Skocz do zawartości
IGNORED

N.A. Spacedeck


jozwa maryn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

lolo, pisales ze nie mozesz znalezc recenzji. Tutaj jest kilka. Sorry ze nie w oryginalnym watku, ale jakos nie dogrzebalem sie do niego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It is quieter than the Linn LP12 and without that table's propensity toward mid-bass bloat." Hi, hi, hi ... zauważyłeś coś takiego u siebie?

 

"It offers better timing, noise isolation, and darker backgrounds than Rega Planar models." W to akurat nie trudno uwierzyć :)

 

" it is such a competent performer that one need not consider upgrading until every other component in the system is essentially state of the art.

 

This is an excellent turntable for people who love music and vinyl, but do not want to waste hours fiddling with their equipment. It is easy to use and maintain. " To akurat coś dla mnie. Nie przepadam za tweakami. Niech tylko zeneca napisze coś o Usherze i jadę do Łodzi (ten sam dytrybutor).

 

 

Jeszcze raz dzięki.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie zauwazylem zadnej PROPENSITY, jezeli o to pytasz. Ani ani. A przy okazji zwrociles moze uwage, ze jakis gosc mial problemy ze Spacearm? Moze warto na starcie kupic lepsze ramie? Nie wiem jaki jest standard mocowania w NA, ale najtansze modele sa oferowane z Regami, wiec zapewne w drozszych jest tak samo. To stwarza pewnien klopot, ale zawsze mozna zamowic wyzszy model ramienia tej samej firmy, albo zamowic inna armbase, i walnac np. SME 309. I miec spokoj na reszte zycia. Nawiasem mowiac, niedawno ktos tutaj w secondhandzie oferowal Anna Log z cena startowa tylko 1800 GBP. Uuu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy

(Konto usunięte)

Dla tych, którzy pierwszy raz, tak jak ja zetknęli się z tym wyrazem :)

PROPENSITY:

Pronunciation: pru'pensitee

Definition: [n] a disposition to behave in a certain way; "the aptness of iron to rust"; "the propensity of disease to spread"

[n] a natural inclination; "he has a proclivity for exaggeration"

[n] an inclination to do something; "he felt leanings toward frivolity"

 

Synonyms: aptness, leaning, leaning, proclivity, tendency

http://www.hyperdictionary.com/dictionary/propensity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor Audio Gold Reference 60 ... nie proszę o skan tylko o parę zdań ... interesuje mnie ogólny charakter prezentacji (ciepło/zimno) ... budowanie sceny w głąb i wszerz ... gradacja planów ... bass/treble extension ... tylko parę podstawowych info ... z tego co się zdążyłem zorientować to grają chyba jednak lekko ocieplonym dźwiękiem ze "słodkimi" sopranami ... chciałbym zobaczyć czy ta recenzja to potwierdzi. Dzięki za pomoc.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Okay, znalazlem. Idzie to tak:

 

Podstawowe dane- zmierzona impedancja srednio 8 ohm, minimum 5 bardzo nisko w pasmie. Skutecznosc 88dB. Latwe obciazenie. Rozciagniecie w dol zmierzone 43 Hz na osi, z dala od scian.

 

Odsluch: duza dynamika, silny niski bas. Mocno zaznaczone wysokie tony (rowniez na wykresie widoczne lekkie podbicie). Potrzebuja duzego pomieszczenia ze wzgledu na zachowanie basow. Slyszalny lekki klopot z integracja niskich ze srednica - jakby miejscowe oslabienie. Barsdzo dobra przejrzystosc, wysoka jakosc wysokich tonow, jednak zeby to osiagnac, (plus dobra integracje srednicy i gory), trzeba siedziec na wprost kopulki, czyli dosyc wysoko (glosniki maja ponad metr). Dobra stereofonia, silne wrazenie przestrzennosci i odtworzenia naturalnej akustyki pomieszzcen. W efekcie duza scena stereofoniczna. Pewien nacisk kladziony na wysokie tony powodowal niekiedy zaburzenia w gradacji planow (zapewne chodzi o wyeksponowanie niektorych instrumentow).

 

Ogolna konkluzja - dobre, warte swej ceny glosniki z niektorymi cechami na wybitnym poziomie. Moje wrazenie z recenzji - recenzent nie mial sie do czego bardzo przyczepic, ale nie byl szczegolnie zachwycony.

 

I na koniec moja opinia o jakosci wykonania calej serii Gold - chlopaki powinni wrocic do stolarni, ktora robila im poprzednia serie referencyjna (Studio). Obecne wykonczenie to zenada, w porownaniu z poprzednia jakoscia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie udało Ci się mnie zniechęcić. Jak będę miał czas to jednak będę musiał odsłuchać (łatwość prowadzenia + wyeksponowanie pewnych rzeczy + plinius = być może klawy dźwięk). Tylko z czasem u mnie ostatnio krucho.

 

Pzdr.

 

PS Dowcip z jeżkiem przedni. Dawno się tak nie uchachałem. Jak będziesz miał jeszcze jakieś dowcipy "branżowe" to śmiało zapodawaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Fajny jezyk, faktycznie. Tez go lubie. Natomiast co do MA, nie myslales o Studio 50 albo Studio 60 z drugiej reki? Jakos mam do nich wiecej zaufania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie myślałem ... po prostu szukam czego co mogłoby grać z Plinim bo mi go szkoda sprzedawać, a jakąś amplifikację i w pokoju dziennym potrzebuję (prawie 30m otwarte na następne 20m w kształcie litery L) ... coś z dobrą przestrzenią, solidnym dobrze kontrolowanym basem, szybkie, w miarę efektywne, zrównoważone, neutralne mogą nawet lekko stać po chłodnej stronie ale nie z lekkim brzmieniem, z bardzo dobrze rozwiniętą górą może nawet na granicy ostrości ale jeszcze jej nie przekraczające i może jeszcze parę warunków których w tej chwili nie pamiętam.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.