Skocz do zawartości
IGNORED

AUDIO nr 9/03


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Przypuszczam ze kierunek na audiowizualnosc jest dla konwertytow, i dla tych ktorzy w ogole uwazaja, ze to wlasnie jest teraz hifi. Jak ci faceci co pisza: "kupilem amplituner bo mi sprzedawca powiedzial, ze tylko na tym teraz dobrze brzmi". Obawiam sie ze z przekonaniem o wyzszosci urzadzen stereofonicznych w odtwarzaniu muzyki jestesmy obecnie w mniejszosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są z 4 audio i jakoś się trzymają, więc 4 KD to chyba nie tak wiele - rynek bądź co bądź większy.

 

O co chodzi z tym domem w Tworkach, czytam to już chyba w 3 wątku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kino do d. (domu) jest teraz silny nacisk... AUDIO też go czuje... Kupowałem w EMPIKu płytę CD z soundtrakiem do filmu X, miły skądinąd sprzedawca chciał mi sprzedać swój prywatny DVD z tym filmem: "obejrzy pan sobie i posłucha" a ja na to: "nie mam na czym...", a on zdziwiony pyta: "TO NIE MA PAN DVD???", nie mam - mam cd - no i jestem chyba w opinii społecznej dupek, a AUDIO już nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> fadeover

Oj, oj ,oj pośpieszyłem się z MHF , chyba odszczekam te swojsko brzmiące słowo wpierod.Co się stało ?

 

Aaaaaaaaaa doczytałem się ceny tego magazynu i zwaliła mnie z nóg ,niestety.

 

Czy to będzie 54 zł ? Jeśli nie ,poprawcie mnie ale wątpie czy się dużo pomyliłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>fadeover

 

Niestety nie obcuję z zagramaniczną literaturą audio , ale skoro tak twierdzisz nie pozostaje mi nic innego jak głebokim skłonem przytaknąć , bo w głębi myślę ,że TY ją czytasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pawiowy

Czytam od czasu do czasu. Tak więc porównanie w jakimś szerszym interwale czasowym daje ostrzejszy pogląd.

No i zauważa się to , o czym mówiłem wcześniej : rośnie ilość stron poświęconych kinu domowemu i słuchaniu dookulnemu.

... Ja wiedziałem ,że tak będzie... ... Ja wiedziałem ,że tak będzie...

to cytat od Halamy.

Wcześniej dało się zauważyć wzrost powierzchni reklamowej przeznaczonej właśnie dla kina domowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>fadeover

 

Dobrze mieć pogląd na audio w aspekcie porównań z innymi światowymi wydawnictwami. Zawsze to ,człek wie więcej co piszczy w trawie.

 

U mnie z angielskim wystąpił wtórny analfabetyzm , niestety. A gdy pomyślę o przekładaniu dźwięku na język angielski a potem polski to robi mi się zimno. Mój syn zna angielski przyzwoicie ale z tłumaczeniem zwrotów audio ma kłopoty. Jakby na to nie patrzeć jest to trudny język .

 

=> jozwa maryn

 

Aaaaaaaaaaaaaa

 

Szybko jechałem (autem), szybko czytałem, a jeszcze szybciej wysmarowałem posta.

Kupiłem HFM i nie mogłem się opanować , żeby nie czytać w czasie jazdy za kierownicą ( nie polecam ).

Adrenalina zaczęła uderzać a przy czytaniu o prenumeracie osiągnęła wyżyny. Ale widzę , że nikt nie sprawdził tej wiadomości, którą podałem. Mnie cały czas potem coś nie pasowało coś mnie gryzło ,że jest nie tak.

 

No i sprawdziłem dokładniej. Wyszło inaczej , czyli pozytywniej.

 

212 zł - 132 zł : 4 = 20 zł

 

I to jest cena bardziej prawdopodobna, choć w prenumeracie. W kiosku MHF może parę groszy będzie droższy, ale już jest do przełknięcia.

 

A jednak wpierod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.