Skocz do zawartości
IGNORED

AUDIO nr 9/03


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Widzieliście , jaki krótki wstępniak ? I zrozumiały : )

No, muszę kończyć ; )

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie rozumiem, czyżby Kisiel postanowił uwalić własne pismo? Toż nawet z czysto marketingowego punktu widzenia, do ktorego tak często odwołuje sie ostatnio Naczelny, cała ta akcja z przejściem na kino domowe jest o d.. potłuc. Zatwardziali pięciokanałowcy mają swoje pisma i po Audio na pewno nie sięgną, za to starych czytelników ubywać będzie w tempie zastraszającym. Co on chce w ten sposób osiągnąć?

 

Swoją drogą, tegoroczne nagrody EISA to rzeczywiście ewenement. Europejski odtwarzacz audio? DVD Denona! Pogratulować. Za rok nagrodę dostanie pewnie SoundBlaster.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio-video to, jak ktoś ostatnio zauważył tu na forum, chyba obecnie najlepsze pismo pod względem technicznym. W Audio i Hi-Fi piszą kupę bajek, tak więc tym bardziej dziwne że ten "mix" nie poszedł w slady Audio-video. Być może redakcje są inne, nie sprawdzałem, bo dopiero co przewaliłem obrazki, czytać nie było czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prosze!Sprawdzcie czy w ogłoszeniach drobnych w dziale "kupie" zamiescili moje ogłoszenie kupie cd sony cdp-x707es..nie mam mozlizosci przejrzenia audio bo do wrocławia zawsze dociera ze sporym opoznieniem.Pzdr Piotrek608

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dla kogo i w ogole po co Kisiel pisze te wstepniaki

wiem za to jedno na pewno - po przeczytaniu spisu treści na pewno nie kupie tego nru Audio

 

wie ktoś kiedy wyjdzie nowe AV??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wychodzi na to, że AV jest w naszym kraju obecnie najsensowniejszym pismem. (Dawno pisałem.) (Hi-Fi i M musi się bronić i robić dużo, by czytelnicy nie odfrunęli do konkurencji. No i to właśnie robi... )

 

Niewątpliwie AV utrzymuje równy poziom i zaobserwowałem, że ukazuje się na początku miesiąca, bez nikakoj nawalanki.

 

Ba, mam wrażenie, że zależało im nawet, by ubiec w tym m-cu swoją najpoważniejszą konkurencję i ukazali się bodajże już 30 sierpnia (!!!) z n-rem wrześniowym !!!

Oj, chyba ktoś przeczytał tu od nich wychylenia p. M.S. i szybciutko wyciągnał wnioski...

 

Hej tam, AV, podobacie mi się : )

Pozdrawiam i gratuluję rzetelnie wykonywanej roboty. Widzę Wasz duży wkład pracy, pomysły, i obserwacje rynku.

Dzięki Waszym testom poznałem kilka nowych twarzy. Gratuluję zachowania profilu stereo, jak długo można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie przejmuj się... już się stało.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ; )

 

Ja kiedyś też tak zrobiłem, a potem ganiałem po każdym n-rze AUDIO do kiosku i leczyłem się Hi-Fi i M..., aż i ono się popsło...

Teraz kupuję po pisma o audio po obejrzeniu n-ru.

To jedyny sensowny sposób, a jak coś przegapisz, to w listopadzie pisma Cię same znajdą w Sobieskim... ; )

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo głosów krytyki stawiam jednak na Audio. Najmniej wpadek merytorycznych dotyczących opisu urządzeń, szczególnie od strony konstrukcyjnej. Podają nie tylko subiektywne odczucia recenzentów, ale też wyniki pomiarów i analizują aspekt techniczny.

Co do AV. Niestety AV, kiedyś bardzo dobre, z chwilą zmiany ekipy stało się jeszcze jednym kolorowym pisemkiem, które ładnie wygląda, ma dobry skład ale merytorycznie staje się coraz cieńsze (w porównaniu do tego co było).

Woda, woda, woda. Znaczy się leją.

O Stryjeckim nie wspominam, gdyż mam co do jego pisma mieszane uczucia i też generalnie bardzo mokro.

Warto także zwrócić uwagę na pismo ze Śląska "Sound coś tam". Ma ono szanse zaistnieć na trwale. Trzeba mu się przyglądać.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chodzi ... każdemu podoba się co innego i tak jest ok ... ja np nie trawię AV ... połowa każdego numeru to kino domowe a i te recenzje stereo są czasami takie że ... hmm, hmm... badziewne pisemko w którym rej wodzi FK posiadający monopol na mądrość (zauważyliście jak w grupowych odłuchach zawsze zgłasza votum separatum?)... juuuuh..

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ja tam go wole od panow S. i T. Moje dwie ulubione niecheci recenzenckie w AV od lat, zwlaszcza S.

Nawiasem mowiac, dostalem wreszczie do rak HFM z lipca-sierpnia i faktycznie, co ja widze? Wywiad Duszynskiego. Koniec swiata szwolezerow, Rwanda, Namibia czy co tam jeszcze bylo wspomniane...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomysł na zwiększenie ilości sprzedanych numerów i to od razu w prenumeracie Audio miało przedni - powiązać renumeratę z 17 % upustem w Top - Hifi to przy drogich klockach może mieć wzięcie.

