Skocz do zawartości
IGNORED

Numer 09/03


Stryjecki

Rekomendowane odpowiedzi

do jozwa maryn

Pisząc czarna młodzież miałem na myśli czarne wyciągnięte swetry, czarne spodnie i makijaż, i siedzenie po turecku itp.

do lolo

Może rzeczywiście w/w post jest jak na to forum rzadko odwiedzany przez obecnych, ale ja osobiście wolę recenzje Pana Pliszki który to powrócił

pozdrawiam i niech moc będzie z nami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy

(Konto usunięte)

Gratuluję - nowy numer już jest - dziś rano kupiłem w Empiku (!)

Ciekawe testy kabelków, szkoda tylko, że z Audioquesta przetestowano "schodzące" modele... Pythona już nie ma na stronie Audioquesta, zdaje się, ze nowy Viper .1 będzie miał identyczną budowę i pewnie niższą cenę. Wyższe modele pozmieniano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam..kupiłem i trochę już przeczytałem. Zacząłem oczywiście od wstępniaka i felietonu. Wstępniak zgodnie z deklaracją autora w sam raz na sezon ogórkowy. Najpierw motyw wędkarski o leszczach później uniwersalna recenzja. Pownieważ MS prosił co by się nie czepiać to za ja bardzo czepiać się nie będę. No może tylko troszkę :) NIe "karki" a "ABSy" (Absolutnie Bez Szyi) i nie "laski" a "platsyki". Poza tym w uniwersalnej recenzji zabrakło fragmentu jak to żona będąc w drugim pokoju urzeczona pyta się kto to u nas tak pięknie gra mając oczywiście wrażenie że ktoś gra na żywo. Natomiast kolega felietonista przywalił z grubej rury i chwała mu za to. Postawił proste pytanie ale wątpię aby najbliższa przyszłość dała odpowiedź. Poza tym dla kablarzy testy kabelków, dla fanów stereo testy cedeków. MS zachwycony Cairnem (tak na marginesie wzorem porad z końca HFM radzę oszczedzać i nie kupować półśrodka :)). Spojrzałem też na listy do redakcji i poza MS to tam nikt nie podpisuje sie pod obowiedziami, a warto by było. Nie potrzebne tez jest znęcanie się nad głupimi listami. Czasami trzeba się obśmiać, ale można to zrobić bardziej delikatnie. Cztery strony na flagowiec AVANCE. Oczywiście wychodzi że to jedna z najlepszych kolumna świecie. Kosztuje - bagatela - 80k PLN. Zastanawia mnie dziura ziejąca w ofercie AVANCE. Różnica w cenie pomiędzy najdroższym modelem z podstawoej oferty z flagowcem to tak coś około 70K PLN. A jeżeli ktoś jest w stanie zbudować tak dobrą kolumnę hajendową to nie powinien mieć problemów ze zrobieniem kilku modelu w przedziale 10-30k PLN. No, chyba, że go ten segment rynku wogóle nie interesuje, a flagowce robi tylko ze względów marketingowych. No zapowiedź wydania Magazynu HiFi. Radzę spojrzeć na skład kolegium redakcyjnego. Trochę byłem zaskoczony (ale miło oczywiście). Chyba niedługo przeczytamy parę recenzji zapowiadanych przez jedengo z forumowiczów. Poza tym jeszcze konkurs (to akurat nie dla mnie) i promocja Audioklanu (jak zaprenumerujesz HFM do końca października to 17% rabatu w Audioklanie). Tego ostatniego nie trawię. Dziwne te powiązania finansowe z dystrubutorami.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest dość duża rozbierzność ma temat CD Cairn. W recenzji systemu tego producenta(pisanej chyba przez J.Kłosa) kompakt - w porównaniu a ampem -uznano za przeciętniaka. Tearaz, zdaniem red. Stryjeckiego ten sam CD to absolutny lider w soim segmencie itd. Oczywiście, każdy z nich ma prawo do swojego zadnia. Po własnym, przyznaję - pobieżnym, odsłuchu sprzed 10 m-cy(ok. 2 h - na A.Ph. Spark) przychylił bym się bardziej do opinii J. Kłosa, z tą różnicą iż oba komponenty wydają mi się jedynie przyzwoite.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od '96 to na pewno. Były już całostronicowe kolorowe reklamy. Reszta była cz.- b. Czy wcześniej ukazało się ? Muszę zejść do piwnicy, a tam straszy ; )

 

od '98 w kolorze (w środku, bo okładki kolorowe już były co najmniej od '96)

 

Tyle wiem na teraz.

Hej !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pardon, pomyłka: pierwszy kolorowy numer to 4/98. wcześniej, jak mówi Andrea były tylko kolorowe reklamy. Trochę podstępne pytanie, ale ja bym wypełnił 4/98.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc :-)

czyzby nr. 02/95 byl pierwszym numerem HFiM?

chyba mam komplet odp. ale czy dobrze nie wiem...mam watpliwosci

co do pierwszej polskiej opery na sacd, moze jakies wydanie mi umknelo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No tak. Tez bym musial zejsc do piwnicy (a konkretnie przejsc do sasiedniego pokoju) ale ten pokoj 3 tys kilometrow stad. Nie wyda. Ale mam watpliwosci z powodow oczywistych, czy numer 2/cokolwiek moze byc numerem 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Arek

hehe - jak ktoś ma to pewnie i tak Ci (oraz mnie) nie powie. Wiesz, każdy dodatkowy uczestnik pomniejsza szansę na wylosowanie czegokolwiek.

A może trafi sie jakiś "obtrzaskany" w temacie, co mu nie zależy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania od kiedy ukazuje się HFiM:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wątpliwości do pytań następujących:

 

WSZYSTKIE

 

Dobra, żartowałem (mam jeszcze parę wątpliwości do pytań, związanych z muzą klasyczną), ale może ktoś umieści PRAWIDŁOWE odpowiedzi na forum :) - celem porównania :)

 

P.S.

Jak coś wygram, to dam posłuchać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleszka

(Konto usunięte)

Kupiłem numer HiFiM 09/03 i mam nadzieję że jest to ostatnia głupota jaką dziś zrobiłem. Z numeru na numer (mam ich trochę w domu) gazeta jest coraz bardziej żenującącym, kolorowym pisemkiem, w którym niestety nie wiele można juz przeczytać. Proponuję dołozyć więcej rekalm i zmienić profil na czasopismo kobiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleszka:

 

To samo zauważyłem. Nie kupuję regularnie Hi-Fi (ostatnio ponad rok temu), ale przeglądam ( ;) ) w Empiku i faktycznie coś się dzieje nie tak...

Niestety taki objaw mają również AUDIO i AV (tak, tak Panowie - popatrzcie na numery z XX wieku).

 

 

Może mam bardziej wybredny gust...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.