Jump to content
IGNORED

AWARIA CD CYRUS DAD7 - pomóżcie

zukzukzuk

Recommended Posts

Niestety,mój CD CYRUS DAD7 skończył się. To była nagła śmierć. Po załadowaniu płyty, zamielił, coś zagrało chwilę, a potem już tylko mrok...

Radioelektronik,który próbował naprawić urządzenie stwierdził, że to chyba nie jest awaria lasera ( kupiłem teoretycznie nowy, ale od CD samochodowego ). Objawy są takie, że kompakt chciałby ruszyć, ale nie może. Szukam już kilkanaście dni w internecie i dzwonię po całej Polsce. W większości pytają - "co to za firma". I NIC. Tragedia.

Nie będę wysyłam do każdego zakładu naprawczego w Polsce, żeby sobie pooglądali Cyrusa przez miesiąc. Z drugiej strony, nie mogę już dłużej słuchać "zwykłego" odtwarzacza za 500 zł. Dźwięki wydobywane z niego są KATORGĄ.

Zlitujcie się. POMÓŻCIE odnaleźć KOGOŚ, kto naprawi urządzenie, ewentulanie sprzeda schemat elektroniczny.B Ł A G A M !!!!!!

Pozdrawiam słuchających !!!

Jacek

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Bardzo dziakuję za błyskawiczny odzew.

Niestety - jestem z Leszna Wlkp. Ale to nie jest problem - jeżeli odtwarzacz będzie naprawiony.

Proszę o nr telefonu, bo w opisie "o mnie" jest tylko adres mailowy.

Pozdrawiam.

P.S.

Postaram się zadzwonić jutro.

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

• 3 months later...

jak w temacie, poszukuje pilnie kogoś w Warszawaie do naprawy dad7,

objawy: brak niskich i średnich, chyba coś z wtykami RCA,

sprawdzałem na innych kolumnach i innym wzmaku, więc na pewno nie wzmak i kolumny.

Pilne !!!!!!!!! bo mam trochę drutów wypozyczonych na odsłuchy.

Pomocy!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.