Skocz do zawartości
IGNORED

Zdjęcia do profili - do Lukara


Hubi

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś proponowałem adminowi, aby była możliwość dołączania zdjęć do profili forumowiczów. spotkało się to z odzewem kolegów, a admin dołożył załączanie zdjęć do ...wątków. proponuję więc po raz kolejny. chociaż małe zdjęcie systemu, pokoju lub zbioru płyt da lepsze pojęcie o upodobaniach i warunkach odsłuchowych forumowiczów. co o tym myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

wpiszcie w tym watku prosze jeszcze raz wszystkie propozycje i najlepiej podajcie linki do watkow gdzie byly one dokladnie opisane, w weekend podejrzewam ze porobie cos :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z wątków:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym z kolei za mozliwoscią dołączania jakis jpgów do każdego forumowicza, jednak nie pod kazdym wpisem, a tylko w opisie "o mnie".

 

Modemowcy będą mieli mniej do sciągania, poza tym, "ogólna estetyka" wątków jaka jest teraz, mnie w zupełnosci odpowiada i nic bym nie zmieniał.

 

Kiedys mozna bylo przeglądac informacje "o mnie" tylko najezdzając na napis "o mnie" wyskakiwala ramka i mozna bylo sobie poczytac. Chyba bylo wygodniej niz wchodzenie i cofanie sie do wątku......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za.

Ale powinno być to spójne.

Jeśli widzę na zdjęciu (niedokładnie) jakieś podłogowce to np. w "o mnie " chciałbym wiedzieć dokładnie, co to za jedne.

Poza tym irytuje mnie, jak nic nie ma w "o mnie" (ani be, ani me ; ) Nie musi to być elaborat (jak u mne ; ) Ale Koledzy - litości.

Przecież taki wpis wiele załatwia. Np. adres mailowy, rocznik i takie tam, co dla Was ważne. Macie przecież parę wpisów na wzór..., nie leńcie się coś skrobnąć, nawet krótko (rozumiem, że można czuć do długiego pisania/czytania wstęt).

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy dyskutowaliśmy o kształcie forum, zmianach i kierunku jego ewolucji, padło kila pomysłów z którzych część była według mnie świetna, a część beznadziejna. Zaproponowano min. podział forum na wątki o wzmacniaczach, odtwarzaczach, kolumnach itd, podawanie wieku forumowiczów itd. Od tamtego czasu dużo się już zmieniło - również jeżeli chodzi o moje obecne podejście do tej sprawy. W związku z tym proponuję:

1. Utworzenie czegoś w rodzaju hierarchii użytkowników. Oczywiście nie na zasadzie pozbawiania ludzi jakichś praw, albo ograniczania możliwości wypowiedzi. Wszyscy korzystaliby z forum tak samo, tylko przy nicku danego użytkownika mogłyby się znaleźć np gwiazdki, albo ksywki byłyby różnokolorowe. Zastanawiam się tylko, kto mógłby te gwiazdki nadawać (teraz mi ten pomysł wpadł do głowy;-) Chyba najlepiej byłoby, żeby każdy sobie nadawał te gwiazdki przy logowaniu, jako stopień swojego wtajemniczenia. Zaproponujcie coś w tej materii i napiszcie, czy ten pomysł jest fajny, czy gupi:-) Proponuję to dlatego, że ci z nas, którzy są już doświadczeni i osłuchani, niekoniecznie chcą odpowiadać na pytania ludziom stojącym przed wyborem: creek, czy cambridge. To, że oni właśnie u tych osłuchanych szukają pomocy, to już inna bajka.

2. Zdjęcia w "o mnie" - jestem za i sam z chęcią zamieszczę swoją fotkę. Napiszę jeszcze więcej i może dodam foto swojego systemu. No właśnie. Uważam, że w szczególności u tych "wysokich rangą" forumowiczów powinno się znaleźć zdjęcie systemu i jego dokładny opis - kabelków na zdjęciu widać nie będzie (no nie w tym stopniu, żeby powiedzieć, czy to taki Cordial, czy o oczko wyższy:-) Poza tym preferencje muyczne, jak ktoś chce to wiek, ilość zwierząt domowych, stan cywilny i co tam kto sobie chce.

To takie mam propozycje. Fajnie by było, gdyby można było się o każdym co nieco dowiedzieć. Tak, jak powiedziałem - tylko głośno myslę i chciałbym usłyszeć waszą opinię.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Byl kiedys taki pomysl, zdaje sie zaczerpniety z jakiegos innego forum. Stopnie mialy byc militarne, np. sierzant. Albo general. Troche to groteskowo wygladalo, i jakos nikt nie mial ochoty. Mi tam wystarczy ze mam w pracy dwugwiazdkowy kubek z nazwiskiem - pelen fason US Navy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Takie oznaczenia należą się tym, którzy mają wspaniałe

pomysły i nie szczędzą czasu aby je zrealizować mam nawet już trzy propozycje:

1 za płytę testową

2 za spotkanie forumowiczów

3 za kabel sieciowy

Koledzy powinniśmy doceniać takie inicjatywy i przyznawać oznaczenie przez

głosowanie lub z automatu oceniając długość wątków dotyczących tematu,

lub w jakikolwiek inny sposób.

