Skocz do zawartości
IGNORED

Zdjęcia do profili - do Lukara


Hubi

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, błagam, przestańcie z tymi stopniami. To nie loza masońska, tylko wolne forum, co oznacza, że każdy może się wpisać i nawiązać dyskusję z kim chce, niezależnie od jakiegoś urojonego stopnia wtajemniczenia. Przepraszam, że walę truizmy, ale widzę, że jest to konieczne dla przypomnienia.

Kornik rzucił fatalny pomysł, ale był na tyle elegancki, że sam się z niego wycofał. Ale teraz widzę, że to zaraźliwe.

 

>> Mik

Bez obrazy, ale klasyfikacja uczestników na podstawie ilości wpisów to już pomysł zupełnie poroniony, coś na miarę naszej administracji rządowej. Czy jak będę wpisywać 50 dowcipów miesięcznie w poście "Brak humoru na forum" to dostanę najwyższą notę? A jak wyjadę na urlop i przed dwa miesiace nie będę się odzywał to spadnę w klasyfikacji i nikt juz nie będzie chciał ze mną rozmawiać? Przecież to czysta paranoja. Może jeszcze wprowadzimy kontrolę jakości: za wpisy nie na temat, ban na miesiąc. Za pyskówki - dwa miesiące. Oczernianie dystrybutorów - pół roku. Lukar zostanie Wielkim Cenzorem, a my stworzymy trybunał inkwizycji.

 

Panowie, pomyślcie chwilę, zanim coś takiego napiszecie. Szkoda miejsca na serwerze.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając regularnie forum można sobie wyrobić zdanie o każdym z nas (jeśli to komuś do szczęścia i dobrego samopoczucia potrzebne).

Odpowiadają ci, co chcą, zajrzeli i mają coś do powiedzenia na d. temat.

Gwiazdki są niepotrzebne.

Zdjęcia systemów ? - Nie mam nic przeciwko. Będzie to motywujące dla innych kolegów, że są pasjonaci, którzy, niekiedy mimo sporych problemów, stworzyli jakieś tam swoje ulubiane, KOMPLETNE systemy audio STEREO.

* * *

Tak przy okazji czytania tego wątku nasunęło mi się trochę banalnych, spostrzeżeń, którymi chiałbym podzielić się z mniej doświadczonymi, nowymi tu Kolegami.

 

Życie nauczyło mnie, by nie robić zmian, na które mnie nie stać i abym zawsze miał stale dobrze grający i nie zdekompletowany system. ( Wiem, co mam i w każdej chwili mogę sobie wrzucić coś fajnego na talerz cd. To wielki komfort i frajda.) Lepsz to niż j 1 lepszy klocek, a reszta "za rok, może 2".

Jeśli decydujecie się na zmiany czyńcie je z rozwagą sercem i przekonaniem (niezachwianym, że warto) i nie dekompletujcie tego, co macie, w imię tego co wydaje się, że możecie mieć, choć was nie stać. To jest wtedy chore. Sprawdzajcie kilka razy, nim coś zakupicie z klocków czy kolumn, nawet kabli. Przecież nie pali się. Nie napalajce się tak, że kupujecie od razu za 1. podejściem, bo zwykle wypada dać ze 2-3 szanse jeszcze innym, potencjalnie branym pod uwagę Waszym kandydatom do zakupu. UFAJCIE SOBIE- SWOIM USZOM. Moje 1-e kolumny audiofilskie kupowałem ze 3 tyg., sprawdzając po drodze konkurentów i słuchając w odstępach ca. tygodniowych. Ani razu, od 1-ego ich wybrania nie miałem wątpliwości, że ten właśnie dźwięk czyni mnie szczęśliwym i jest taki, jak lubię, i że warto wydać na nie tyle kasy. ( dawne czasy ; ), wtedy były to KEF, Coda 8.

Lubcie Wasze systemy, a udoskonalajcie z sensem, gdy czujecie taką potrzebę lub dojdziecie do wniosku, że cośw brzmieniu Waszego systemu jest nie tak. Koncentrujcie się na tym, jak to poprawić, nie pogarszając reszty. Jesli nie słyszycie istotnej różnicy - szukajcie ( niestey czasem ciułajcie kasę) dalej.

Bym zapomniał: spiszcie sobie potencjalnych kandydatów do zakupu z grupy cenowej , na jaką Was stać i gromadźcie dane na tej kartce z m-c.

Ja przynajmnie tak czyniłem. (Pomaga to również potem w wytyczeniu marszruty odsłuchów. Ze 2- 3 odsłuchy dziennie, często w obcym mieście, są możliwe. Więcej - człowiek przeważnie jest już zmęczony i dlatego - uważam - sens mniejszy. To oczywiście indywidualna sprawa.)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam już mogę się pokazać

[obrazekLUKASZ-36586_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Kornik, strasznie sie ciesze, ze Cie zle zrozumialem, bo jak czytalem Twoj wpis i interpretowalem po swojemu, to az nie wierzylem, ze mogles to napisac :-) A propos Creeka to mam zamiar wkrotce przesluchac A50 do moich Vivace.

-> Gutten, nie chodzilo mi o nadawanie tytulow forumowiczom, typu "starszy podaudiofil sztabowy", ale liczba wpisow pod ksywka zalogowanego uzytkownika chyba nikomu nie zaszkodzi a moze pomoc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.