Skocz do zawartości
IGNORED

Kto z Was będzie na AS'03, ano migiem...


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

fadeover, ani słowa więcej bo ktoś weźmie to poważnie!!!!! co ty chcesz, żebyśmy zamiast kupować chyłkiem płyty zastanawiali się, jak przeprosić bank i odblokować kartę???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chcę sie pojawić, ale jesli atrakcyjna brunetka, którą lubię, stwierdzi, że właśnie teraz trzeba jechać do Grecji, to chyba pojadę...eeech..te wybory...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli atrakcyjna Grecja jest na tyle dla brunetki to niech jedzie, łysi w tym czasie gromadzą sie w Sobieskim, by podziwjać kształty też nierzadko smukłe ale i poniektóre bardziej pełne też cieszą oko.

Można poza tym wyłączyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miroalien do>>> Cortazara.

Planuję zakup odtwarzacza z belt-drive.

Czy można się wprosić na odsłuch C.E.C.`a?

Ewentualnie zapraszam do mnie z odtwarzaczem.

Mieszkam w Zabrzu k/Katowic.

Proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

Mirek

:)

[email protected]

lub

0600-425-644 po 22-ej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, ze dla kazdego normalnego czlowieka normalnym jest fakt, iz wstep na tego rodzaju wystawe jest platny. Wynajete sa dwa luksusowe hotele, mamy mozliwosc posluchania tam muzyki na czesto dobrych i drogich systemach, a do tego ktos musi przeciez zarobic. Ci, ktorzy sie wystawiaja nie pokryja wszystkich kosztow.

Ty sie jednak pytasz czy wstep cokolwiek kosztuje. Malo tego, pytasz sie o to samo w dwoch watkach i stad moja sugestia zebys moze zadal to pytanie we wszystkich, bedzie skuteczniej. A z drugiej strony, skoro szkoda Ci wydac (jak napisales w innym watku) te 20zl to po co to pytanie.

Ale o czym ja w ogole mowie, przeciez to chyba nie Ty kupiles wzmacniacz Creeka w ciemno za ponad 3kzl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena, spojrz na czasy tych wpisów to raz. A teraz druga sprawa to twoj jezor: lechtaj swoje ego ideą audiofilizmu oraz "ustawiania ludzi w szeregu".Co do Creeka to juz mi wczesniej odpowiedziale(a!)ś tak jak ostani chlop stajenny. Nie bede sie z toba przekomarzal bo nie mam na to ochoty - ja nie prowadze chatowego zycia ani wirtualnych gierek, zostawiam to takim typom(typiarom?) jak ty. takze ja jestem luzik, jak to sie mowi nomenklatura skate'owską - 90 stopni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie po robaku jakis przeciwnik:)

Panie "okno", wlasnie spojrzalem na czas panskich wpisow/pytan. I co? Ano to, ze napisane sa jeden po drugim! Co mialem wiec wywnioskowac z analizy czasow w/w wpisow?

Oczywiscie myslales ze wjazd jest za darmo. No tak, normalnie myslacy czlowiek wcale by nie pomyslal, ze gdyby byl za darmo przyszloby tam wielu, wielu ludzi, ktorzy wcale nie powinni tam byc. Nie sadzisz?

Szkoda ze nie odpowiedziales mi merytorycznie na moj wpis skupiles sie tylko na napisaniu tylko tego, co o hience powszechnie wiadomo:)

Odnosnie Creeka to zerknij jeszcze raz, czyz nie probowalem Ci pomoc szczerze i oddanie?

Przypomniala mi sie pewna historia. "Pulp Fiction". Gosc przed chwila wydal kilka k$ na narkotyki, a chwile potem narzekal, ze shake za 5$ to straszne zdzierstwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisy swiadcza o tym, ze wpisalem na dwa jednoczesnie gdyz doszedlem do wniosku, ze w jednym z watkow(takze dot. AS) rozmowa sie urwala. i tak sie stalo, odpowiedz uzyskalem na tym watku.