Osobiście kupiłem dla testów KODY - dla mnie piękny chwyt marketingowy - oceny pozytywne ale wykresy jednoznacznie pokazują , że kolumny źle zrobione ( wykresy SPL ) a i głośniki wysokotonowe obcinają już przy 12 khz - to tak jakby pokazać klientowi ok. KODY są ok ale mimo , że twoje ucho tego nie słyszy to nie są głośniki audiofilskie ( w przedziale 1-2 tys pln ) więc zajrzyj lepiej do Top - Hifi

trzeba im oddać , że potrafią walczyć o klienta

myślę , że zabieg jest przemyślany - Top Hifi za dużo traci ostatnio klientów w zakresie niskobudżetowego kina domowego niestety właśnie na rzecz KODY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze prawie same kino domowe, w następnym już tylko kino domowe, już niema co czytać. Kilkananaście miesięcy temu kiedy pierwszy raz kupilem AUDIO, było wszystko co mnie interesowało, puźniej wcale nie gorzej a teraz to już tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , panowie nie obrażać się proszę na dywagacje pana nadredaktora.

Myślę ,że i on ewoluuje w stronę kina domowego, więc nic nam po tym.

Jego prywatna sprawa , w którym kierumku pódzie ten periodyk, za jego sprawą.

 

A klienci ? No cóż ,zobaczymy.

 

Ja podniosłem czoło i czekam na MAgazyn HI-Fi.Już są zapowiedzi kiedy się ukaże i zawartość merytoryczna. To jest bardzo bliziutko. No i liczę na miodzik.

 

A jakie jest zdanie szanownego forum na zapowiadane urządzenia ?

Zostawmy te Audio swojej drodze ,a zajmijmy się "naszym nowym pismem"

 

HUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!

Wpierod po Magazyn Hi-Fi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zdecydowanie St... Sawicki dobrze pisal dla MHF, i nadal lubie czytac jego recenzje w AV. Natomiast dwaj wymienieni po pierwsze wszystko kochaja, a po drugie w taki sam sposob. Kazdy klocek taki sam. Zasypiam czytajac takie cos. No i ta wspomniana kiedys skucha z moim Sparkiem, kiedy raz go zaliczylki do kategorii C, a kiedy podrozal, juz do B...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje: tak, wpierod, ale ..

Nie ma co iść pod prąd, bo daleko nie zajedziesz.

Ja już trochę sie czuję dinozaurem/ortodoktą (zwolennik tardycyjnego, dobrego brzmieniowo stereo), ale jeszcze trochę i nie bedę się zapierał przed zakupem odtw. DVD, bo np. taką D.K. chętnie obejrzę i zobaczę, a i inne wartościowe pozycje muzyczne się znajdą. Raz na dwa m-ce jakiś dobry filmik z All Pacino, H. Fordem, itd.- też dobra rzecz. nie wolno sie zamykać, a DVD teraz tanie: ok. 700zł chyba, no nie ?

To jak: frajdy nie będzie ? - Będzie.

W moim przypadku takie to są "filmowe ptroporcje" ; )

Zobaczymy, jakie pozycje zaproponuje rynek, może już są - nie interesowałem się. Pewnie dołaczę do posiadaczy DVD na końcu.

 

A audiofilem i tak wyglada, że będę i takie KD ujmy mi nie przynosi wcale.

Na razie nie wymiękłem i obywam się ; )

* * *

Należy "z żywemi najprzód iść, po kino sięgać nowe..." Nie czuję jednak jeszcze silnej potrzeby, że teraz, zaraz już. Eeeeeeetam.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Andrea.

Jak bede mial wiecej kaski to chetnie kupie sobie np chwalonego Panasonica za 8 stowek i LCD-ka Sony, tkory teraz kosztuje 5,5 kzl i postawie w swoim pokoju. Ale ogladac oczywiscie bede na dwoch kanalach i wara!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pawiowy

Myślę,że nie tylko on ewoluuje w stronę kina domowego.

Spójrz na objętość stron w czasopismach polskich i zagranicznicznych.

Za kilka lat zaczną pewnie wydawać czasopismo ''Ancient Stereo''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Alez oczywiscie, andrea. Ale ja czekam na nagrywarke DVD w ludzkiej cenie. Postawi sie to w sypialni z telewizorem, i ok. Niech se ludzie ogladaja. A w SALONIE stoi po staremu stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po av wyszło audio a dwa dni później hifi

uwaga na taśmy reklamowe, klej jest paskudny i niszczy strony

o nagrodach nie ma co gadac,

w audio dobry opis kolumienek i nic poza tym

ja również czekam na magazyn hifi , jestem po odsłuchu unisona ( bardzo ineresuje mnie recenzja )

byle do października

pozdrawiam 207 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie dziś trud i policzyłem na stojakach w Empiku ile już mamy rodzimych pisemek zajmujących się tylko i wyłącznie kinem domowym. Otóż jest ich cztery. Przyznacie, że jak na dychawiczny polski rynek to dużo. No więc dalej nie wiem, na co liczy red. Kisiel. Może ma jakiegoś asa w rękawie i mniema, że powali konkurencję jednym ciosem? Obawiam się jednak, że to red. Kisiel pierwszy powalony zostanie. Szkoda - bywało drzewiej, że czytałem Audio z wypiekami na twarzy. Teraz dostaję wypieków tylko, kiedy czytam wstępniaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.