Skocz do zawartości
IGNORED

Musical dla frajerów


dzarro

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - a tutaj kolejny przykład absurdu z wtyczkami z elektrycznego za 5,5zł. To w środku tej badziewnaj koszulki to chyba ze złota jest :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak - 3*platforma MF za 200 GBF

3*komplet tremblerów po 200 PLN

2*Velum prototyp za 1000 PLN, plus 1*NBS do wzmaka bo wiadomo ze lepszy za 3300 PLN

No to mamy komplet podstawek i kabli za ok. 10.000,-zł. :)))

A teraz pytanie - ile własciciel takiego gówna musiałby mieć wolnych srodków do wydania na sprzęt żeby go stawiać i podłączać takim badziewiem???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Rzeczywiście inna bajka zupełnie bo MF ma jeszcze firme i wygląd, a Velum to podróbka podróbki i wygląd jak kiszka stolcowa. Tym bardziej Jozwa mnie dziwi :)))"

 

Oczywiście, jak wiadomo najlepiej gra właśnie firma i wygląd, co za pech, że takie na przykład polskie firmy jak jeden mąż nie mają firmy. Nie będziemy słuchać ich żałosnych wypocin, słusznie, niech se najpierw wezmą skądś jakąś firmę, a potem już będą mogły robić cuda z MDF i węża strażackiego. No, ale wtedy już firmowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Aha, a wracając do platformy MF - owszem, niebrzydka jest. Tylko że ja za jej równowartość nabyłem kiedyś stolik StandArt STO. Ma dwie półki a nie jedną, wartość materiałowa też jakby wyższa, wykonanie świetne, a teoria stojąca za nim jakoś bardziej mnie przekonuje. Cóż, ale nie ta firma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_igod_,

 

dla mikrowieży twojej dziewczyny proponuję jeszcze lepsze rozwiązanie, stosowane od lat dla najczulszych urządzeń w audio - mikrofonów, czyli zawieszenie na pasemkach gumy. Unikasz nawet rezonansów, które MDF jako kawał deski jednak jakieś posiada. Prowizorycznie, ale z pełnym już efektem sonicznym można powiesić na żyrandolu dwa biustonosze i na nich powiesić wieżyczkę. Dół staje się od razu bardziej wyrazisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Wy nie słyszycie to nie znaczy, że ktoś inny nie słyszy. Przyprowadziłem znajomych, oni też wyczuli delikatną poprawę.

 

Cóż, jak zwykle nie słyszeliście, a krytykujecie. W tej "dykcie" jest wiedza i doświadczenie, kształt ma duże znaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>guma przecież też ma swój rezonans tylko zdecydowanie niżej ;-)

 

Nie wiem na ile jesteś zorientowany w budowie bustenhaltera ale posiada on kilka odcinków gumiannych z czago wykorzystujemy dwa, co więcej istnieje regulacja długości gumy, dzięki czemu możemy h rez. dobrać w sposób optymalny ! Dalej. mozna uszczelniwszy miseczki wypełnić je piaskiem co czyni układ tak niewyobrażalnie wytłumionym, że aż strach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 30 Gru 2005, 15:56

 

O czym piszesz???

 

Biusthalterze na żyrandolu, czy mocowaniu mikrofonu studyjnego - bo trochę się pogubiłem... Za bardzo naukowe te wątki - to jakieś forum dla inżynierów profesorów się robi :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn, jakie polskie... Velum technologia niemiecka no....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.