Jump to content
IGNORED

QAudio ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


pawelk_13
 Share

Recommended Posts

do Jacka, Nie nazywałbym tego tak ostro. To że zmienił jeden kondensator a policzył tyle a nie inaczej, to normale: kazał sobie zapłacić sa materiały, robociznę i WIEDZĘ, bo to ceni się w tej chwili najbardziej. Dla porównania polecam pójść do zwykłego serwisu RTV z jakimś sprzętem który ma uwalony bezpiecznik - zobaczysz ile Cie skasują za taką usługę (hint. Rozkręcenie sprzętu, wymiana bezpiecznika, skręcenie sprzętu i oczywiście WIEDZA co trzeba wymienić i sprawdzić).

hififreak.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Guest do Bryana

(Konto usunięte)

To, że policzył 500 zł za nie więcej niż godzinę pracy to NIE JEST NORMALNE. Nie w sytuacji, gdy wymagana 'wiedza' ogranicza się do znajomości podstaw elektroniki i umiejętności posługiwania się lutownicą. Podobnie nie jest normalne to, że SP sprzedawał (sprzedaje nadal?) konfekcjonowane kable głośnikowe Cordiala po 600zł. Cena det. takiego przewodu to

Link to comment
Share on other sites

Guest do Bryana

(Konto usunięte)

Wymienić sobie w sprzęcie kondensatorek czy rezystorek na lepszy to żadna filozofia w dzsiejszych czasach , i naginanie za to takiej kasy to granda w biały dzień.Ale jak są frajerzy to niech bólą jak za zgniłe jabłka.

Link to comment
Share on other sites

Sama wymiana to może i jest łatwizna - ale żeby to dobrze później działało, to po pierwsze trzeba wiedzieć co wymienić i na co wymienić - nie zawsze włożenie teoretycznie lepszego komponentu podniesie od razu jakość brzmienia sprzętu - czasem można się bardzo zawieść i trzeba czasem sporo pokombinować wcześniej i przetestować po kilka(naście) typów komponentów zanim trafi się na ten właściwy (a ile to czasu zajmuje to już nie wspomne typowo - świeży kondensator działa od razu, ale na jego uformowanie się w układzie trzeba czasem i poczekać cały tydzień).

hififreak.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacek Okułowicz B-stok

(Konto usunięte)

Sorry cwaniaku! Dlaczego podszywasz się pod moim nazwiskiem? Jesli jesteś taki odważny to pisz od siebie. Oto namiar na Darka Kuleszę. Tel.504.972225. Uwazam Darka za zdolnego młodego konstruktora, który jak każdy ma wady i zalety. Nie lubię jednak gdy ktos podszywa się i wyraza bzdurne opinie. Jacek Okułowicz

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacek Okułowicz B-stok

(Konto usunięte)

Czwarty wpis niestety nie był moim wpisem. Mnie osobiście Darek nigdy nie oszukał (innym hm. może...)Oczywiście z kablami była to nieuczciwośc, ale wykorzystał naiwność kolegów audiofili. Niestety ja znając sprawę mogę mieć swoje zdanie. Proszę jednak by na przyszłośc nik za nikogo się nie potszywał! O.K. Darka błędem było, że nieraz zabierał się za rzeczy przerastające go, jak np. konstrukcje lampowe, kondycjonery itd. Zna się on jednak znakomicie na tranzystorach i compaktach.I tym powinien zaprzątać swój czas. Zaznaczę, że to on technicznie stwożył S.P. A o jego uczciwości czy nie moga mówić jedynie pokrzywdzeni lub zadowoleni. Tak niech zostanie. Zdaje on sobie z błędów i czas mu to wybaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.