Skocz do zawartości
IGNORED

nowy wzmak, ..... a może lampke


OLES

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli przymierzam sie do zmiany wzmaka; dodam że mam już typ jesli chodzi o tranzystora, ale tak sobie pomyślałem może ciepełko lampy ?;)i tu pare pytań: jak moja reszta toru zagrała by z ww ?.

do wydania nie za dużo kasy, ale jak bym oddał mojego wzmaka to może jakieś 7k zł by się uzbierało (może na druga rękę akurat ?)

acha lampowców słuchałem jeno kilka razy i to w kosmicznych cenowo przedziałach, więc nie wiem czego moge się spodziewać po raczej budżetowym zakupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze, to od razu zapomnij o MF i lampie - dobre to rzeczy, ale zdecydowanie nie do Dynaudio. Moje dawne Audience 52 długo grały z Rotelem i było bardzo dobrze. Z Jolidą będzie moim zdaniem jeszcze lepiej: mowa oczywiście o hybrydach. Czego jak czego, ale dynamiki im nie brakuje, wystarczy zresztą rzucić okiem na mocno przewymiarowane trafa. Mógłbyś jeszcze spróbować któregoś Vincenta.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że w Trójmiescie nigdzie nie ma dynaudio 82 (52, 42 te są); żeby z lampką posłuchać, a targać je do sklepu ...oj nie na moje zdrowie, i te 3 piętro jeszcze, oj nie:((, więc chyba lepiej wzmaka do domu, tylko że problem, bo jedyni chętni którzy oddadzą sprzęt na odsłuch to audioklan !! (ano właśnie ten z Sopotu, coby złego o nich nie powiedzieć to pewnie prawda, ale tylko oni daja klocki do domu); więc pewnie skończę na właśnie na RA1070; hehe i zaraz po zakupie do Garmina pojedzie aby go trochę go uszlachetnić ( w sekcji pre jest wiele do zrobienia), się okaże niedługo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Audioforte, jak im zaproponowałem zestawienie lampy z Dynaudio, to się z niesmakiem skrzywili, oj bardzo się skrzywili, tak że już nie miałem serca ich prosić o odsłuch takiego zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tam panów z Audioforte rozumiem, nie słyszałem 82 ale słyszałem niższe modele i jeżeli jest to ten sam charakter dźwięku to dla mnie osobiście Dynaudio zupełnie się nie nadaje do lampy (i nie chodzi mi o watty ani ampery)...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.