 

ale się rozpisałem to jest strasznie wciągające

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mieliśmy się bawić w muzykę, sprzęt audio i to właśnie oceniać, a nie ludzi którzy się tu spotykają... Gwiazdki, stopnie, ludzie, toz to zakrawa na zabawe rodem z piaskownicy :)

 

Już pokazywanie zdjęć swoich zestawów, wygląda na obnoszenie się ze swoimi zabawkami... nawiasem mówiąc sprzętu się nie ogląda, kochani, sprzęt służy do słuchania muzyki..

 

A może jeszcze wybierzemy stereo dalajlamę, co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

To ja sie pisze na stopien starszego pancermistrza. Z czasow kiedy w Panzerka sie namietnie grywalo mi pozostal. Przysluguje od czasu dokopania ruskowi do zadka pod Nowgorodem. Wlasciwa forma zwracania sie: Master oberpanzermeister.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kornik

"Proponuję to dlatego, że ci z nas, którzy są już doświadczeni i osłuchani, niekoniecznie chcą odpowiadać na pytania ludziom stojącym przed wyborem: creek, czy cambridge. To, że oni właśnie u tych osłuchanych szukają pomocy, to już inna bajka. "

 

No cóż, ja kwalikowałbym się do "młodszych szeregowych" (wg klasyfikacji militarnej) lub do bezgwiazdkowców i jako laik dopiero probujący kompletować swój "sprzęt grający" miałbym wiele pytań do uczestników forum. Są to najczęściej pytania na poziomie audiofilskiego przedszkola i nie dziwię się, że czasami pozostają bez odpowiedzi. Gwiazdki mogłyby pomóc oddzielić "ziarno od plew", ale chyba wystarczającym filtrem jest pytanie/tytuł postu. Odpowiadanie nie jest obowiązkowe i jeśli ktoś nie ma ochoty to nie odpowie. Ostatnimi dniami pojawiło się wielu nowo zarejestrowanych użytkowników (czar płyty testowej Fadeovera), którzy zapewne tak jak ja, przez bierną obserwację usiłowali liznąć nieco wiedzy w temacie audio. Rozumiem zniecierpliwienie niektórymi pytaniami, kiedy odpowiedż leży w zasięgu Google lub forumowej wyszukiwarki, ale są takie "lamerskie" (cokolwiek to znaczy) pytania na które odpowiedzi tam nie ma. Możnaby w filtrowaniu ludzi godnych odpowiedzi iść dalej i obok forum KD wprowadzić forum dla mało zaawansowanych audiofili - ale czy o to chodzi? Nie izolujcie nas.....newbie'ch. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówiłem o jakimś izolowaniu? Powiedziałem, że wszystko byłoby po stremu, a ew. gwiazdki to taki dodatek. Nie oznaczałoby to przecież, że na przykład czterogwiazdkowi mogą tylko z takimi rozmawiać. Ale jak Wam się to nie podoba, to amba fatima i koniec.

P.S: Mój stopień wtajemniczenia jest dosyć wysoki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szcunkiem Kornik nie obraź się ale Twój pomysł z wprowadzeniem hierarchi w taki czy inny sposób wydaje mi się chybiony - jestem przeciw.

 

Każdy, kto choć chwilę jest na forum i uczestniczy w nim czynnie lub tylko biernie (tak jak większość - czytając wypowiedzi co elokwentniejszych kolegów) potrafi sam ocenić większość udzielająych się aktywnie.

Pozdrawiam

PS

Przypomniała mi się, choć nieweim dlaczego taka lekturka z podstawówki - "Folwark zwierzęcy" - to chyba zły kierunak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>wszyscy zainteresowani tematem "izolacjonizmu".

Przepraszam Kornik, może wyczytałem w Twoim poscie więcej niż było tam napisane. Proponuję wszystkim zakończyć temat - Kornik zaproponował coś, to nie chwyciło co autor zaakceptował (świadczy to o poziomie autora - wysokim).

Jak na razie wszystkie odpowiedzi na temat idei Kornika, pochodziły od tych raczej mniej znanych uczestinków forum. Osobiście chciałbym poznać opinie takich osobistości (jak dla mnie "pięciogwiazdkowych") jak jozwa maryn, fadeover, andrea29, gutten i inni. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze pytanie: jeśli mianuję się, powiedzmy, pułkownikiem, to czy otrzymam wszystkie przynależne temu stanowisku świadczenia (diety, samochód, sekretarka, ordynans, mundur galowy itd.) Bo jeśli tak, to jestem za. Poniżej podoficera nie schodzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, może lepiej pogadajmy o tych zdjęciach do profili? Taki jest tytuł tego tematu, a gdy ja zapodałem coś o gwiazdkach (napisałem że pomysł ot tak wpadł mi do głowy) i dyskusja skierowała się na ten tor. Nie miałem na myśli żadnego izolowania, ale tak, czy owak pomysł się nie spodobał więc proponuję go porzucić:-)

Co zatem myślicie o wlepianiu w "o mnie" zdjęć swoich i swoich systemów? Ja jestem za i już kombinuję sobie cyfrówkę, żeby móc jakieś dobre zdjątko wyrzeźbić...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być niezłe - aczkolwiek ja swojego nie wkleję, bo odstraszyłoby to wielu uczestników forum :))).

