Skocz do zawartości
IGNORED

czym połączyć Yamahę z B&W?


Gość Tycjan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tycjan

(Konto usunięte)

Mam pytanie do szanownych grupowiczów. Czym połaczyć amp. Yamaha 630, DVD Yamaha 520 i B&W 602S3? Obecne połaczenie to sygnałowe Vivanco (Mediamarkt) i głośnikowe Oechelbach (Mediamarkt jakieś 15 zł/m), więc generalnie słabe. Chciałbym je wymienic na coś co pozwoliłoby troche ograniczyć i ocieplić góre, z basu jestem ogólnie zadowolony, ewentualne jego pogłebienie równiez mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD z amplitunerem mam połączone tanim optykiem. Gra to lepiej niż na interkonekcie, w top hifi mówili mi też (nie wiem ile w tym prawdy), że nie ma co łączyć tego interkonektem, bo przetworniki są i tak lepsze w amplitunerze niż w dvd, więc lepiej jak wszystko idzie cyfrowo do amplitunera. Mimo wszystko musiałem wywalić 120 zł na copperheada żeby się samemu przekonać :- Okazało się, że trzeba było wydać te 120 zł na płyty.

Głośnikowe miałem ast75, przerzuciłem się na Cordiala 440 w biwire i bas się poprawił. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada Krzyśka jest dobra, tym bardziej, że to tanie rozwiązanie. Ale nie spodziewaj się rewolucyjnych zmian, chyba że te obecne kabelki są naprawdę podłej jakości. Niestety zestawianie B&W z japońskimi DVD i AVR nie owocuje zbyt dobrym dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał cyfrowe połączenie elektryczne, a nie optyczne pomiędzy dvd i amplitunerem. Jeśli tylko masz taką możliwość (odpowiednie wyjście w dvd i wejście w amplitunerze), to wyrzuć tego "optyka".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.