Skocz do zawartości
IGNORED

Czat...


kornik

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhmm... Moje drogie Panie i Pany

Ilekroć wchodzę na czata, czytam ten dołujący napis "Wygląda na to że jesteś tutaj sam(a)" Nie wiem czy w ogóle ten nasz Lukarowy czat działa (chociaż poza niską frekwencją nie widzę powodu aby działać nie miał:-) W związku z tym proponuję, abyśmy pewnego pięknego dnia umówili się na czatowanie. Co wy na to?

Na spotkaniu już Andrea29 poruszył ten wątek. Zjechaliśmy się do Warszawy to na czata sobie wspólnie nie wejdziemy? Niechże ktoś wrzuci jakiś wstępny termin, bo mi to właściwie nie robi różnicy.

Pozdrawiam:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przy zakładce czat była cyferka oznaczająca liczbę osób czatujących - i to działało, ludzie wchodzili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sova ma chyba na myśli to, żeby ludziska będąc jednocześnie na forum, otwierali drugie okno z chatem i czekali aż ktoś wejdzie.

Tak czasem patrze: 16 osób na stronie... Można by zaczacić:-) A Forum swoją drogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodziło o to, że jak wchodzisz na stronke powinieneś automatycznie mieć otwierane drugie okno chata (np. dotyczyłoby to userów zalogowanych) - rozwiązanie jak najbardziej możliwe do przeprowadzenia, i co ważniejsze b. skutecznie podnoszące ilość rozmów na stronie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze! Wystarczyło dać temat i już siedza ludziska na chacie. Och, jaki ja jestem pomysłowy (ach jaki równie skromny!)! Tylko czekać aż pojawi się Glass-girl, albo red. Stryjecki... Lukasowi nabije statystykę za calutki miesiąc:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Zdechła impreza? A wczoraj tak mi się milo czatowało... Umawiamy się wszystkie na jakiś termin, czy siedzimy kiedy tylko jesteśmy on-line? No chyba że jesteście za tym, żeby olać tego czata:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie : jak zarezerwowac sobie nicka bo wszedlem na czat, w ustawienia i kliknalem 'udostepnij nicka na haslo'. Pokazala sie wiadomosc ze nick zostal zarezerwowany a nigdy wczesniej nie widzialem zadnego AdiQ'a na stronie - tylko ja mam takiego nicka.

Proba logowania sie z moim haslem przy podlaczania do czata niepomyslna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze - gdyby ktos zajrzal dzisiaj na chat choc na chwile (jak ja) to dowiedzialby sie ze Kornik ma dzisiaj imieniki.

PANOWIE! proponuje toast za zdrowie kolegi! i nie jakims tam podejrzanym trunkiem tylko porzadna whisky! i pozyczcie mu jakiegos odlotowego sprzetu... od razu mu bedzie weselej : )

 

korniku - wszystkiego co najlepsze i w najlepszym gatunku! : )

 

glass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji.. fajnie byloby jakby narodzila sie nowa, swiecka tradycja "toastowania" za przyjaciol audiofili (no tylko bez przesady bo rzecz jasna mozna latwo popasc w alkoholizm ; ))) ale pomyslcie jak sie od razu taki solenizant/jubilat moglby lepiej poczuc wiedzac ze w calym PLu wznosza za niego toasty... ; )))

Lukar moglby umieszczac info na forum, ze dzis pijemy za zdrowie np.: Kornika, bo ma imieniny.

czyje zdrowko jutro? ; )))

pozdr.

glass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękiuję raz jeszcze Glass_girl! Rozumiem, że wzniosłaś już toast korzystając oczywiście ze szklanki:-)

A pomysł jest według mnie przedni. Możnaby nawet zrobić na forum coś w rodzaju topica, żeby go widział każdy, kto wchodzi na stronę. Tylko żeby się do niego nie dorwały jakieś zakonnice, bo mielibyśmy: Dziś dziękujemy Panu za to, że KoRnik ma na imię... (tak jak ma na imię:-), a urodziny jego nie wypadają 29 lutego:-)

Swoją drogą to jakiś bobas już cieszył michę, że się zalogował na nowych zasadach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkiego naj KoRnik - aby w Twoim pokoju znalazly sie kiedys wymarzone klocki"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.