Bardziej na poważnie - nie zaszkodzi, z może pomóc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornik napisal: "Proponuję to dlatego, że ci z nas, którzy są już doświadczeni i osłuchani, niekoniecznie chcą odpowiadać na pytania ludziom stojącym przed wyborem: creek, czy cambridge. To, że oni właśnie u tych osłuchanych szukają pomocy, to już inna bajka. "

 

Kornik, gdybym Cie nie lubil, skomentowalbym to slowami mojego Taty: "zapomnial wol, jak cieleciem byl".

 

Sam pomysl wprowadzenia stopni dla forumowiczow uwazam natomiast za nieglupi. Stopien zalezalby od liczby dokonanych wpisow. Oczywiscie Lukar musialby odsiewac wpisy oszolomow typu Jazz, Mosze itp. Wprowadzenie stopni dla najbardziej aktywnych i doswiadczonych forumowiczow uwiarygodniloby ich wypowiedzi dla nowych czlonkow, co z pewnoscia przyczyniloby sie do rozwoju forum a zarazem ulatwilo nowicjuszom, nawet tym leszczom stojacym przed wyborem cambridge czy creek, kierowanie pytan do odpowiednich osob.

 

A Ty Kornik, bedac juz doswiadczonym i osluchanym, na takie pytania po prostu nie odpowiadaj.

 

Sam stoje teraz przed wyborem Creek czy nie Creek i poczulem sie urazony Twoim tekstem, stad taki ton wypowiedzi. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mnie lubisz:-) Ja też Cię lubię, ale muszę to napisać, bo nie wytrzymię. Czy ja napisałem, że JA nie mam ochoty odpowiadać początkującym na ich pytania? Albo, że ci, którzy wybierają między Cambridgem i Creekiem to "leszcze"? Wcale nie zapomniałem o czasach, kiedy byłem jeszcze cielem i uważam, że każdy z nas kształci się w tej materii caluśki czas i na pewno (gdyby to wypaliło) nie wystawiłbym sobie max gwiazdek. Poza tym nie chodzi o to, jaki kto sprzęt ma w domu. Można przecież być bogatym posiadaczem Tri-Visty, który w ogóle nie zna się na rzeczy, a kupił ją bo mu pasowała do wystroju wnętrza. Na tej samej zasadzie można być osłuchanym, wysoce "zaudiofilizowanym" człowiekiem który w domu słucha sobie muzyki na sprzęcie gorszym od Creeka, bo ma żonę, dziecko, wysokie rachunki za telefon i po prostu na lepszy sprzęt go nie stać.

Sorry, ale ja nie miałem wobec nikogo złych intencji i nie chciałem kogokolwiek urazić. Mam wrażenie, że czytając mój wpis niektórzy przeczytali nawet to, czego tam nie było. Muszę się więc teraz tłumaczyć i dokładniej pisać o co mi chodziło z tymi głupimi gwiazdkami.

Podsumowując:

1. Dziękuję za opinie, bo o nie prosiłem wiedząc, że pomysł jest świeży, może być głupi i w ogóle nad tym się wcześniej nie zastanawiałem.

2. Myślę, że mój stopień zaudiofilizowania jest dosyć wysoki, ale nie uważam się za Bóg wie kogo i na pewno nie postawiłbym sobie max. gwiazdek. Cały czas się w tej dziedzinie rozwijam i rok temu wielu rzeczy nie wiedziałem, nie słuchałem wielu urządzeń. Za rok z pewnością znow będę bogatszy w wiedzę, niż dzisiejszego pięknego wieczora.

3. Wcale nie mówiłem, że nie mam ochoty dyskutować z ludźmi, którzy wybierają budźetowy sprzęt. Starałem się nawet pomóc gościowi, który zaczął budować własne kolumny dysponując kwotą 400zł. Każdy może się do mnie zgłosić z prośbą o poradę, opinię o jakimś sprzęcie i o ile będę miał coś do powiedzenia w danej kwestii, chętnię pomogę. Niedawno przekonał się o tym Jurgas, który miał kłopot z włączeniem Head-Boxa w system. Takie głosy, że kogoś denerwują tematy typu: Pomoc w wyborze kolumn do 1000zł słyszałem gdzieś na spotkaniu, dlatego przytoczyłem to jako argument.

4. Jestem do wszystkich przyjaźnie nastawiony (chociaż sporadycznie się wnerwiam i święty nie jestem - jak każdy...), wszystkich Was lubię i jeszcze raz dziękuję za uwagę:-)

 

P.S: Mik -> Ja też stałem przed takim wyborem i wybrałem właśnie Creeka. Życzę powodzenia i w razie czego - służę pomocą:-)

 

Pozdrawiam Everybody!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.