Co do przeciwnikow etc. Zaloze sie z real zyciu jestes zwyklym zakapleksionym typem, ktory chowa sie po klatkach przed miejscowymi smykami, ale jestes przeciez AUDIOFILEM, no nie? teraz pewnie siedzisz wlepiony w ekran i czekasz co ci odpisze, zeby znowu ciąć kapucyna czytajac swe "ciete" odpowiedzi. widzisz, znizylem sie do twojego poziomu, a mialo tak nie byc. moja propo jest taka: skonczmy ta gadke, ktora nie prowadzi do niczego. ja nie mam czasu na pierdoly, zreszta ide sie kapac. ty wygrale, ty jestes masta, and drilla' milla' vanilla but when it comes to sex, bitches call you horse pussy filla'. ciesz sie i skonczmy ta rozmowe. czolem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiecej sie po Tobie spodziewalem...

I znow bylo o mnie a nie o tym o czym pisalem.

Tak sie sklada ze to Ty czekales az odpisze.

Jest jeszcze jedna zaleznosc. Bardzo czesto mamy problemy z tym, co zarzucamy innym. Ja nie chowam sie po klatkach, zapewniam Cie. Nie zaluje tez 20zl na wejscie tam, gdzie jest moj swiat, gdzie spotykach tak samo zarazonych jak ja, nie kupuje nowego klocka w ciemno by potem stracic na wymianie pieniadze. Nie jestem tez skatem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa sie urwala, wiec po co wpisywales tam cokolwiek?

Ciekawe tez po czym poznales ze rozmowa sie urwala. Pewnie po tym, ze w ciagu sekundy nikt Ci nie odpowiedzial, bo po mniej wiecej takim czasie zaczales pytac w innym watku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, ostatni wpis do ciebie i koniec.

Nie jestem skatem, ale znam wielu skate'ow madrzejszych od ciebie.

Nie jestem tez AUDIOFILEM-nie dla psa kielbasa.

Zycze Ci udanego ogladania na AS.

Ja w to miejsce wole isc na koncert klezmerow albo wziac dziewczyne, kupic wino i poslychac Tortoise'ow.

Ale po co ja to pisze, przeciez ja zadalem na 2 watkach to samo pytanie, Hesos!

3maj sie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Creek chodzi bomba, zapewniam Cie.

Slyszalem wczesniej 4330, zanim jeszcze Ciebie spotkalem na tym forum.

Ale co ja sie moge znac, przeciez ja zadaje 1 pytanie na 2 watkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna isc i na koncert, i z dziewczyna i na AS.

Ogolnie dwa ostatnie Twoje wpisy uwazam za niezle.

Pozwol tylko ze zacytuje Twoja definicje urzadzenia, ktore gra, jak to okresliles przed chwila, bombowo: "Spodziewałem się po Creeku wiele, ale musze powiedzieć, że mnie zawiódł. Dźwięk płaski i jakbym słuchał muzyki z sąsiedniego pokoju, nie mówiąc o basie, który teraz nie istnieje".

 

I tym optymistycznym akcentem mozemy zakonczyc, chyba ze po raz drugi zlamiesz dane slowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zlamie ale to juz po raz ostani bo sie wykapalem i ide spac.

pierwsze odczucia takie byle, ale teraz sa inne , po prostu uszy przyzwyczaily sie do mocno przybasowionego dzwieku poprzedniego wzmaka(probowalem go sluchac na koncu na direct ale mimo wszystko) ale teraz odkrywam zupelnie co innego. basu dodalem kabelkami, jutro nowy kompakt (cd6000) a za tydzien pembroki. w poniedzialek konent ixos 102.

ale juz teraz na radmorach chodzi to fajnie.nie bede cie przekonywal teraz jaka jest prawda, a jaka nie. przyjedz do mnie to poslychasz sobie Cinematic Orchestra albo Masady i wtedy zobaczysz o czym mowie.

nie zalezy mi na tym czy mi wierzysz i czy mi przyznasz racje co do wzmaka. nie zyje tym formu tak jak ty, przyszedlem tu po porade i dostalem ja od naprawde fajnych ludzi. dowiedzialem sie kilka fajnych rzeczy i pewnie jeszcze sie dowiem od Nich niejednego.

a nawiasem mowiac, widze ze ty jestes taki Poirot, mysle ze bylbys dobry do bakania albo grzybkow, tam zawsze potrzeba ludzi ktorzy sie mocno wkrecaja bo oni potem nakrecaja misje. a one sa najlepsze...

ide spac, wylaczam komputer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, szkoda:)

Znow gosc mnie posadzil o cos, na czym najwidoczniej sie sam najlepiej zna.

"Bakanie", "nakrecanie misji":)

Pomine milczeniem juz to, ze nauka poszla w las i nowe klocki tez kupi w ciemno.

 

I po treningu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.