Skocz do zawartości
IGNORED

Numer 09/03


Stryjecki

Rekomendowane odpowiedzi

fadeover...dlaczego? To miesięcznik nie dziennik, a i w dziennikach przygotowywanie niektórych materiałów potrafi zająć 2-3 m-ce...słowo...a poza tym załóż że przyzwoity odsłuch w warunkach domowych powinien zająć kilka tygodni i wcale Ci dużo czasu nie zostaje....

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy do hieny..

ALE Z TO NIE BYL WYRZUT...wszytko odbylo sie jak najbardziej w porzadku i uczciwie...wada ujawnila sie po jakims czasie..ale to drobiazg..naprawde nie mam pretensji:)))))) hihi z tego co pamietam to raczej ja co prawda z przyczyn obiektywnych..ale to raczej ja dalem lekkiego ciala:)))))) zeby nie przygotowania do maratonu to przyjechalbym do warszawy na piwo....a tak niestety,...:((((((((((((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naturalny proces. Pewne rzeczy powstają szybciej, bo muszą- np. aktualności i relacje. Test to poważna sprawa i jak wspomniałem, zanim trafi do Was na papierze... ale nie wgłebiajmy się w kwestie techniczne, zupełnie nie audiofilskie. Nie ma żadnego wstydu. Urządzenia w "Stereophile'u". leżakują dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Cichy, tego rodzaju dywagacje powodują, że wiele osób nie wchodzi na forum. Naprawdę chodzi o to, że pisanie nie jest zabawą. Mogę tutaj wygłaszać różne rzeczy, tylko że zabraknie mi czasu na przygotowanie pisma. Proszę jeszcze raz przeczytać swój wpis i zastanowić się, czy mam obowiązek oceniać Amplifona i czy warto do wszystkiego przykładać teorię spisku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinka. Gdy red. Stryjecki się pojawia emocje są zawsze, a to z dwóch powodów: część osób chce mu dokopać, a część pogadać i dowiedzieć się w jakim kierunku zmierza pismo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowil o obowiazku, potraktowalem to jako pytanie typy "pyta koles kolesia" bo ciekawy jego opini ,szkoda ze nie widzi pan tego..nie uznaje spiskowych teori dziejow i mam wlasne zdanie dotyczace roznych rzeczy, co nie znaczy ze nie chce poznac opini innych osob. wchodzac na te forum i reklamujac HiFi powinien pan wiedziec ze beda padaly tego typu pytania,to czy pan na nie odpowie czy tez nie zalezy tylko od pana i mysle ze nikt nie bedzie mial pretensji jezeli nie uslyszy odpowiedzi. Natomiast forma i ton odmowy ...JA uwazam .ze mozna bylo to zalatwic inaczej a i kultura osobista powinna zobowiazywac do odpowiedzi na zadane pytanie.ot i tyle moj motyle....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeżeli Pana uraziłem, ale proszę jeszcze raz o przeczytanie naszej konwersacji. A teraz jeszcze raz przepraszam, muszę biec załatwiać prozaiczne problemy. Takie jak dopilnowanie skanowania zdjęć do numeru 10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

cichy70 zwroc prosze uwage, ze red. ma po prosru racje (bez zadnego podlizywania sie). Zwyczajnie i po ludzku nie wypada mieszac sie w taka konwersacje. Jezeli juz to na priv.

 

pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Cichy, TeQuila ma rację. Ja również w formie i kulturze odpowiedzi Stryjeckiego nie dostrzegam niczego obraźliwego. Może wstałeś nie tą nogą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstalem prawa noga i nie bardzo was panowie rozumiem? przeciez to chyba oczywiste ze beda padac takie pytania i nie widze nic zlego w nich. wyjasnilem powody i motywy nie chcial stryj odpowadac to nie łaski bzzz..wiem ze na przyszlosc nie ma sie co pytac i wcale sie nie obrazam.lece juz do domku pozdrawiam panow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, padło pytanie i dostałeś kulturalną odpowiedź. Natomiast zaraz po niej wyraziłeś swoje wątpliwości co do kultury osobistej pana Stryjeckiego. Ot i cała sprawa. Również pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nieporozumienie. To oczywiste, ze redaktor naczelny branzowego pisma i recenzent w jednej osobie nie bedzie ferowal wyrokow pokatnie (jestesmy tu do pewnego stopnia pokatnie, badz co badz. A juz z pewnoscia nie oficjalnie). Albo - albo. Nie wiem, jak mozne tego nie lapac. Na wypisywanie pier**l to ja sobie jeszcze od biedy moge pozwolic, jako osoba prywatna, i pod szalenie dezinformujacym pseudonimem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tak juz z innej manki, mam czasem wrazenie ze co do czasu trwania testow odsluchowych sprzetu panuje stan totalnego nieporozumienia. Z jednej strony w koncu wiele osob czyta te stereofile i inne hajfaje, a tam przewaznie stoi jak byk: sprzet spedzil u mnie pare miesiecy. Albo niekiedy nawet: pol roku!!! I tak jest dobrze. Pol roku co prawda wydaje mi sie abstrakcja, ale miesiac-dwa to naprawde nie jest za duzo. A z drugiej strony, bywa ze np. sklep czy dystrybutor zaczyna sie po tygodniu dopytywac, co ze sprzetem. Nie wszyscy na szczescie, ale sa tacy. Z kolei na forum mozna spotkac opinie roznych osob (o ile pamietam, to byl tam tez jakis dystrybutor czy sprzedawca), ze bywa, ze testy trwaja za krotko, i ze sa recenzenci, co sprawe zalatwiaja za jednym posiedzeniem. To oczywiscie skandal, moim prywatnym zdaniem. Ale tez swoja droga ciekawe, co mam na przyklad powiedziec gosciowi, ktory bedzie mi znowu chcial sprzet po tygodniu spod tylka wyciagnac pod pozorem, ze sie akurat klient napatoczyl... Jak widac sa tacy, ktorym zalezy na starannie przeprowadzonej recenzji, a sa i tacy, ktorym zwisa. Ble.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do pana naczelnego czy i w tym miesiącu uraczy nas wnikliwymi recenzjami pana Marka Gaszyńskiego? może tym razem przejrzę na oczy i dowiem się że zespół ICH TROJE to najlepszy zespół młodego pokolenia i ich teksty o miłości to najszczersza prawda :). bo teraz płyta zespołu ŁZY jest u mnie cały czas w CD a zapomniałem o innych po tak wnikliwej i ciekawej recenzji. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Co to jest zespol LZY, niech mi ktos powie wreszcie. Czy mam sie szykowac na nowe objawienie, jak do Polski przyjade?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa -> To taki niezby ciekawy zespół rockowy (?)...naprawdę nic specjalnego...muzyka wtórna, a teksty trochę grafomańskie..

 

pawel_k -> przeczytaj jeszcze raz wpisy MS w szczególności polecam tego "rodzaju dywagacje powodują, że wiele osób nie wchodzi na forum"

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jozwa maryn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - link do dyskografii tego "świetnego" zespołu , dla wyjaśnienia jest to zespół tzw. czarnej młodzieży, czytaj zapłakanej i wrażliwej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lolo

Osobiście nie mam nic do Naczelnego, czytam HfiM i denerwują mnie takie recenzje bo przez takie grafomańskie teksty coraz rzadziej zaglądam do działu „recenzje płyt”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Aha, czyli tacy ktorzy spiewaja o krzywdzie ktora ich spotyka ze strony nieczulego spoleczenstwa, ktore na nich tak dziwnie patrzy, i dziewczyna pieniedzy na drobne wydatki nie daje, i chcieliby byc grubymi czarnymi facetami z udziskami jak slupy telegraficzne, a sa na razie zabiedzonymi facetami, czesto w bluzeczkach z kapturkiem? Bardzo trendy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...Twoje prawo...tylko jakbyś napisał to bez sarkazum to lepiej by brzmiało...a tak przy okazji zobacz prosze wątek 2054..A.Rychlik nie dawno prosił o ocenę działu muzycznego i jakoś mało osób się wpisało...możesz tam wyrazić swoją opinię m.in. n/t MG

 

Pzdr.

 

PS a swoją drogą mało wpisów w tym 2054...czyżby większość czytała tylko część sprzętową HFM? ...to muzyka nikogo już nie kręci?...hi, hi, hi...sorry perfidna prowokacja...wybaczcie mi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.