakiś sposób, żeby grały tak, jak zapisano na płycie - byle mi się to zmieściło do 20 m2, no i zostało trochę przestrzeni życiowej). Dźwięk klasy Rehdeko za 2500-3000 (i jaka gwarancja)? Założę specjalną stronę internetową, żeby promować ten produkt i jego producenta/ów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.