Jump to content
IGNORED

Meracus Tanto

zildjian

Recommended Posts

• 3 years later...

Witaj jary7.Miałem ten odtwarzacz bardzo czysty analogowy dźwięk z lekko wycofaną górą.Bardzo bezpiecznie zestrojony bardzo uniwersalny Cd z większością wzmacniaczy tranzystorowych z przedziału do 5000zł będzie dobrze współpracował.A przy tym pięknie wygląda.Pozdrawiam

Guest

(Konto usunięte)

robtango, 9 Lip 2009, 21:00

>Witaj jary7.Miałem ten odtwarzacz bardzo czysty analogowy dźwięk z lekko wycofaną górą.Bardzo

>bezpiecznie zestrojony bardzo uniwersalny Cd z większością wzmacniaczy tranzystorowych z przedziału

>do 5000zł będzie dobrze współpracował.A przy tym pięknie wygląda.Pozdrawiam

ktoś taki model od długiego czasu próbuje sprzedać ...

"czysty analogowy dźwięk" a przecież wiadomo, że sam cd nie zagra, więc z czym grał, że tak zagrał ?

"bardzo bezpiecznie zestrojony"...nie no, to pasuje na bajer dla napotkanego chętnego na zakup jelenia

U mnie grał z lampą gdyby miał dokładniejszą górę i wybrzmiewał " do końca" to nie miał bym do niego zastrzeżeń .A co do porownania innymi cd z przedziału 3000-5000 zł to den dyskofon jest pozbawiony cyfrowego nalotu i ma bardzo bogatą średnicę rzadkość w ogóle nawet w porównaniu do droższych urządzeń.

Guest

(Konto usunięte)

rzadkość w ogóle nawet w porównaniu do

>droższych urządzeń."

w ogóle rzadkość, nawet ze względu na informacje w sieci, zakup czarnego kota w czarnym worku

Guest

(Konto usunięte)

robtango, 10 Lip 2009, 08:24

>kazik-t ja miałem to urządzenie dlatego się wypowiadam i Ty próbujesz podnieść Ciśnienie dla wątku

>na temat CD którego nie znasz.Pozdro

skąd taki pomysł z ciśnieniem? na temat tego cd w sieci jest zero informacji, więc skąd mam go znać ? to jakiś czarny kruk! chętnie bym się czegoś o nim dowiedział, bo jeśli to takie cudo, to tylko brać, nawet ciemno, tylko przy odsprzedaży, co powiedzieć zainteresowanym ...że to cudo ?

Jasna sprawa.Jest to cd chyba już nieistniejącej niemieckiej manufaktury oparty o napęd Sanyo i 20 bitowy przetwornik chyba Crystall'a .Cenę jako nowego pamiętam oscylowała w granicach 1300 funtów.Wpisując w wyszukiwarkę Meracus Tanto na pewno znajdziecie więcej informacji na jego temat.

Jary pytanie na które odpowiem .Aby transport działał poprawnie z dac'iem należało by przeprowadzić recloking (dwa zegary o takiej samej częstotliwości)tym sposobem dopasowujesz i minimalizujesz błąd cyfrowy miedzy urządzeniami a przy okazji zanika różnica między drogim a tanim kablem cyfrowym.

Mialem ten egzemplarz u siebie w domu do odsluchu i w przeciwienstwie do kazika-t ktory to zazwyczaj podnisi cisnienie wszedzie gdzie sie da (to chyba frustracja z powodu niemoznosci sprzedazy ,,znanego,, AVM'a????) moge cos powiedziec o dzwieku i wygladzie:

Wyglada naprawde fajnie taki Audiomecopodobny prosty i elegancki CD, dzwiek lagodny ,gladki - jedno mial nietypowe dosc niski poziom wyjsciowy co we wspolpracy z moim owczesnym wzmacniaczem AN Oto SE nie sprawdzalo sie najlepiej gdyby nie to bylbym bliski jego kupna.

robix

Guest

(Konto usunięte)

robix, 11 Lip 2009, 00:11

>Mialem ten egzemplarz u siebie w domu do odsluchu i w przeciwienstwie do kazika-t ktory to

>zazwyczaj podnisi cisnienie wszedzie gdzie sie da (to chyba frustracja z powodu niemoznosci

>sprzedazy ,,znanego,, AVM'a????) moge cos powiedziec o dzwieku i wygladzie:

>

hehe, miałeś, ale już go nie masz :) zgubił się ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.