Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie wpadnę,wezmę kubek plastic-fantastic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w sprawie ,,piwska,, na zlotach.

 

Tez jezdze na zloty i jestem w klubie motocyklowym ale pije whiskey jak wiekszosc ,,braci,, mojego klubu (dobrze trafilem).

 

Mysle tez ze Mr. Waszczyszyn raczej tez preferuje bardziejwyrafinowane trunki ale oczywiscie moge sie mylic.

 

Zeby nie bylo nie mam nic przeciwko piwu bo ,,piwo to nasze paliwo,, jak twierdza zlotowicze hehe.

 

zycze milej zabawy !

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz , ja alkoholu nie pije i pewnie dlatego dokurza mnie to łażenie z plastikiem , na zlotach , bazarach i na wszelkich spędach. To tak od siebie jako motocyklisty , żeby nie było, krytykuje ,a "bajka" pod dupą nie miał.

 

Pzdr.

 

Tak to było nie na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Czy na 20-tego Ktoś z Was jest chętny?

Obecnie mam w domu DAC Molibdena, ciekawą implementacje Petera Daniela, lampowy CD Unison Research z możliwością pracy jako DAC.

Z nowości w systemie - pre Canary Audio i 300B Emission Labs w moim SET.

Thorensa z SME juz słuchaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadnę. O której spotkanie ?

Mogę z sobą przytargać "sławnego" Jungsona JA-88D. Jeśli jest sens ...

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Impra!!!Bede!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Wracając do najbliższej soboty tj. 20 września, proponuję zacząć odsłuch o godzinie 16.

 

Jeżeli ktoś nie zna drogi, prosze o PW - wyślę mapę dojazdu.

 

Z nowości do posłuchania doszły jeszcze kolumny Tannoy Dorset na DualConcentric i pasywnych membranach i rozbudowane Goodmansy w tym tygodniu o moduł wysokotonowy ESS/AMT czyli inaczej o transformator Heila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niach niach! Rozumiem że piwo i panienki już zorganizowane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i było świetnie. Grało fajnie a i towarzystwo tez niczego sobie. Więcej opiszę wieczorową porą. Żałuję tylko, że nie słyszałem Dussuna - przyjechałem za późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy...

 

Nieodmiennie zachwyca u Rocha brak Audiofilskiego Przymusu Słuchania, czego wyrazem np. było to, że sprzęt odsłuchiwał się sam (czasem), a goście w towarzystwie Anuli i Rocha w kuchni wcinali ciasto (produkcji Rocha tym razem), pili piwo, wino, orzechówkę którą Roch wyprodukował, i wiśniówkę którą latami przechowywał (do wczoraj, zdaje się) - i głośno debatowali o Strasznie Ważnych Sprawach.

 

Co do sprzętu grającego: odgrody na Goodmansach, z tym czymś do wysokich tonów po bokach - a o czym zaraz na pewno ktoś napisze - i z nowymi lampami w triodzie SE, zagrały tak, że po raz pierwszy poczułem czego mi w domu zabraknie. Na tak wielką scenę i rozmach szans w domu nie mam.

Jungson fajny, ale wolałbym bym go usłyszeć z innymi kolumnami niż Tannoye czy odgrody.

 

Na razie tyle.

Anuli i Rochowi za gościnę, a wszystkim za świetne towarzystwo bardzo dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Pieknie dziękujemy wraz z Anulą za wczorajsze odwiedziny.

Było nam bardzo miło widzieć Was w Cholerzynie.

 

Mnie podobał się zmodernizowany CD Aristona przyniesiony przez Haymana. Bardzo dobre klasyczne brzmienie z punktowym basem i ładnie przekazanym wokalem. Do tego wygląda pieknie.

 

Smok przywieziony przez Pipio urzekł nas swoim wyglądem. Jungson wyglada na prawdę świetnie.

Według mnie bardzo przyjazny i wciągający dźwięk. Wzmak z wielkim potencjałem. mnie się bardzo podobał.

Pipio przywiózł także kable głośnikowe Sonus Olivy. Dla mnie po prostu mniam : )

Szkoda że przy planowanym nowym rozstawieniu sprzętu w moim salonie będę potrzebował około 12 metrów głośnikowca, sięc Sonusy musze sobie odpuścić ; (

 

Yancho jak zwykle nie zawiódł i przyniósł fantastyczne płyty.

Dobrze się one wpisały w nastrój chwili, poprawiony nieco winem i starą nalewką z orzechów : )

 

Moje Tannoye nie do końca się popisały.

Są za małe do salonu w którym odbywał się odsłuch i czasami nie wyrabiały, zwłaszcza z SET-em.

Odgrody z Goodmansami, jak myślę, zagrały lepiej i się otworzyły. To zasługa zastosowanych MusicCap w zwrotnicy i transformatorów Heila. No ale cóż, odgrody idą w tym tygodniu do demontażu, więc pa pa OB ; )

 

No a poza tym rozmowy, śmiechy, muzyka, zaduma, żarcie, palenie i picie ; )

 

Dziekujemy Wam Wszystkim za przemiły wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączam do podziękowań za b.miły "odsłuch".

Jak zwykle było dużo do słuchania,oglądania,gadania i śpiewania.Z czego Goodmens z dopalaczem Hail'a był po prostu super,przestrzeń dopalacza Hail'a dalej za mną "chodzi".

P.s dzięki za wyrozumiałość na moje ogólno audiofilskie wywody po orzechówce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było. Pozdrawiam wszystkich!

Bardzo podobał mi się wzmacniacz Popia. Fajne monstrum, a ja w końcu domyśliłem się po co ma takie ozdobne ramki z przodu.

No i po raz kolejny przekonałem się że u rocha po godzinie 22 stary prąd mówi papa a przychodzi nowy, ten lepszy i muzyka zaczyna grać, że hoho... Podziwiam też konsekwencję z jaką gospodarz wprowadza pomysły na dźwięk w życie, bo jak to zwykle rochu czyni najpierw pomysł na niego a dopiero potem następuje jego stopniowa realizacja. Koniec końców z niepozornych goodmansów które obrosły w down-and-out's boxes z dołączonymi hailami słuchając muzyki z czasów ich tworzenia można teraz zaliczyć niezły opad szczęki. To już w niczym nie przypomina ich przyrodniej maniery a także dawnych prób z nimi, tym bardziej dźwięku z odgród wszelakich (na plus oczywiście, odgrodowcy - przepraszam!). Progres jest niesamowity, szacunek! :)

ps. Mam tylko nadzieję że tym razem nie nawijałem zbyt dużo, no ale jak się fajnych ludzi spotyka to tematów nie brakuje. I obiecuję że w końcu dotrę z tym czego zapomniałem 2 razy:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Panie i Panowie po jednym z moich postow na temat konfrontacji Linna Sondeka CD 12 i SACD z wyzszej polki odezwal sie do mnie dystrybutor: firma Linn Polska. Jest mozliwosc zorganizowania odsluchu w Krakowie na ktorym bylby testowany Linn Klimax DS i ewentualnie inny odtwarzacz tej firmy. Potrzebujemy miejsca na organizacje calosci. Moze to byc w systemie jednego z forumowiczow lub w wynajetej sali. Termin oczywiscie do ustalenia. Byc moze udaloby sie skombinowac jakis wysoki model SACD? Co Wy na to? Pomoc w organizacji mile widziana. Mam nadzieje ze wypowie sie takze w tym watku firma Linn Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.